PFH Private University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

PFH Asmeninis University of Applied Sciences, Įsteigta 1995 metais, yra valstybės pripažinta universiteto, kuri orientuota į mokymo ir šviesti būsimus vadovus ir specialistus pagrindinių technologijų. Įsidarbinimo yra visų jos pastangų centre. Universiteto filosofija yra tai, kad asmeninis meistriškumas, akademinės kompetencijos ir praktinės žinios ir patirtis yra labai svarbūs tampa atsakingai veikiantis profesionalus. Tai gali būti pasiekta tik individualaus dėmesio, kartu su teoriškai pagrįstas ir praktiškai orientuotas mokymas. Su karjeros ir koučingo paslaugas, taip pat individualios mentorystės įtrauktas į universiteto struktūrą, visose studijų programose pasižymi savo praktinę ir ekonominę svarbą, jų tarptautiškumo ir ryškus orientacija į karjerą.

PFH siūlo 17 Iš viso on-campus ar nuotolinio mokymo studijų programų, verslo, inžinerijos, psichologijos, ir sveikatos priežiūros technologijų tiek bakalauro ir magistro lygio. Daugiau nei 2200 studentų studijuoja arba miesteliu Göttingen, Hansecampus Stade ar Berlyne ar bent vieną iš 12 nuotolinio mokymosi centrų, esančių Vokietijoje ir Austrijoje. Dėka efektyviai organizuota, praktikos ir rinkos orientuotą studijų programų absolventai PFH turi didelę paklausą su įmonėmis. 99% jaunų PFH specialistams pradėti darbą iš karto po baigimo. Universitetas yra glaudžiai bendradarbiaujant su akademinėmis organizacijomis, mokslinių tyrimų institutų ir privačių įmonių tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, tokiu būdu suteikiant idealią platformą tarpdisciplininio keitimosi žiniomis ir praktika orientuota mokymo.

Miesteliai ir studijų srityse Su bendrabučiu Göttingen

Verslas | Sveikatos Technologijos | Orthobionics

Psichologija ir Verslo psichologija

PFH bendrabučiu Göttingen siūlo visas mažas, dinamiška universiteto viduje įkvepiantis aplinkos vienos iš labiausiai žinomų universitetų miesteliuose Vokietijoje naudą. Palaimintas jaunas gyventojų 125,000 žmonių, iš jų 30,000 studentai, šiandien, Göttingen yra mokslinių tyrimų hotspot. Miestas turi daug MTTP įstaigų, taip pat penkių Makso Planko institutai ir Vokietijos kosmoso centru. Per šimtmečius, ji išvesta 44 Nobelio premijos laureatų, vėliau iš jų laimėjo prizą 2014. Keletas pirmaujančių aukštųjų technologijų įmonės, ypač matavimo technologijas, automobilių tiekimo ir bionikos mobilumo, turi savo bazę Göttingen. Campus yra šalia miesto centro Göttingen, kur sporto, kultūrinių renginių ir įdomi naktinis gyvenimas užtikrinti laisvalaikio gerai praleisti laiką. Su Berlyno, Hamburgo ir Frankfurto prie jos durų, Miuncheną, Paryžių, Briuselį, Prahoje ir Londone yra tik akmens išmesti

PFH Hansecampus "Stade

Inžinerija | Verslo

PFH Hansecampus "Stade yra CFK-Valley, pasaulyje pirmaujanti klasterio anglies pluošto armuoto plastiko (CFRP) technologija, ir susideda 3,000sqm Paskaitų salių, Konferencijų ir seminarų salės, stateof-the-art laboratorijos. Pagrindinis su pagrindiniais veiklos Airbus ir daugiau nei 100 kitų Europos kompanijų iš kompozitų srityje, visų CFRP procesas grandinės etapais, įskaitant R & D, gamybos ir perdirbimo čia vyksta. Su 1000 metų istoriją ir didelio tankio aukštųjų technologijų pramonės šakų, Stade yra miestas, kuris tvyro tarp tradicijos ir inovacijos. Kaip dalis Metropolitan Hamburgo, "Stade suteikia idealią vietą pramonės ir mokslo ir siūlo savo gyventojus maždaug 50.000 iš tiek mažame miestelyje ir didmiesčio privalumų. Trumpi atstumai kartu su puikia infrastruktūra sudaro idealias sąlygas gyventi, dirbti ir mokytis. Be to, senamiesčio centre, miesto gatvės kavinių ir barų skolinti "Stade unikali ir žavinga simbolių.

Su bendrabučiu Berlynas

verslas

Sostinė Vokietija turi daugiau galimybių, nei tik federalinių politikoje šurmulio: iš konsoliduoto verslo tinklo į neįsivaizduojamas kultūros extravagances, nuo kurio Nerūdīts naktinio gyvenimo iki vidurdienio koncertai, Berlynas yra viskas tikra pasaulis miesto galėtų pretenduoti į. Su bendrabučiu Berlynas siūlo state-of-the-art infrastruktūros puikioje vietoje. Atsižvelgdami į mūsų politiką suteikiant studentams su individualios mentorystės, miesteliu ir studijų programos yra skirtos mažoms kohortos. Nors tai naudinga iš individualios dėmesio miesteliu, dėka universiteto įvairių bendradarbiavimą studentams taip pat naudojasi Berlyno Studentų sąjungos paslaugas ir turėti prieigą prie kitų įrenginių, tokių kaip universiteto biblioteka TU Berlyne.

PFH Studyworld

Verslas | Psichologija ir Verslo psichologija

PFH studyworld yra unikali koncepcija. Studentai susipažįsta su universitetą, kuris perduotą metų patirtį ir žinias on-campus studijų programų nuotolinio mokymosi programas, tokiu būdu garantuojant aukščiausią mokymo standartus. Mūsų programos įtraukti visus elementus, kurie yra būtini siekiant sėkmingos karjeros. Nors dieninio profesoriai ir dėstytojai patyrę pramonėje užtikrinti programų "akademinę kompetenciją ir praktinę reikšmę, brandus mišrus mokymasis koncepcija suteikia studentams reikiamą lankstumą. PFH anketa mišrus mokymasis koncepcija apima įrodyta derinys įvairių mokymo metodų, 12 nuotolinio mokymosi centrai išplito visoje šalyje, virtualus miestelis ir studentų paslaugų, skirtų remti studentus į jų Papildomas profesinių studijų organizavimo diapazone.

PFH Tarptautinis

Universiteto tarptautiškumo pažymėtas vis daugiau partnerystę su geriausių universitetų pasaulyje. Bendradarbiavimas apima studentų bei dėstytojų mainus, mokslinių tyrimų ir dvigubą skyrimo programas. Be siekia pasiūlyti savo studentams toliau puikias galimybes įgyti būtiną patirtį užsienyje per savo tarptautiniais partneriais pramonės ir akademinės bendruomenės, PFH yra įsipareigojusi plečia savo tinklą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių

Matyti Parengiamieji metai » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Parengiamieji metai

Pasirengimas Programa Užsienio Studentams

Su bendrabučiu Dieninės 2 semestrus October 2018 Vokietija Berlin Stade Göttingen + 2 daugiau

Jūs norite sėkmingai mokytis Vokietijoje? Preparatas programa PFH Asmeninis universiteto Göttingen palengvinti jūsų atvykimą į mūsų anglų kalbos kursus. Ruošiame lingvistiškai ir faktiškai iki tyrimo. Todėl priimti vokiečių kalbos kursai, taip pat pasirinktų įvykių savo studijų programos dalis. [+]

Jūs norite sėkmingai mokytis Vokietijoje? Preparatas programa PFH Asmeninis universiteto Göttingen palengvinti jūsų atvykimą į mūsų anglų kalbos kursus. Ruošiame lingvistiškai ir faktiškai iki tyrimo. Todėl priimti vokiečių kalbos kursai, taip pat pasirinktų įvykių savo studijų programos dalis. Jau mokosi žinoti kai turinys ir svarbių techninių terminų. Net pirmieji testai galite užpildyti bandomąją pagrindas ir įskaitoma paprašius vertinami kaip akademinės veiklos. Mes esame jūsų pusėje: Jūs gausite intensyvaus paramą, kad padėtų jūsų parengti studentus sėkmingai.

Čia yra trys iš penkių kursų iš PFH, kurį galite derinti pasiruošimo programą:... [-]


Vaizdo įrašai

See the campus

Kontaktai
Pašto adresas
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

DE
Vietos adresas
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

Berlin, Berlyno regionas, DE
Pašto adresas
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

DE
Vietos adresas
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

Stade, DE
Pašto adresas
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

DE
Vietos adresas
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

Göttingen, Žemutinė Saksonija, DE