ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Mes esame kvalifikuoti mokytojai, tarptautiniu mastu pripažinti ir pripažinti, siekdami apmokyti profesionalius masažuotojus ir visus, kurie domisi tradiciniu tajų masažu (dar žinomas kaip tajų jogos masažas), prevencine ir gydoma masažo meno praktika, vis dar beveik nežinoma vakaruose. Norėdami tai pasiekti, mes remiame vieną iš labiausiai aukštos kvalifikacijos tradicinių tajų kėbulų mokyklų Tailande, ITM. Mūsų Tailando tarptautinė mokykla yra ITM Chiang Mai franšizė.

Mes esame vieninteliai visiškai sertifikuotos, tarptautiniu mastu pripažintos tradicinės tajų masažo mokyklos Vokietijoje su daugiakalbiu mokymu, mūsų mokykloje nėra kalbos barjerų: visi mūsų kursai yra anglų, ispanų ir vokiečių!

Mūsų tradicinis natūralus sveikatos centras yra pasirengęs sveikai gyventi Berlyne ir siūlo įvairius dirbtuvės ir rekolekcijas, taip pat tajų kūno procedūros namuose, praturtinti švietimą ir tarnauti bendruomenei. ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin yra tarptautiniu mastu akredituotos mokymo centruose visame pasaulyje, o mūsų mokymosi garantija leidžia studentams pakartoti savo kursus tiek kartų, kiek to pageidauja, visiškai nemokamai.

"Atraskite senovės kelią sveikatai ir gerovei"

kodėl rinktis mus

Akreditacija ir pripažinimas

ITM Tajų rankų tarptautinis treniruotės masažas

Mūsų mokymo metodas griežtai laikosi metodų, kuriuos nustato prestižiškiausios ir tradicinės Tailando mokyklos, ir atitinka mūsų studentų poreikius aukštos kokybės švietimui.

Kiekvienas kursas prasideda esminiais pagrindais. Todėl ankstesnės patirties nereikia.

Jei norite susipažinti su mūsų mokyklos ir sužinoti daugiau apie mūsų kursus, mes džiaugiamės, kad surengsime asmeninį susitikimą. Džiaugiamės galėdami jūsų paslaugomis dėl bet kokių klausimų ar informacijos.

Mokymo metodas

Mūsų mokytojų rengimo kursuose naudojamas universalus VAK metodas (vizualinis, garsinis, kinestinis). Mūsų mokiniai mokosi emuliuodami savo mokytojų demonstracijas praktikoje atlikti praktiką, vadovaudamiesi savo mokytojų judesiais, kad užtikrintų teisingą techniką.

Sertifikatai studentams

Studentai, kurie vadovaujasi " ITM Thai Hand International Training Massage School Berlin kursai gaus sertifikatus, kuriuos patvirtino ir įgaliojo ITM Chiang Mai, pripažintus Sveikatos apsaugos ministerijos ir Tailando bei viso pasaulio švietimo ministerijos pripažintų.

Pakartokite kursą nemokamai, kiek kartų jums patinka

ITM mano, kad praktikuojantis labai svarbų Thai jogos masažo aspektą, todėl mokiniai gali pakartoti kursus tiek kartų, kiek nori, be papildomų išlaidų. Be to, studentai gali pasiimti egzaminą, kai mano, kad yra pasiruošę. ITM išduoda tik pažymėjimus studentams, išlaikiusiems egzaminą.

Pasaulio masažo federacija (WMF)

MŪSŲ MOKYKLAI NARYSTĖ: Pasaulio masažo federacija (WMF)

"WMF" buvo įsteigta siekiant masažo plėsti visame pasaulyje, organizuodama mokymus, švietimo seminarus, stovyklas ir konkursus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Ispanų
  • Vokiečių

Peržiūrėti kursus » Matyti Health Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Tailando jogos masažo atostogos El Hierro saloje

Su bendrabučiu 8 dienų September 2019 Vokietija Berlin

Pakartotinai prijunkite ir subalansuokite sau atrasti savo ritmą Atlanto viduryje! [+]

Apie

Pakartotinai prijunkite ir subalansuokite sau atrasti savo ritmą Atlanto viduryje! Mėgaukitės atgal į El Hierro - Kanarų salos - UNESCO Pasaulio biosferos rezervato sala.

Atidarykite naujas duris savo gyvenime, kad padėtumėte save, padėdami kitiems ir pradėti mokytis kitą darbą savo ateitimi. Tailando masažo fondų mokymas, sertifikuotas ITM. Tiesiog elgdamiesi savo ritmo, harmonijos su gamta.

Rugsėjo 30 d. - spalio 7 d nuo 608 EUR vienam asmeniui dviviečiame kambaryje / nuo 730 EUR dvigubai vienkartiniam naudojimui

Apie patalpų būstinę:

"El Sitio" yra tarp vynuogynų mažame La Fronteros kaime. Čia šiaurinėje salos dalyje galite mėgautis gražiais kalnų vaizdais, atviru vandenynu ir Golfo slėniu, esančiu jūsų kojose. "El Sitio" - "vieta" - atvira erdvė, integruota į natūralią aplinką ir "El Hierro" bendruomenę. Mes suteikiame lankytojams ramią aplinką, skirtą kūno ir proto ramybei. "El Sitio" yra žmonių drobė... [-]


Tailando jogos masažo terapijos ekspertų mokymo programa

Su bendrabučiu 1 mėnuo September 2019 Vokietija Berlin

Įsivaizduokite ... kad jaučiate visiškai atsipalaidavusią ir laimingą. Kadangi jūs turite darbą, kuris suteikia jums tiek daug pasitenkinimo. Tai padidina sveikatą ir energiją. Tai pašalina jūsų stresą, galvos skausmą, nugaros skausmą, išdegimą ir kartotinį įtampą (RSI). Plius gera pajamos, dirbant ne visą darbo dieną, įkvepiant kitus, keičiant gyvenimą ir padedant žmonėms pagerinti savo sveikatą ir gerovę. Ir visa tai per labai trumpą laiką. Pasiruošę galingai transformuotis? Skaityti daugiau. [+]

Ar manote, kad tikrai sunku padaryti teigiamų pokyčių ir pagerinti savo sveikatą bei gerovę?

Ar daugiausia laiko pabrėžėte? Ar kada nors galvoji: norėčiau, kad aš tikrai patiko savo darbe?

Mūsų unikali Taiji jogos masažo terapijos programa skirta jums, jei:

Jūs dirbate sunkiai ir jaučiatės labai įtemptaiJūs kartais galvojate: jei aš ir toliau tarsiu tai, aš turiu išeitiArba jau turite išsekimo, RSI skundų, galvos skausmų ar nugaros skausmųJūs dirbate labai sunkiai ir turi labai mažai laiko daryti tai, kas jums tikrai patinkaNorite daugiau laiko keliauti ar savo pomėgius, šeimą ar draugusJūs prarandate laiką eismui kiekvieną dieną, nes jūs turite važiuoti į darbą - ar ne būtų malonu dirbti arčiau namų?Jūs kartais galvojote: jei aš tik buvau savo bosu, tada galėčiau sukurti savo darbo grafikąNorite keliauti ir mėgautis daugiau laisvo laiko, tačiau jums neleidžiama daugiau atostogųJūs gaunate per mažai pasitenkinimo iš savo dabartinio darbo ir dažnai klausia savęs: ar tai yra?Jūs norite daugiau reikšmės kitiems ir prisidėti taip, kad atitiktų jusJūs norite padėti kitiemsJūs daugiausiai laiko pabrėžėte ir norite atsipalaiduotiNorite, kad jūsų skausmas ir diskomfortas nublokštų: daugiau negriežtų pečių, galvos skausmo, RSI, nugaros skausmo ir ttJūs per daug mąstote ir norėtumėte ramybuoti savo mintis ir protąJūs norite padėti savo draugams / šeimos nariams išspręsti savo sveikatos problemas ir streso lygįEsate (fizio) terapeutas ar jogos mokytojas ir norite išplėsti savo paslaugas, bet jūs tikrai nežinote, kaip tai padarytiJūs norite padidinti savo imuninę sistemą, o ne visada šaltiDarbas, kuris jus tenkina ir naudingas jūsų sveikatai... [-]

[+]

[-]

Kontaktai

ITM International Training Massage School

Interneto svetainė www.thai-hand-berlin.com