The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Notingemo universitetas: Inžinerijos fakultetas

TheFakulteto inžinerijos NottinghamYra žinomas dėl savo pasaulinio lygio tyrimų, įkvepiančio mokymo ir įvairių akademinių bendruomenių.

Sutikdami mus į Notingemą, būsite studentų bendruomenė iš daugiau nei 150 skirtingų šalių iš viso pasaulio.

 • Didžiojoje Britanijoje - trys moksliniai tyrimai pagal REF 2014, Britanijos vyriausybės mokslinių tyrimų kompetencijos pagrindai
 • Daugiau nei 98% inžinerinių tyrimų yra tarptautinės kokybės, 85% vertinami kaip pirmaujančių pasaulio šalių arba tarptautiniu mastu puikūs (REF 2014)
 • "The Top 10" inžinerijos fakultetas: "Times" aukštojo mokslo universiteto reitingai 2017 m
 • Notingemas yra užimtas Didžiosios Britanijos dešimtukas, skirtas mechanikai ir elektrotechnikai (QS World Rankings 2017)

Rasite fakultetas yra draugiškas ir palaikomasis darbo aplinka. Dirbsite kartu su kūrybinių ir įkvepiančių žmonių, kurie nori dalintis savo patirtimi.

Mes esame pasiryžę remti talentingus žmones ir plėtoti partnerystes su pramonės atstovais, finansavimo įstaigomis ir vyriausybinėmis agentūromis, kad būtų sukurta teigiama aplinka, kurioje klestėtų atradimai, stipendijos, inovacijos, komercinis panaudojimas ir viešasis bendradarbiavimas. Fakultetas dalyvauja šimtuose gyvų mokslinių tyrimų projektų ir glaudžiai bendradarbiauja su pramone. Mūsų praktinis dėmesys ir požiūris gali padti jums įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų perkelti į magistrantūros studijas ar atlikti inžinerijos karjerą visame pasaulyje.

Iki studijuoja Nottingham Jūs:

 • Sukurti aukščiausios klasės parduodamus įgūdžius
 • Būkite mokomi išimtiniais ir labai cituotais akademiniais darbuotojais, dažnai pasaulio lyderiais savo srityje
 • Būkite pasaulinės magistrantūros bendruomenės dalimi, turinti tarptautinių universitetų tinklą Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje ir Malaizijoje
 • Absolventas turi tarptautiniu mastu pripažintą ir vertinamą kvalifikaciją

Jus mokys akademikai, kurie aistringai žiūri į savo kompetencijos sritis ir įsipareigoja kurti būsimos kartos būsimus inžinierius, architektus ir tyrėjus. Kaip fakulteto magistras, turėsite galimybę susipažinti su įspūdingais įrenginiais ir ištekliais, kad galėtumėte palaikyti įvairių sričių veiklą.

Daugelis mūsų kursų yra akredituoti profesinių organizacijų, o daugelis mūsų mokslinių tyrimų projektų yra daugialypės pobūdžio, sujungiant įvairias įvairių sričių specialistų iš viso universiteto, mokslinių tyrimų institucijų, pramonės partnerių ir vyriausybės departamentų kuriant naujus sprendimus siekiant išspręsti pasaulines problemas.

2012 m. Atidarėme Aerokosminės technologijos institutą (IAT), kuriame rengiamos "Marie Curie" novatoriškos doktorantūros programos, skirtos rytdienos oro transporto projektams pristatyti. Mūsų "Creative Energy Homes" yra septynių namo projektavimas, kuris suteikia pragyvenimo testų svetainę, kurioje pirmaujančios firmos dirba su universitetu, siekdamos ištirti energiją tausojančių technologijų integraciją į pastatus.

Mūsų mokslinių tyrimų stipriosios sritys yra kompozicinės medžiagos, priedų gamyba ir 3D spausdinimas, energija, tvarumas ir erdvėlaiviai. Mes turime vieną iš didžiausių galios elektronikos tyrimų grupių ir vieną didžiausių maisto gamybos mokslinių tyrimų grupių pasaulyje.

Notingemo universiteto

 • Apdovanotas "Gold" reitingu už mūsų neįvykdytą mokymą JK Teorinės kompetencijos sistemoje (TEF), 2017 m
 • Vienas iš labiausiai tikslinių Jungtinėje Karalystėje universitetų absolventų darbdavių (labiausiai nukreiptų universitetų skaičius (2014 m. Aukštųjų mokyklų rinka) ir antrasis labiausiai tikslingas universitetas (absolventų rinka 2015 ir 2016 m.) - "High Fliers Research")
 • Pavadintas Universiteto "The Times" ir "Sunday Times Good University Guide" 2017 m. Universitetas

Notingemo universiteto anglų kalbos ugdymo centras (CELE) siūlo aukštą anglų kalbos mokymą ir studijų įgūdžių rengimą ir paramą prieš studentų studijas ir jų metu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Magistro studijos »

Kontaktai
Vietos adresas
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB