Westminster Kingsway College

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Westminster Kingsway College" yra vienas iš didžiausių švietimo centrų Londone ir pasižymi mokymo centrų visoje sostinėje, kurie siūlo platų kursų spektrą, įskaitant anglų kalbos kursus , kelio į universitetus ir bakalauro kursus.

Kasmet Westminster Kingsway kolegija sveikina tarptautinius studentus iš viso pasaulio . Mūsų kosmopolitinė kolegijos bendruomenė apima daugiau kaip 60 tautybių, kalbančių 54 skirtingomis kalbomis . Mes sveikiname visų tautybių studentus, kurie apsigyveno Jungtinėje Karalystėje arba keliavo į Londoną specialiai mokytis su mumis. Galite mokytis kartu su studentais iš viso pasaulio, o jūsų patirtis su mumis bus labai praturtintas šios įvairovės. Kolegija siūlo platų kursų spektrą su galimybe pereiti į universitetą. Mes turime puikią reputaciją svetingumo industrijoje, o mūsų žinomiems absolventams - televizijos virėja Jamie Oliver.

59923_soho.jpg

Visi " Westminster Kingsway College" siūlomi kursai yra skirti padėti jums kuo geriau išnaudoti savo edukacinę patirtį. Mes siūlome įvairių kursų, skirtų tarptautiniams studentams, norintiems tobulinti profesinius įgūdžius ar įgyti akademinės kvalifikacijos.

Westminster Kingsway kolegija yra akredituota Britanijos tarybos dėstytoja anglų kalba ir yra anglų k. Narys . "Westminster Kingsway College" anglų kalbos mokymas taip pat buvo pripažintas " EL Gazette", anglų kalbos ir tarptautinio švietimo laikraščio " Excellence Center" pagrindu, remiantis neseniai atliktu britų tarybos patikrinimu.

"Westminster Kingsway College" specialybės kursai apima:

 • Tarptautinės anglų kalbos kursai
 • Tarptautinės virtuvės diplomai
 • Kūrybinių industrijų profesiniai kursai
 • Bakalauro laipsniai verslo ir kulinarijos meno

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

Kodėl mokykis su mumis

Pasirinkę studijuoti "Westminster Kingsway College", jūs žengsite didelį žingsnį kuriant jaudinančią ir sėkmingą ateitį, studijuodami viename iš labiausiai jaudinančių ir energingų pasaulio miestų. Keliaudami į Londoną, Angliją, jūs galite vaikščioti tose pačiose gatvėse kaip karaliai, karalienės, princai ir princesės, kuriuos studijuojate istorijos klasėje, skaitote apie laikraščiuose ir televizijoje. Nuo Londono akies iki Londono nacionalinės galerijos ir bokšto, ar norite istorijos ar šiuolaikinio meno, čia rasite šį įdomų miestą. Galite vaikščioti aplink mūsų gražius parkus ir sodus, apsilankyti pasaulinės klasės muziejuose ir galerijose ir pasimėgauti kultūra, vaizduojamaisiais menais ir teatru. Taip pat galėsite aplankyti netoliese esančias vietas, tokias kaip Braitono pakrantė, Kento sodai, Šekspyro gimtinė Stratfordo prie Eivono ir garsioji Vindzoro pilies karališkoji rezidencija. Įsikūręs miesto centre, "Westminster Kingsway College" yra netoliese esančių pagrindinių transporto mazgų, leidžiančių keliauti į Europos kaimynes.

Kodėl Vestminsterio Kingsway kolegija

"Westminster Kingsway College" tarptautiniai studentai gali naudotis daugybe kursų draugiška ir profesine aplinka, kad suteiktų jums geriausią mokymosi patirtį.

Kolegija jums pasiūlys:

 • Pirmosios klasės dėstytojai ir dėstytojai, kurie dirbo jūsų pasirinktoje pramonės šakoje, sukūrė mokymo įgūdžius, kad padėtų jums išmokti ir kuo geriau išnaudoti pasirinktą specialistą.
 • Mokytojai ir pagalbiniai pareigūnai gali padėti tavo studijoms
 • Procesas įvairioms universitetams, įskaitant "Russell Group" universitetus
 • Puikus rezultatas studentams, kurie pasirengę studijuoti, ir ekonomiškai efektyvių kursų, kurie suteikia jums naudos už pinigus
 • Pirmosios klasės objektai ir ištekliai visuose mūsų kolegijų centruose, kuriuose yra nemokama interneto prieiga ir narystė mūsų mokymo centruose. Mokymo centrai buvo specialiai suprojektuoti kalbų, išskyrus anglų kalbą, užtikrinančias, kad visi tarptautiniai studentai galės naudotis visomis galimybėmis.
 • Puiki vieta netoli pagrindinių traukinių ir vamzdžių stočių Londone
 • Tarptautinė komanda ir studentų palaikymo komanda, teikianti pagalbą ir patarimus per savo studijas
 • Galimybė dalyvauti nacionalinėse varžybose ir renginiuose, kai studijuojate Westminster Kingsway koledže
 • Saugi ir patogi mokymosi aplinka, padedanti jums maksimaliai išnaudoti kiekvieną galimybę pasiekti savo asmeninius tikslus.

Tarptautinis biuro palaikymas

Tarptautinis pareigūnas yra pirmasis tarptautinių studentų, norinčių studijuoti Westminster Kingsway koledže, kontaktiniai punktai. Mes taip pat galime pasiūlyti platų papildomą paramą tarptautiniams studentams "Westminster Kingsway College", kad padėtume patarti kurso eigai ir finansinėms konsultacijoms. Mes taip pat padeda tarptautiniams studentams ieškoti būsto per specializuotus apgyvendinimo paslaugų teikėjus.

Viza

Westminster Kingsway kolegija yra Tier 4 rėmėjas. Mūsų gerai žinomi darbuotojai padės jums gauti Tier 4 vizų ir trumpalaikių studijų vizų paraiškų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti A lygiai » Matyti Summer courses » Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

A lygis

A-lygio Kursas

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinė Karalystė London

Tradiciškai laikoma vienu iš populiariausių maršrutų į universitetus ir užimtumą, A lygiai sudaro akademinį kelią įvairioms temoms, įskaitant tuos, kuriuos galbūt neturėjote mokytis mokykloje. [+]

A-lygis

Tradiciškai laikoma vienu iš populiariausių maršrutų į universitetus ir užimtumą, A lygiai sudaro akademinį kelią įvairioms temoms, įskaitant tuos, kuriuos galbūt neturėjote mokytis mokykloje. Suteikiant jums lankstumo mokytis daugiau nei vieno dalyko, turite galimybę kurti karjerą iš labiausiai patinkančių kursų.

AS (Advanced Subsidiary) ir A-Level (Advanced) kvalifikacija yra orientuota į tradicinius studijų įgūdžius. Jie paprastai užtrunka dvejus metus, kad baigtų visą darbo dieną. A lygiai susideda iš AS lygio ir A2. Kiekviena dalis sudaro 50 procentų visos A lygio klasės. Galimi dalykai:

Biologija Verslo studijos, Chemija, Ekonomika, Anglų kalba ir literatūra, Anglų literatūra, Kino studijos, Vyriausybė ir politika, Istorija, Įstatymas Matematika, Žiniasklaidos studijos Filosofija Fizika Psichologija Sociologija ir religijos studijos. Kodėl A-lygis Vestminsterio Kingsway koledže? Trečdalis studentų įgijo A * -B klases ir du trečdalius A *-C klasių su 100% pasiekimais 10 A lygio dalykų, įskaitant anglų, sociologijos ir fizikos. 96 proc. Praleidimo rodiklis apskritai. 14% Westminster Kingsway koledžo A lygio studentų turėjo pasiūlymą iš vieno Russell grupės universitetų, į kurį įeina Kembridžo universitetas, Imperial College, King's College, UCL, Warwick. [-]

Diplomas

Foundation Diploma in Art and Design or Media Level 3/Level 4 UAL (University of the Arts London)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė London

Šis kursas skirtas sukurti kūrybingumą, praktinius įgūdžius ir savarankišką mąstymą meno, dizaino ar žiniasklaidos srityse. Tai intensyvi studijų programa tiems, kurie yra daugiau nei 19 metų, kurie nori išplėsti savo įgūdžius ir parengti portfelį pasirengimo darbui ar aukštojo mokslo srityje. [+]

Šis kursas skirtas sukurti kūrybingumą, praktinius įgūdžius ir savarankišką mąstymą meno, dizaino ar žiniasklaidos srityse. Tai intensyvi studijų programa tiems, kurie yra daugiau nei 19 metų, kurie nori išplėsti savo įgūdžius ir parengti portfelį pasirengimo darbui ar aukštojo mokslo srityje.

Studentai sukurs platų darbo sričių spektrą daugelyje menų ar žiniasklaidos. Kursas yra padalintas į tris etapus; Tyrimo, kelio ir patvirtinimo etapai, ir baigiasi asmeniniu projektu. Per visą savo studijų programą taip pat daugiausia dėmesio skiriama pasiruošimui jūsų karjerai šioje srityje.

[-]

Tarptautinis Diplomas Kulinarijoje Ir Patisserie

Su bendrabučiu Dieninės 24 - 48 savaites September 2018 Jungtinė Karalystė London

Tarptautinis kulinarijos diplomas, tarptautinis bakterijos diplomas ir tarptautinis svetingumo diplomas yra mūsų specialios programos, skirtos studentams iš Didžiosios Britanijos ir viso pasaulio, kurie nori mokytis didžiausioje Didžiosios Britanijos kulinarijos meno įstaigoje Londone. [+]

"Kulinarijos ir svetingumo industrijos" yra sparčiai augančios užimtumo sritys, suteikiant jums galimybę dirbti įvairiose įdomiose aplinkose visame pasaulyje. Visi mūsų kulinarijos menų ir vadybos kursai plėtos jūsų įgūdžius, žinias ir patirtį, kad sukurtumėte savo karjerą pasaulyje šioje įdomioje pramonėje.

Kolegija turi puikią reputaciją svetingumo industrijoje, o mūsų absolventai - televizijos virėjai Jamie Oliver ir Ainsley Harriott . Mes turime pavydėtinus ryšius ir bendradarbiavimą su tarptautine svetingumo industrija, pirmaujanti virėjų asociacijomis ir pagrindiniais gastronomijos pasaulio žmonėmis, skirtais kokybiškam mokymui ir plėtrai.

... [-]

Vasaros kursai

Anglų Kalbos Kursai Vasarą 2018 M

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 36 savaites July 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Westminster Kingsway College yra daugiau kaip 100 metų kalbos centras, o jo vieta "Soho" reiškia, kad galėsite tyrinėti ir mėgautis gyvybe svaiginančioje sostinės širdyje. Mūsų kursai skirti ne gimtoji anglų kalbos (ES ir visame pasaulyje), kurie nori pagerinti savo skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius bei ugdyti pasitikėjimą bendrauti anglų kalba. Kursai siūlomi pradinio, viduriniojo ir aukštesniojo viduriniojo lygio kursuose ir yra puikus būdas mėgautis vasaros metu Londone, mokytis anglų kalba ir susipažinti su studentais iš viso pasaulio. [+]

Anglų kalbos vasaros kursai

Liepos-rugpjūčio mėnesiais siūlome vasaros kursus anglų kalba. Puikus būdas mėgautis Londonu vasarą, studijuoti anglų kalbą ir susipažinti su studentais iš viso pasaulio.

Pagrindinė informacija:Kur: Soho centrasKada: nuo liepos 2 d. Iki 2018 m. Rugpjūčio 24 dDureacija: mažiausiai 2 savaitesKlasės dydis: 20 max (vidutiniškai 16)Mokestis už mokslą: £ 150 už savaitę

Westminster Kingsway College yra daugiau kaip 100 metų kalbos centras, o jo vieta "Soho" reiškia, kad galėsite tyrinėti ir mėgautis gyvybe svaiginančioje sostinės širdyje.

Mūsų kursai skirti ne gimtoji anglų kalbos (ES ir visame pasaulyje), kurie nori pagerinti savo skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius bei ugdyti pasitikėjimą bendrauti anglų kalba. Kursai siūlomi pradinio, viduriniojo ir aukštesniojo viduriniojo lygio kursuose ir yra puikus būdas mėgautis vasaros metu Londone, mokytis anglų kalba ir susipažinti su studentais iš viso pasaulio.... [-]