Summer School at Bauhaus University Weimar

Įvadas

Oficialus aprašymas

antraštė

Bauhaus VASAROS MOKYKLA

... Yra Tarptautinė vasaros programa Bauhaus-Universität Weimar

ir siūlo kursus

  • Architektūra | urbanistikos
  • Menas | dizainas
  • inžinerija | aplinka
  • KALBOS

Pasirinkite iš daugelio mūsų kalbos ir specializuotus kursus!

... Yra atvira būsimiems studentams, bakalauro ir magistro studentams.

Kiekvienais metais maždaug 400 dalyvių iš 70 šalių visame pasaulyje sukurti unikalų kultūrų atmosferą. Būkite patirties dalis ir padaryti draugystes, kad truks visą gyvenimą!

... Puiki galimybė sužinoti Bauhaus Weimar Univerität

ir prisijungti prie tarptautinio tinklo ir išplėsti savo kultūrinius ir akademinius akiratį. Pasinaudoti šia galimybe!

... Yra įkvėpimo šaltinis ir nepamirštama visą gyvenimą.

Patirtis, jums bus padaryti su dalyvavimu Bauhaus vasaros mokyklą, tau duos naujų idėjų ir praturtinti savo gyvenimą. Būti įkvėptam!

vėliava

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Atraskite įvairų kursų programą ir renginius siūlomų Bauhaus vasaros mokykloje! Patirkite Weimar, į Johann Wolfgang von Goethe ir Bauhaus miesto grožį!

Dar trys svarių priežasčių ...

1. MIESTAS Veimaro

Veimaras yra simbolinis miestas su turtinga istorija. Veimaro kultūros gyvenimas skleidžiasi tarp Goethe & Schiller ir Bauhaus, tarp Buchenvaldo memorialas ir Schloss ETTERSBURG (tik vokiečių). Per savo nesuskaičiuojamų muziejų, keturi kino teatrai (tik vokiečių kalba), Vokietijos Nacionalinis teatras (tik vokiečių kalba) ir jos įvairios veiklos ir muzikos scena, Veimaras siūlo šimtus renginių kiekvieną mėnesį.

Bauhaus vasaros mokykla prisijungia prie tų galimybių ir sukuria įvairiapusę programą, kad jūs galite pritaikyti savo interesams. Jūs galite dalyvauti daugelyje renginių mažesne kaina arba nemokamai su savo Bauhaus Vasaros mokyklos vardą.

vėliava

2. DĖSTYTOJAI

Visi mūsų dėstytojai yra patyrę, užsiima ir profesionaliai apmokyti ir pasiruošę smagiai! Sužinokite kalbą su gimtoji garsiakalbių instruktorius arba pasiimti specialybės dalyką kitu būdu, atsipalaidavęs mokymosi aplinką, įkvepiantis ekskursijos, iškylos parke bei šokių aikštelė prie tradicinių Bauhaus vasaros mokykla šalims.

Visi dėstytojai daro viską, kad padėtų padaryti jūsų laikas Veimare nepamirštamas. Be to, visi kalba kursų instruktoriai yra gimtoji jų dėstymo kalba.

vėliava

3. ORGANIZATORIAI

Mūsų komanda rūpinasi kiekvienas dalyvis, kažką, kad paaiškėja iki kada atvykti Veimare. Mes mielai laiko asmeniškai atsakyti į visus klausimus ir el. Ar paštu arba telefonu, mes darome viską, kad padėtų jums su kokių nors klausimų, problemų ar klausimų, galite turėti.

Mes asmeniškai susitikti su jumis atvykimo dieną ir priimti jus į savo būstą. Siekiant padėti jums gauti apsigyveno ir susipažinti su savo kasdienybės Veimare, siūlome politinius dieną prieš kursas prasideda. Jūs taip pat susitiks savo dėstytoju ir kitus dalyvius ten. Be to, galite susisiekti su mumis per visą Bauhaus vasaros mokykloje rugpjūčio 24 valandas per parą.

Mes tikimės, kad pasveikinti Jus Veimare ir dalintis nepamirštamą vasarą JUMS!

Vietos

Veimaras

Address
Geschwister-Scholl-Straße 15
Room 107

99423 Veimaras, Tiuringija, Vokietija