Read the Official Description

HAN siekia būti viena iš geriausių universitetų Taikomieji mokslai Į Nyderlandai. Su miesteliai ir Arnhem ir Nijmegenas, Į rytus Nyderlandai, HAN turi daugiau nei 30.000 studentų.

Domenai HAN taikomųjų mokslų universitetas siūlo beveik kiekvieną profesinio rengimo kursu rūšį, susijusią su šiomis sritimis: švietimo, socialinių mokslų, prekybos, ryšių, verslo administravimo, teisės, ekonomikos, inžinerijos, užstatyta aplinka, taikomųjų mokslų, IT ir ryšių, sveikatos priežiūros, slaugos, Ir sportas ir mankšta. Studentai gali pasirinkti iš viso 65 bakalaurai ir valiutų kursai ir 21 magistrinės.

Žinomas institutai HAN turi keturis fakultetus, kurie dar skirstomi į daug institutų. Du iš šių institutų įmušęs HAN žemėlapyje tarptautiniu mastu: Arnhem Business School ir HAN Automobiliai institutas. Šie institutai parodyti mokymo programos, kuri sujungia praktikos orientuota komponentus su taikomaisiais moksliniais tyrimais, funkcija, kuri yra įtraukta į visų dėstomų kursų metu stiprumą HAN taikomųjų mokslų universitetas.

KOKYBĖ HAN siūlo aukštos kokybės švietimo ir aplinką, kurioje mokosi yra įkvepiantis, novatoriškų ir tarptautiniu mastu.

Programs taught in:
Anglų

HAN University of Applied Sciences in the Netherlands

Address
International Office: Nijmegen campus Kapittelweg 33 (B 0.02)
6525 EN Nijmegen, Gelderland, Olandija
Phone
false
International Office: Arnhem campus
Address
International Office: Arnhem campus Ruitenberglaan 31 (E1.01)
6826 CC Arnhem, Gelderland, Olandija
Website
Phone
false