Read the Official Description

Airijos kolegija anglų

Kokybės Anglų kalbos mokykla Dubline, Airijoje

Suaugusiųjų ir jaunimo anglų kalbos kursai gražioje Malahide Dublino pakrantė

Airijos kolegija anglų

Apdovanojimai kokybės švietimo teikėjas, Airijos kolegijos anglų kalbos mokykla buvo įkurta 1992 metais.

Mes Pripažinta Švietimo departamento kaip turintys metus išskirtiniu Anglijos mokyklas anglų kalbos mokymo, kaip užsienio kalba. Mes taip pat yra nariai MEI, kūno skatinti kokybišką švietimą Airijoje ir teikti besimokančiajam apsauga.

Tuo mūsų mokyklos etosas priešakyje yra turėti mūsų mokiniai mokosi anglų kalba su teigiamu studentų patirtį. 2014 buvome pagerbti Malahide Chamber of Commerce su "Service Excellence Award" už aiškiai demonstruojant puikų ir nuosekliai klientų aptarnavimo ir 2016 mes buvo pagerbti su "organizacijos" Metų "apdovanojimą. 2015 mes buvome pirmieji anglų kalbos mokykla Airijoje būti nominuota Jaunimo kursai Studijų Kelionės Global Industry Star Award. 2016 mes vėl buvo nominuota šiam apdovanojimui, taip pat anglų kalbos mokyklos Europe Award.

Mes turime du anglų mokyklose Dubline. Mūsų mokyklos idealiomis Dublino vietose, įskaitant Malahide anglų mokyklos, Portmarnock anglų mokyklos ir gyvenamųjų namų vasaros anglų stovykloje Glenstal abatija, Limerick.

Kaip mažas profesionaliai vykdyti anglų mokyklų, mūsų kokybė Anglų kalbos kursai yra žinomi dėl jų kompetencijos ir sutelkti dėmesį į progresavimo siūlo didelę vertę už pinigus. Mes turime visas ir Ištęstinės kursai suaugusiems ištisus metus ir laukiami mokinių grupėms per metus ir mes specializuojamės anglų kalbos kursus vaikams ir paaugliams per mūsų Junior anglų kalbos vasaros stovyklas.

Kodėl rinktis studijas mūsų anglų kalbos mokykla?

 • Puikus Studentų Patirtis - apdovanojimai English School Dubline.
 • Kokybės Anglų kalbos kursai - Pripažintos Švietimo departamento ir narių MEI.
 • Perfect pakrančių Dublinas Vietos Malahide & Portmarnock - Dublinas oro uostas (10 min), Dublino miesto centras (20 min).
 • Malahide - idealiai tinka vaikams ir paaugliams - Malahide yra vienas iš Dublino labiausiai pasiturinčių ir saugus miestuose.
 • Teigiamas Klientų patirtis - Mūsų puikus atsiliepimai "Geriausias Jaunesnysis vasaros stovykla Patirtis Airijoje".
 • Eiti į mokyklą - nepakartojama visų mūsų kokybės šeimoje Apgyvendinimas yra kelios minutės pėsčiomis nuo mokyklos.
 • Prestižinis internatinė mokykla - Mūsų naujas Jaunesnysis Gyvenamasis programa ne Glenstal abatija.
Airijos kolegija anglų

Prisijunkite prie mūsų 2017 ir patirti Mažos mokyklos jaustis ir draugiškas atmosferą, kur individualūs poreikiai gali būti tenkinami. Mūsų dėmesio Junior stovyklose birželio, liepos ir rugpjūčio 2017 siūlau vaikų ir paauglių galimybę pasinerti į kalba ir grįžti namo su didesniu sklandumą ir meilės anglų kalba. Tai padės jiems pasiekti savo studijų tikslus ir padidinti būsimas profesinės karjeros galimybes. Mūsų ideali vieta Malahide siūlo saugų ir gražioje pajūrio nustatymą bet kurios studijų viešnagės. Mes esame per lengva prieiga visa Dublino turizmo objektų priėmimo mums puikus pasirinkimas anglų kalbos mokykla Dubline.Airijos kolegija anglų pripažįsta ACELS, tam tikrus kokybės ir kvalifikacijų Airija paslauga, skirta anglų kalbos mokymo (ELT).

Airijos kolegija anglų
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Irish College of English

Dieninis ir Part-Time kursai ... [+]

Siūlome ištisus metus Suaugusiųjų anglų kalbos kursus mūsų Malahide mokyklos Dubline, Airijoje. Mūsų anglų kalbos Kolegijos Pripažinta Švietimo ir ugdymo departamento anglų kalbos mokymo (ELT) ir mes esame nariai MEI auka įtraukta į besimokantįjį apsauga. Siūlome dieninio anglų kalbos kursai (15 ir 20 valandų per savaitę) ir neakivaizdinių vakaras anglų kalbos kursai (5 valandos per savaitę). Progresavimo yra mūsų dėmesys ir studentai yra vertinami su testą atvykus ir patalpinti į tinkamą lygį. Siūlome visus lygius iš anksto tarpinė pažengusiems, taip pat susieti ir Kembridžo paruošimas kursus. Dėl kursų baigimo, visi studentai gauna individualų Akademinė atsiliepimą ir pasiekimų pažymėjimas. Studentai, kuriems reikalingas tyrimas vizos įvažiuoti į Airiją gali prisiregistruoti kursas, įskaitant mūsų 1 metų (25 savaičių mokslą) Dieninis anglų kalbos kursai, ir mes suteiksime būtinų dokumentų dėl prašymo išduoti vizą, reikalingą savo anglų kalbos kursas Dubline.... [-]

Airijos sala Dublin
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Airijos sala
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Dublin
    )

)
1
Registracija galima
Full-time
Part-time
1 - 25 savaites
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Irish College of English

Tuo Airijos koledžo anglų, siūlome Intensyvios ištisus metus Anglų kalbos kursai Dubline ne mūsų Malahide mokykloje. Mūsų anglų kalbos kolegijos pripažįstami Švietimo ir ... [+]

Dieninis Anglų kalbos kursai Dubline Ištisus metus Suaugusiųjų Anglų kalbos kursai Dubline - Malahide Saugus Priėmimas į moksleivių apsaugos 15 - 25 (60 minučių) Darbo valandų Mokslą per savaitę. Bendra Anglų, Vienas su vienu Mokslą. Gražus ir energingas Dublinas pakrantės vieta - Malahide - vos 20 min nuo Dublino miesto centras. Lygiai nuo Pre-Intermediate į išplėstinę. Kombainas anglų kalbos kursas su Kokybės šeimoje apgyvendinimas pėsčiomis.

Tuo Airijos koledžo anglų, siūlome Intensyvios ištisus metus Anglų kalbos kursai Dubline ne mūsų Malahide mokykloje. Mūsų anglų kalbos kolegijos pripažįstami Švietimo ir mokslo departamento anglų kalbos mokymą kaip užsienio kalba. Studentai gali registruotis į kursus iš 1 savaitę 1 metų trukmės, ir yra puikus derinys tautybių visų mūsų programų. Mes taip pat veikia besimokantysis apsauga per mūsų narystės MEI. Daugelis studentų atvyksta į Airiją dėl 2 - 4 savaičių kursas su šeimoje apgyvendinimas pagerinti savo anglų kalbos į Full Immersion programos, Kiti ateina mūsų 1 metai programos patirti studijuoja ir gyvena ir dirba ne visą darbo laiką Airijoje.... [-]

Airijos sala Dublin
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Airijos sala
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Dublin
    )

)
1
Registracija galima
Full-time
1 - 25 savaites
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Irish College of English

11 - 17 metų amžiaus 2017 liepos ... [+]

Glenstal abatija yra vienas iš Airijos prestižiškiausių privačių mokyklų-nakvynės namuose ir pateikė meistriškumą švietimo beveik 100 metų. Mokykla turi puikią akademinę ir sporto reputaciją ir pritraukia studentus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Airijos kolegija anglų yra privilegijuotas partneris Glenstal abatija ir turi išimtinę prieigą prie universiteto ir turtą.

[-]
Airijos sala Dublin
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Airijos sala
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Dublin
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 - 6 savaites
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba