Oficialus aprašymas

Esame universiteto kolegija, kuri siekia paskatinti bankininkystę ir finansavimą teikdama išskirtinį išsilavinimą ir mąstymą, pritaikytą individualių asmenų, verslo ir visuomenės poreikiams.

Mūsų dėmesys skiriamas mokymuisi visą gyvenimą: aprūpinti žmones žiniomis, įgūdžiais ir kvalifikacijomis, kad būtų pasiektas tai, ko jie nori per visą savo karjerą ir gyvenimą.two people handshaking above table with laptoprawpixel / Unsplash

Mes egzistuojame labai paprasta priežastis - skatinti bankininkystę ir finansavimą teikiant išskirtinį išsilavinimą ir mąstymą, pritaikytą verslo, individų ir visuomenės poreikiams.

Mes teikiame patirties, įžvalgos ir mąstymo lyderystės pusiausvyrą į šiandienos finansų pasaulį, kurį teikia mūsų pramonės lyderiai, mąstytojai ir bendruomenės nariai.

Ir kadangi mes nuo 1879 m. Buvome sektoriaus širdyje, mes sukuriame ryšius ir plėtojame žmonių ir verslo partnerystę, kad bankai ir finansai taptų prieinamesni ir suprantamesni, ir gerinti socialinę įtrauktį geresniu finansiniu pajėgumu.

Mes esame Londono bankininkystės institutas

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

The London Institute of Banking & Finance

Ar esate ambicingas bakalauro studentas, besidomintis banko ar finansų karjera? Mūsų vasaros mokykla gali nustatyti jus teisingu keliu. Vienoje iš pirmaujančių pasaulio f ... [+]

Ar esate ambicingas bakalauro studentas, besidomintis banko ar finansų karjera?

Mūsų vasaros mokykla gali nustatyti jus teisingu keliu.

Vienoje iš pirmaujančių pasaulio finansų, švietimo ir kultūros centrų, mūsų programos pagerins jūsų žinias apie šį sektorių ir suteiks vertingos pozicijos pramonei, o jūs naudojate energingą vasaros patirtį Londone.

Pasirinkite iš įvairių kreditų turinčių modulių, kurie gali prisidėti prie jūsų dabartinės akademinės programos, arba pasirinkti konsultavimo vietą su pagrindine finansų įstaiga, kad palaikytumėte savo karjeros tikslus.

Kodėl mokykis su mumis?

Derinant mūsų akademinę patirtį ir glaudžius ryšius su pagrindinėmis finansų sektoriaus įmonėmis, mūsų vasaros mokykla siūlo unikalią mokymosi patirtį.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
3 - 28 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba