Read the Official Description

Johanas Cruyff institutas sudaro sportininkai, sporto vadovai ir kiti specialistai, lyderiai Sports Management.

Johanas Cruyff institutas yra galingas derinys fakulteto darbuotojams ir partneriams, kurie dalijasi tą pačią aistrą mokyti naujos kartos lyderių sporto pramonėje pro sportininkų, sporto partnerius, organizacijas ir patys studentai.

Pagal Johan Cruyff: "Mano vizija sporto vadyba yra gana paprasta. Manau, kad žmonės, kurie aistringai apie sportą yra tai, kad sporto organizacijos turėtų imtis iniciatyvos. " Johanas Cruyff institutas žino, kad už sporto aistra taip pat skatina mokymąsi ir vystymąsi. Jos studentų, iš sportininkų sporto vadybininkų ir kitų specialistų, turi bendrą tikslą: būti naujos kartos lyderių sporto vadyba.

Kaip jums įdėti šią viziją įgyvendinti praktikoje remiasi sveiku protu, pragmatizmo, intuicija ir optimizmo. Iššūkius geriau kartu su komandos dvasia, kad būtų gerai informuoti ir įkvėpti kitus į visų labui.

Daugiau nei 6000 studentų visame pasaulyje dalyvavo abiejų interneto akademinių programų, vietoje ir veido sporto vadybos, sporto marketingas, rėmimą, instruktavimas ir futbolo administracija. Jie yra naujos kartos sporto organizacijų pasirengę valdyti pirmauja pasaulyje.

Programs taught in:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Johan Cruyff Institute

Pagrindinis tikslas sporto renginių vadybos kursas yra šviesti jums veiklos valdymo įrankius, jums reikės savo atsakomybe, kaip sporto Event Manager taikymo. ... [+]

Maždaug 150.000 sporto renginiai yra švenčiama kasmet visame pasaulyje. Kiekvienoje Šalis, miestas arba savivaldybės kitoms sporto renginių, profesinių ar pusiau profesionalių, gali būti pridėta. Šių renginių organizavimas slypi specialistų, kurių uždavinys yra optimizuoti išteklių valdymą per griežta planavimo ir turėti pakankamai laiko ir lanksčiau reaguoti į nenumatytų aplinkybių rankose.

Ši specializuota 9 savaičių kursas supažindins Jus su sporto renginių vadybos srityje, kaip būsimosios organizatorius / specialistas.

TIKSLAI

Pagrindinis tikslas sporto renginių vadybos kursas yra šviesti jums veiklos valdymo įrankius, jums reikės savo atsakomybe, kaip sporto Event Manager taikymo.... [-]

Ispanija Barcelona
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Ispanija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Barcelona
    )

)
1
November 2019
Part-time
9 savaites
Internetinės
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johan Cruyff Institute

Pagrindinis tikslas sporte Marketing Course yra suprasti marketingo koncepcijas ir juos taikyti sporto vadybą. Po kurso jūs žinosite, kaip panaudoti operatyvinius rinkoda ... [+]

Šiandieniniame pasaulyje, rinkodara ir komunikacija turi didelę svarbą. Kiekvieną dieną, tūkstančiai unikalių ir specializuotų programų, pasirodo, kuri turi aukštą diferencialo vertę. Ta pati specializacija ir griežtumas yra taikomi ugdymo sporto rinkodaros specialistų. Ši naujoviška 10 savaičių kursas suteiks pradininko pranašumas visoms toms rinkodaros specialistai sporto pramonėje apima.

TIKSLAI

Pagrindinis Kursas Sport Marketing yra suprasti marketingo koncepcijas ir juos taikyti sporto vadybą. Po kurso jūs žinosite, kaip panaudoti operatyvinius rinkodaros priemones, kad bus pagerinti savo rezultatus kaip sporto rinkodaros specialistas.

MOKYMOSI REZULTATAI Norėdami sužinoti analizę ir diagnostikos įrankius už rinkos tyrimus. Norėdami sužinoti, analizuoti ir vertinti strategijas kuriant, paleidimo ir išdėstymas naujus produktus. Analizuoti ir vertinti rinkodaros strategijas sporto veiklos internacionalizacija. Turėti gerą komandą technologinių priemonių už verslo išteklių panaudojimo per rinkodara. Norėdami sužinoti, analizuoti ir įvertinti skaitmeninių bendruomenių ir socialinės žiniasklaidos vaidmenį sporto verslą. Norėdami sužinoti pagrindines skaitmeninės rinkodaros įrankius. AKADEMINĖ Maršrutas ... [-]
Ispanija Barcelona
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Ispanija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Barcelona
    )

)
1
September 2019
Part-time
10 savaites
Internetinės
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johan Cruyff Institute

Pagrindinis tikslas sporte viešbučiai vadybos kursas yra šviesti jums veiklos valdymo priemones, kurias naudosite savo atsakomybės kaip sportinio objekto valdytojui įgyve ... [+]

Optimaliai valdyti sporto infrastruktūrą, ar jie sporto kompleksai, viešosios ir privačios sporto klubai, sporto klubuose ir stadionų, kad reikia tiek strateginis ir operatyvinis viziją sporto organizacijos. Ši specializuota kursas suteikia įvadas į sporto pastatų ūkio valdymo srityje, ir jūs išmoksite, kaip taikyti savo vadovavimo įgūdžius.

TIKSLAI

Pagrindinis Kursas Sport Facility Management yra šviesti jums veiklos valdymo priemones, kurias naudosite savo atsakomybės kaip sportinio objekto valdytojui įgyvendinti.

MOKYMOSI REZULTATAI Suprasti ir taikyti konkurso proceso principus Suprasti ir įgyvendinti aspektus finansų valdymo sportinio įrenginio Norėdami sužinoti, kaip optimizuoti vidinius procesus sportinio įrenginio Suderinti išteklius, gebėjimus ir įgūdžius žmonių, kurie bendradarbiauja su galimybe Taikyti kokybės kontrolės metodus sportas objekto paslaugą AKADEMINĖ Maršrutas ... [-]
Ispanija Barcelona
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Ispanija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Barcelona
    )

)
1
September 2019
Part-time
10 savaites
Internetinės
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba

Johan Cruyff Institute

Johan Cruyff Institute (en español)

Johan Cruyff Institute
Address
Johan Cruyff Institute C/Pomaret 8
08017 Barcelona, Catalonia, Ispanija
Website
Phone
+34 934 18 78 68
Address
Johan Cruyff Institute Amsterdam Laan der Hesperiden 118
NL-1076 DX Amsterdam, North Holland, Olandija