Read the Official Description

Visi fakulteto nariai dalyvauja tiek mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse. Tai leidžia mokyklai klestėti. "Erasmus School of Economics" siekia tapti geriausiu savo disciplinomis (ekonomika, verslo ekonomika ir ekonometrija), stengdamasi pasiekti aukščiausią kompetenciją tiek savo mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse, siūlant penkias bakalauro programas ir 18 studijų pakopų programas. Tai galima išmatuoti pagal jo rezultatus reitinguose.

Erasmo ekonomikos mokykla strategiškai aiškiai sutelkia dėmesį į ekonomiką. Kaip ir prieš 100 metų, kai 1913 m. Buvo įkurta mokykla, ekonomistai yra Erasmo universiteto Roterdamo bauginanti širdis. Geriausi Erasmus absolventai padarė neįvykdytus įnašus mokslui, vyriausybei ir verslui.

Erasmuso ekonomikos mokykla yra tarptautiniu mastu žinomas institutas, kuris prisideda prie mokslo žinių būsimiems ekonomikos klausimams ir siekia atsakyti į šiuo metu svarbius vyriausybės ir įmonių susirūpinimą keliančius klausimus. Mokykla daugiausia dėmesio skiria mokslo žinių kūrimui, skleidimui ir pritaikymui, visoms ekonominėms perspektyvoms. Erasmo ekonomikos mokykla remiasi naujausia įžvalga disciplinoje. Ji bendradarbiauja su tarptautiniais mokslo partneriais ir turi vietos pagrindą verslo klausimais, susijusiais su unikalia pozicija, kurią Roterdamo miestas yra transporto ir pramonės centru.

Universiteto patalpos:

"Erasmus" ekonomikos mokyklos centras yra mūsų "Woudestein" miestelio parkas, patogus 15 minučių dviračių važiavimas iš Roterdamo miesto centro, įskaitant naująją Roterdamo centrinę geležinkelio stotį. Nepriklausomai nuo klasės laiko, studentai mokosi šviečiamame naujajame Polak pastate arba mūsų modernioje universiteto bibliotekoje, paimkite kavą "Erasmus Food Plaza" ar dalyvaujate renginyje teatre ar Café de Smitse. Sporto centras "Campus" siūlo daugybę kitų klasių fitneso, šokio, verpimo, "squash" ir teniso. Trumpai tariant, pakankamai tobulėti studentų gyvenimo miesteliuose.

Karjera:

Daugelis Nyderlandų ir užsienio kompanijų yra suinteresuotos įdarbinti ekonomistus su specifinėmis, bet ir su plačiomis žiniomis, kurias jie gali taikyti visose realaus gyvenimo situacijose. Konkrečios žinios, bet ir plati ekonomika yra tai, kodėl ekonomikos absolventai yra labai populiarus daugelyje verslo ir valdžios sektorių.

Mūsų studentai vykdo daugybę karjeros. Mūsų ekonominiai ir ekonometriniai absolventai neturi susidurti su kokiomis nors problemomis ieškant darbo. Dauguma naujausių absolventų gali rasti darbą per tris mėnesius po baigimo. Būsimojo darbo pagrindas yra studijų metu pasirinktų dalykų pasirinkimas. Tačiau, nesvarbu, ką pasirinksite, Roterdamo ekonomistas yra plačiai įsidarbintas. Jie ne tik dirba konkrečiose ekonominėse darbo vietose, bet ir dirba bendresne prasme akademiniu lygmeniu. Keletas pozicijų pavyzdžių yra vertybinių popierių biržos analitikai, investicijų valdytojai / analitikai, verslininkai, finansų patarėjai, rinkodaros vadybininkai, mokesčių inspektoriai, pardavimų vadybininkai, politikos darbuotojai, personalo vadovai, dėstytojai, mokslininkai, politikai, vadybiniai konsultantai ir mokslo žurnalistai. Nors anksčiau minėtas sąrašas apima daugybę pozicijų ir sektorių, mūsų ekonomistus galima rasti daugiausia šiuose sektoriuose:

  1. bankininkystė
  2. apskaitos, administracinės įstaigos, mokesčių konsultantai
  3. konsultacijos
  4. bendrasis viešasis administravimas
  5. ekonominiai tyrimai / konsultacinės firmos
  6. prekyba (ypač didmeninės prekybos įmonės) ir tarptautinės įmonės
  7. verslumas

Priėmimai:

Nuo kiekvienų metų lapkričio 1 d. Galite pradėti taikyti mūsų bakalauro ir magistrantūros programas. Dabar galime įsivaizduoti, kad įdomu sužinoti apie atvykimo reikalavimus ir tai, kaip kreiptis.

Tai, žinoma, priklauso nuo ankstesnio išsilavinimo ir nuo kitų veiksnių. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų interneto svetainėje, jei norite gauti bakalauro ir magistro programos priėmimo reikalavimus.

Programs taught in:
Anglų
Erasmus School of Economics
Address
Erasmus School of Economics P.O. Box 1738
3062PA Rotterdam, South Holland, Olandija
Phone
+31 10 408 1380