Oficialus aprašymas

Danas Freemanas / Unsplashas

Avicenna International College (AIC) yra nepriklausomas švietimo institutas, kuris iš pradžių buvo įkurtas 1995 m. Budapešte, Vengrijoje. Nuo 1995 m. AIC tapo žinomu kokybiško švietimo teikėju Europoje. AIC nuolat plėtojo naujas programas ir atvėrė duris daugiau tarptautinių studentų įvairiuose Europos miestuose.

AIC siūlo tarptautinių aukštųjų mokyklų studijų programas, pagrindų programas po vidurinės mokyklos, kad būtų pasirengta Europos universitetams. AIC taip pat siūlo FEDE BS, MS ir DBA programas Europos laipsnių link.

Misija

Avicenna International College rengia ir ugdo studentus būti atsakingais piliečiais, džiaugtis mokymu, tobulėti akademiškai ir siekti sėkmingo aukštojo mokslo. Aistra žinioms ir mokymasis visą gyvenimą yra neatsiejama mūsų švietimo dalis.

Avicena yra rūpestinga, saugi ir labai akademinė bendruomenė, orientuota į „holistinį požiūrį“, „problemų sprendimą“ ir „interaktyvų mokymąsi“.

Avicena skatina abipusę pagarbą sau ir kitiems bei įtraukia studentus į namų statymą atokiau nuo namų.

Avicenna International College , taikydamas savo požiūrį į stilių ir stilių, siūlo laipsnius ir laipsnius, patardamas studentams ir perkeldamas juos į „tilto“ koncepciją.

Tarpklasinis ugdymas / mokymas, pasaulio kalbų mokymosi išplėtimas, meno ir karjeros mokymas, knygų ir užklasinės medžiagos leidyba, interneto ir daugialypės terpės turinio plėtra yra viena iš AIC misijų.

Nuolat studijuojame ir pripažįstame besimokančiųjų akademinius ir mokslinius poreikius, kuriame ir kuriame šiuolaikinius produktus ir paslaugas šiems poreikiams tenkinti. Mūsų produktai ir paslaugos bus prieinami visiems besimokantiesiems.

Avicenna International College yra skirtas būti savo studentų sėkmės partneriu visame pasaulyje.

AIC studentų ateities galimybės

Baigę AIC, dauguma mūsų studentų įstoja į geriausius Europos, JK ir Amerikos universitetus baigti savo studijų. Dėl aukštos AIC mokymo kokybės dabar daugelis universitetų aktyviai siekia priimti AIC studentus.

Kiti AIC absolventai, baigę slaugos, IT, turizmo ir viešbučių vadybos ar kitas sritis, yra laimingi radę darbą ir gerai apmokami Europos rinkoje.

Tavo ateities universitetas

Daugelis Europos, JK ir Šiaurės Amerikos universitetų priima mūsų magistrantus. Medicinos studijų srityje mūsų absolventai patenka į geriausių universitetų, tokių kaip Semmelweis universitetas (Vengrija), Szeged universitetas (Vengrija), Karolio universitetas (Čekija), Comenius universitetas (Slovakija), keletas kitų universitetų Italijoje, Ispanijoje, Serbijoje, Slovėnijoje, Turkija ir kitos šalys.

Studentai, baigę NCUK fondo programą, gali tęsti savo Tarptautinius pirmuosius metus AIC ir po to persikelti į JK universitetinį universitetą, kad baigtų bakalauro ar magistro laipsnį.

Šiems JK universitetams GARANTIJA ir priėmimas į mūsų studentus, kurie moka anglų kalbą ir mokslus:

 • Astono universitetas
 • Birmingemo universitetas
 • Bredfordo universitetas
 • Bristolio universitetas
 • Hadersfildo universitetas
 • Kento universitetas
 • Kingstono universitetas Londone
 • Lidso universitetas
 • Lidso Beketo universitetas
 • Liverpulio John Moores universitetas
 • Mančesterio universitetas
 • Mančesterio metropoliteno universitetas
 • Londono karalienės Marijos universitetas
 • Salfordo universitetas, Mančesteris
 • Šefildo universitetas
 • Sheffield Hallam universitetas
Programos mokomos:
 • Vengrų
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Avicenna International College

NCUK yra visame pasaulyje pripažintas JK universitetų konsorciumas, teikiantis aukšto lygio švietimo paslaugas JK ir tarptautiniams studentams, kad jie galėtų pasirengti ... [+]

Aukšto rango švietimo

NCUK yra visame pasaulyje pripažintas JK universitetų konsorciumas, teikiantis aukšto lygio švietimo paslaugas JK ir tarptautiniams studentams, kad jie galėtų pasirengti JK ir kitiems universitetams. Tarptautiniai fondo metai (NCUK - IFY) yra skirti tarptautiniams studentams garantuoti stojimą į universitetą partnerį ir suteikti įgūdžius, reikalingus sėkmingoms studijoms 1 ir 2 metais. Programa dėstoma daugiau nei vienerius metus ir vertinama per vidinius ir išorinius egzaminus. ir kursiniai darbai. Į šią Fondo programą yra integruotas stiprus akademinės anglų kalbos modulis (EAP).

IFY suteikia ne tik tvirtus mokslo ir anglų kalbos įgūdžius, bet ir reikalaujamą tarptautinę akademinę kvalifikaciją studijoms JK ir kituose universitetuose (JAV, Australijoje), suteikia kultūrinį supratimą ir moko, kaip mokytis vakarietiškoje aplinkoje.... [-]

Vengrija Budapeštas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avicenna International College

NCUK - IFY verslo srautas yra puiki fondo metų programa, kuri paruošia AIC studentus garantuotam priėmimui į JK partnerio universitetą ar studijas bet kuriame kitame pres ... [+]

Puiki fondo metų programa

NCUK - IFY verslo srautas yra puiki fondo metų programa, kuri paruošia AIC studentus garantuotam priėmimui į JK partnerio universitetą ar studijas bet kuriame kitame prestižiniame universitete Europoje, Australijoje ar JAV. Šio vienerių metų kurso metu studentai gaus tvirtą bendrųjų ir akademinių anglų kalbų išsilavinimą. Taip pat bus teikiami specialūs dalykai, susiję su jų būsimomis universitetinėmis studijomis. Pusiau ir baigiamuosius egzaminus organizuoja NCUK. Sėkmingi studentai uždirbs labai vertingą NCUK pažymėjimą.

Verslo administravimo ir daugelio kitų susijusių sričių bakalauro ir magistro laipsnio siekia daug tarptautinių studentų, ypač iš tokių šalių kaip Indija, Nepalas, Iranas, Turkija ir Afrikos šalys. Šie studentai norėtų išmokti pagrindus versle gerai žinomame koledže ar universitete ir užsitarnauti gerą vardą. NCUK Verslo programa (IFY) užtikrins, kad Avicenna studentai patektų į aukštos kokybės JK universitetą ir įgytų laipsnį, kuris atvers daugybę durų priešais juos. Studentai pasirenka 3 modulius ir akademinę anglų kalbą. Įvykdęs visus reikalavimus, NCUK suteiks sėkmingiems studentams IFY laipsnį. NCUK taip pat padeda AIC Priėmimo skyriui priimti mūsų absolventus į vieną iš JK universitetų.... [-]

Vengrija Budapeštas
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avicenna International College

„Avicenna Business Foundation“ programa (BFP) yra skirta tiems tarptautiniams studentams, kurie baigė vidurinę mokyklą ir norėtų tęsti savo studijas Europoje, anglų kalbo ... [+]

BFP suteiks tvirtą pagrindą bendrinei ir akademinei anglų kalbai

„Avicenna Business Foundation“ programa (BFP) yra skirta tiems tarptautiniams studentams, kurie baigė vidurinę mokyklą ir norėtų tęsti savo studijas Europoje, anglų kalbos pagrindu sukurtame universitete. BFP suteiks tvirtą pagrindą bendrinei ir akademinei anglų kalbai studentams bei padės suprasti pagrindinius dalykus, susijusius su verslu. Mūsų absolventai gali kreiptis į bet kurį Europos ar Šiaurės Amerikos universitetą.

Verslo administravimas, ekonomika, bankininkystė, rinkodara, tarptautiniai santykiai, teisė ir IT rinkodaroje yra tos studijų kryptys, kurias Verslo fondo programos (BFP) absolventai gali pasirinkti tęsti studijas viename iš anglų kalbos Europos universitetų.... [-]

Vengrija Budapeštas
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avicenna International College

Vokiečių fondo programa (GFP) Avicenoje yra skirta tiems studentams, kurie yra baigę vidurinę mokyklą ir planuoja tęsti studijas Vokietijos, Austrijos ar Šveicarijos univ ... [+]

GFP daugiausia dėmesio skiria vokiečių kalbos įgūdžių lavinimui

Vokiečių fondo programa (GFP) Avicenoje yra skirta tiems studentams, kurie yra baigę vidurinę mokyklą ir planuoja tęsti studijas Vokietijos, Austrijos ar Šveicarijos universitetuose, kur mokymo kalba bus vokiečių. GFP pagrindinis dėmesys skiriamas studentų vokiečių kalbos įgūdžių lavinimui. Į šį kursą gali kreiptis visi reikalavimus atitinkantys studentai, tačiau išankstinės vokiečių kalbos žinios nėra būtinos.

Norėdami kreiptis į bet kurią AIC fondo programą, turėsite atlikti šiuos veiksmus:Pateikite užpildytą paraiškos formą vienai iš AIC fondo programųPriėmimo laiškasParuoškite prašymą ir registracijos dokumentusPerveskite studijų ir draudimo įmokas AICAIC el. Pašto ir ryšių sistemaVengrijos Šengeno vizaKelionės organizavimas... [-]
Vengrija Budapeštas
Balandis 2020
Vokiečių
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Interview with Alireza Ebrahimi

Interview with Amirreza Khodaparast