Read the Official Description

apie EPITA

Įkurta 1984 metais, EPITA yra garsus dvikalbis Graduate School of Computer Engineering įsikūręs Paryžiuje. Tai Ionis ugdymo grupė, pirmaujančių privačių aukštojo mokslo grupės narys, su kai 20 mokyklų ir švietimo įstaigų. Dėka savo unikalios pedagoginio požiūrio, EPITA apmoko savo studentus tapti neįvykdyti inžinieriai, kurie pasigirti tvirtą pagrindą mokslinių žinių ir pažangiausių įgūdžių skaitmeninio sektoriuje. Kompiuteris inžinierius mokėsi EPITA turi pilną profesionalų profilis: kaip kompiuterinės technologijos yra visur visose bendrovės srityse, skaitmeninis inžinierius gali dirbti žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, komunikacijos ir net finansų srityje. EPITA pateko tarp penkių geriausių kompiuterių inžinerijos mokyklų Prancūzijoje ir sukūrė partnerystę su įvairiomis bendrovėmis.

Žvilgsnis

Gimė 1984 metais, EPITA (iš prancūzų Ecole pour l'Informatique et les būdai Avancées: mokyklos kompiuterių mokslo ir pažangias technologijas) buvo nuolat įgyti kompetencijos tarp daugianacionalinių kompanijų reputaciją, kuri dažnai įdarbinti mūsų studentus iki jų studijų pabaigos . Tuo EPITA, kompiuterijos ir informacinių technologijų yra laikomi pagrindinių dalykų, ir visada dedamas į mokinių ateities vadovų vaidmenį kontekste ir pagal jų padėtį atsakomybės požiūriu. Moksliniai tyrimai papildo šį mokymą plėsti ir užbaigti mokslo kultūrą svarbų būsimai inžinierius.

Siekti meistriškumo

Leidžianti studentams dirbti optimaliomis sąlygomis yra EPITA pirmasis rūpestis. Fakultetas, administracijos darbuotojai, techninių išteklių ir mokslinių tyrimų infrastruktūra yra visos nukreiptos į EPITA studentams, kurie tapo geriausiai pripažintų savo srities profesionalai patirtimi sėkmės.

EPITA suteikia galimybes būti įsitraukęs į pažangiausius mokslinius tyrimus su intelektualiai įvairių fakulteto, galinti ne tik individualiam akademinės kompetencijos, bet, kad taip pat gali kurti ir taikyti žinias kaip tarpdisciplininė mokslinių tyrimų grupės.

Dvasia inovacijos Kaip vienas iš Prancūzijos pirmaujančių mokslo ir inžinerijos mokyklose, EPITA yra įsipareigojusi užtikrinti, kad visi studentai turi prasmingų galimybių asmeniniam augimui ir profesinio pasiekimų ateityje.

Gimė su naujų technologijų plėtra, EPITA neatsiliko jų raida. Kursai, nors ir labai techninė pradžioje, atvėrė daug net techninis sudėtingumas išaugo. EPITA laikėsi priešingos požiūrį vienas iš daugelio kitų inžinerinių mokyklų priimtas: o pastarasis leido kompiuteris mokslas pabandyti suteikti jai vietą, EPITA atnešė kitų mokslų prisijungti informacinių technologijų ir dar neprarandant savo pagrindinių kompetencijų, sudaro savo jėgą bei identitetą.

Nuolatinį ryšį su verslo pasauliu, EPITA taip pat pritaria savo vertybes: pragmatizmas, atsakingas riziką, ir novatorišką dvasią. Pagrindinės vertybės tyrimų yra: veiksmų, atsakomybė ir efektyvumas. Prisijungimas EPITA duos jums mokymosi patirtį, kurioje pažanga yra "turi", o sėkmė "reikalavimas".

Progresyvus panardinant į verslo pasaulį Pastatytas aplink realius poreikius verslo pasaulio, EPITA mokymo programa yra sukurta siekiant patenkinti savo lūkesčius. Nuo tobulinimo komiteto ir mokslinio komiteto, kur vyresnysis verslo vadovų ir aukšto lygio vadovams teikti savo indėlį, gerinant mokyklos programas ir mokslinių tyrimų dėmesys (IBM, "Microsoft", "France Telecom", "Cisco, Syntec ...) į klases patys dažnai mokė pripažintų specialistų, dirbančių pramonėje, verslo būna visuose mokyklos lygmenyse.

Būdamas taip įsitraukti į mokymo turinį ir procesą, bendrovės logiškai pasiūlyti tarp didžiausių atlyginimų baigus ir metai po metų, jie užėmė mokyklą tarp geriausių (Rankings paskelbtais pagrindinės Prancūzijos verslo ir IT žurnalų: Entreprendre, 01 Informatique, 01 JV, RESEAUX et telekomunikacijos ...). Galiausiai, kiekvienais metais, bendrovės paaukoti daugiau nei 1.000.000 € perkančiosios specialius projektus, mokyklos taikomųjų mokslinių tyrimų laboratorijoje, o vienas milijonų eurų į Jaunesnysis Enterprise programą.

Raktas į visų Kompiuterių inžinerijos Karjera Laikas ir vėl, įmonės teigia, kad tai, ką jie beveik kaip vertiname EPITA yra mokykloje dvasia, visada pasižymėjo savo artumu realybės daugelyje projektų, aukšto lygio stažuotes ir glaudžiai bendradarbiaujant per verslo pasaulyje. EPITA absolventai taikyti savo profesines specialybes srityse, kaip antai programinės ir techninės įrangos sprendimų projektavimo, konsultavimo, tyrimų ir plėtros, tinklų valdymas. Trumpai tariant, jų įgūdžiai spindi visų kompiuterių inžinerijos aspektus. Jie tampa be kitų, atitinkančių darbo vietų: mokslinių tyrimų inžinierius, projektų ar studijų vadovų, techninių vadovų, konsultantų, verslo vadybininkai, operacijų vadovams ar tinklo architektai.

Tuo EPITA, mes siekiame pačios geriausios studentų, studentų, skirta įveikti iššūkius, mes siūlome, studentai, kurie turi konkrečiam pasiekimų skonį, iniciatyvumą ir labai skirtingus centrus interesų. Trisdešimt penkių studentų klubai gali patvirtinti tai. Kai kurie egzistavo daugelį metų, o kiti gali trukti tik vieną semestrą. Tai jausmas ir lankstumo klausimas. EPITA taip pat, ką manote apie jį.

Programs taught in:
Anglų

Testimonial: Imane Aniss

EPITA
Address
14-16 rue Voltaire Kremlin Bicêtre Cedex
94276 Paris, Île-de-France, Prancūzija
Website