The IDM Institute Of Direct And Digital Marketing

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įsipareigojusi padėti kiekvienam rinkodarui būti geriausiu, IDM egzistuoja, kad paremtų, skatintų ir pagerintų rinkodaros rezultatus nuo pirmųjų žingsnių karjeros laiptais, iki pat aukščiausio lygio.
Jau 30 metų mūsų misija buvo teikti aukščiausios klasės mokymus, kvalifikacijas, renginius, išteklius ir narystės paslaugas, kad būtų patenkinti dabartiniai skaitmeninių, tiesioginių ir duomenų rinkodaros poreikiai. Kiekvieną IDM programą kuria ir teikia praktikuojantys rinkodaros specialistai, kurie žino, ko reikia norint sėkmingai dirbti ir padėti jums sėkmingai.
Kaip ne pelno siekianti organizacija, mes įsipareigojame nuolat investuoti savo pelną atgal į aukštąjį mokslą, kad galėtume rasti, plėtoti ir suteikti geriausią karjeros pradžią naujos kartos prekybos žvaigždėms.
IDM yra susijęs su „DM Trust“. Daugiau informacijos rasite čia.

Kodėl tai su IDM?

Rinkodaros specialistai, pasirinkę IDM kaip savo mokymo partnerį, iš tikrųjų daro įtaką jų verslui, klientų gyvenimui ir savo karjerai.

IDM vadovauja „revoliucijai“

Tai, kas šiandien yra daugiau nei bet kada, nėra tai, ką jūs manote, ar netgi tu, ką jūs sakote, bet ką jūs galite padaryti . IDM kvalifikacija ir trumpi rinkodaros kursai yra skirti rinkodaros specialistams, kurie nori daryti daugiau, greičiau, geriau.

Per pastaruosius 25 metus mokėme 70 000 delegatų 28 šalyse, nuo „Microsoft“ iki „BBC“, „John Lewis“ į „Lego“.

Ką darysite toliau savo skaitmeninėje, tiesioginėje ar duomenų srautinėje veikloje? Sužinokite apie IDM kvalifikaciją ir mokymo kursus arba narystę IDM.

Traukite savo komandas

Patobulinkite savo komandų rinkodaros galimybes, pritaikydami savo verslui pritaikytą IDM mokymo planą

Dirbkite su IDM

Padidinkite savo karjerą su IDM

Jūsų mokymo partneris užpildydamas skaitmeninių ir tiesioginių rinkodaros įgūdžių spragas

Pradėkite šiandien

Vietos

Londonas

Address
70 Margaret Street
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė