Read the Official Description

" Meltwater Entrepreneurship School of Technology" (MEST) ir " MEST" inkubatorius teikia mokymus, sėklų investicijas ir pagalbą naujos kartos visame pasaulyje sėkmingiems Afrikos programinės įrangos verslininkams.

Kas yra MEST?

"MEST" siūlo besimokantiesiems verslininkams visiškai remiamą intensyvią 12 mėnesių mokymo programą. Verslininkai-in-training (EIT) yra gaunami iš geriausių absolventų Gana, Nigerijoje, Kenijoje, Pietų Afrikoje ir Dramblio Kaulo Krante.

Programos etapai

Mokymai 0-12 mėnesių

Geriausi besimokantys verslininkai iš visos Afrikos yra pasirenkami dalyvauti visiškai finansuojamoje vienerių metų verslumo mokymo programoje Akra, Gana.

12-18 MĖNESIŲ investavimas

Per Meltwater fondą "MEST" siūlys $ 50k- $ 200k sėklų finansavimą pasirinktoms komandų komandoms mainais už mažumos akcijų paketą.

12-18 MĖNESIŲ inkubacija

Naujos portfeliui priklausančios įmonės kerta tiltą į mūsų inkubatorių ir toliau gauna plačią visą parą teikiamą paramą ir prieigą prie išteklių, globos ir pasaulinio tinklo.

72316_72313_28336215_10155925735651327_4133293075440998676_o.jpg

MEST istorija

MEST buvo sukurta 2008 m. Akroje, Gana, "Meltwater Group" generalinis direktorius Jornas Lyseggenas. Jis mano, kad talentas yra visur, nors tokia galimybė nėra, o su tinkama parama ir gairėmis šie ambicingi verslininkai gali pasiekti puikių dalykų. Šis įsitikinimas yra "MEST" pagrindas, kuriuo siekiama įrodyti, kad naujos kartos jaunų sėkmingų pasaulinių programinės įrangos verslininkų gali kilti iš Afrikos.

Afrikos technologijų aukščiausiojo lygio susitikimas

MEST yra didžiuotis Afrikos technologijų aukščiausiojo lygio susitikimo organizatoriumi, kasmet rengia konferenciją, kurios metu ryškiausi Afrikos technologijų erdvės atstovai sušaukia aptarti naujovių, iššūkių ir technologijų pasaulio ateitį žemyne.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

MEST Entrepreneur in Training Program

MEST siūlo aukštesniojo išsilavinimo verslo mokymus verslo, komunikacijų ir programinės įrangos kūrimo srityje, įskaitant plačią praktinį projektų darbą, baigiant paskuti ... [+]

MEST siūlo 12 mėnesių pilną, visiškai remiamą programą , kurioje studentai - žinomi kaip verslininkai mokymo (EIT) - baigia aukštojo mokslo kursą programinės įrangos kūrimo, verslo ir ryšių.

"MEST" programa užtikrina griežtą verslumo rengimą ir plataus masto projektinį darbą, skirtą užtikrinti, kad EIT taptų pirmaujančia pramonės įrodomų metodikų kūrimo pradžios. Šį kursinį kursą papildo keletas svečių paskaitų, kuriose pateikiama tarptautiniu mastu pripažintų vadovų ir sėkmingų verslininkų patirtis ir įžvalgos.

Kursas pasiekia investuotojų lygį ir galimybę gauti sėklų finansavimą ir patekti į MEST inkubatorių.

Daugiau nei mokymo programa... [-]
Gana Accra
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Gana
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Accra
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 mėnesių
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba