Oficialus aprašymas

„Airways Aviation“ yra pasaulinio masto bandomųjų mokymo akademijų, simuliatorių / vertinimo centrų ir fondo mokyklų tinklas.

„Airways Aviation“, veikianti įvairiose Europos, Artimųjų Rytų, Azijos ir Australijos vietose, suteikia tarptautinėms oro linijoms tiesioginę prieigą prie labiausiai kvalifikuotų ir geriausiai apmokytų komercinių pilotų. Dėl 30 ir daugiau metų trunkančio pasaulinio lygio skrydžio mokymo patirties organizacija puikiai tinka vietiniams ir tarptautiniams studentams remti ir sparčiai augti komercinių pilotų paklausai visame pasaulyje.

Mes siūlome siekiančius pilotus Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) arba Civilinės aviacijos saugos tarnyba (CASA) patvirtintus mokymus „ Pathways ir naudokite partnerystes su aviacijos pramone, kad mūsų aukštos motyvacijos absolventai galėtų pereiti į oro linijų karjerą.

„Airways Aviation“ yra įsipareigojusi teikti kokybiškus mokymo ir mokymosi rezultatus, taip pat nepamirštamą patirtį žemėje ir ore. Mes teikiame visiškai įrengtas, tikslingai pastatytas auditorijas ir studentų sritis ir prižiūrime pasaulinio lygio orlaivių parką, užtikrinantį, kad mūsų studentai ir darbuotojai skraidytų saugiai ir pasitikėdami.

Programos mokomos:
  • Anglų
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: