Oficialus aprašymas

Vasara SOAS

SOAS siūlo platų kursų, mokomų vasaros mėnesiais, įvairaus ilgio, struktūros ir kainos. Norėdami gauti SOAS patirties, pažiūrėkite į vaizdo įrašą! Jei norėtumėte išplėsti savo horizontus vasaros mokykloje ir įgyti naują mokymosi patirtį, sužinokite, ką siūlome žemiau.

Vasaros kursas "SOAS" leidžia mokiniams sužinoti apie įvairias temas, derinant pažangiausius akademinius tyrimus, novatorišką mokymą ir į praktiką orientuotą mokymąsi.

Nesvarbu, ar esate dabartinis moksleivis, neseniai baigęs mokytojas, jaunas profesionalas, ar norėtumėte atnaujinti savo žinias, vasaros mokyklos kursas praplės jūsų akiratį.

Ką galėčiau mokytis?

SOAS Summer 1

Vasaros mokyklos kursai siūlomi per tris sesijas, o registracija yra atidaryta tik vienai sesijai, kurią sudaro seansų derinys:

2 sesija: 2018 m. Liepos 2 d. - 2018 m. Liepos 20 d

Kursai yra mokomi 2/3 tipinės SOAS bakalauro studijų programos ir yra tinkami studentams, taip pat absolventams ir magistrantams be išsamių žinių apie konkrečią temą.

Dalyvaudami SOAS Summer School galite:

 • Prisijunkite prie mūsų įvairios ir tarptautinės studentų bendruomenės
 • Išgirskite savo nuomonę - SOAS naujoviški mokymo metodai, pagrįsti moksliniais tyrimais, leidžia studentams prisidėti prie aktyvių diskusijų ir kritinės analizės klasėje;
 • Sužinokite iš mūsų labai patyrusių ir specializuotų akademinių darbuotojų - SOAS yra didžiausia koncentracija Europoje ekspertų Vidurio Rytuose, Afrikoje ir Azijoje;
 • Būkite kritinė ir svarbu - SOAS išsprendžia pagrindines mokyklos mintis, imasi ne vakarietiško orientavimo principo ir skatina studentus plėtoti kritinę perspektyvą ir skatinti pokyčius;
 • Išsiaiškink savo kelią į "SOAS": vasaros mokyklos studentai gali kreiptis dėl tolesnio studijų "SOAS" programoje, iš kurių galima pasirinkti daugiau nei 115 antrosios pakopos studijų pakopų.

Patekimo reikalavimai

Universiteto studentas arba absolventas, lankantis vasaros mokykloje, ir 18 metų amžiaus. Profesinę patirtį galima pripažinti lygiaverte universiteto kvalifikacijai.

 • Dalyviai turi būti 18 ar vyresni lankomumo metu.
 • "Fluency" anglų kalboje parodė:
  • "TOEFL" egzaminas, reikalaujantis popieriaus, reikalaujantis ne mažiau kaip 583 egzempliorių, turinčių ne mažiau kaip 53 įgūdžius, o TOEFL internetinis testas reikalauja ne mažiau kaip 93, iš visų įgūdžių - mažiausiai 20.
  • IELTS, 6,5 arba aukštesnė, iš visų prenumeratų - mažiausiai 6.
  • Pearson Test of English 59-64 balai
  • Kembridžo anglų kalba: aukštesnysis (CAE) B laipsnis
 • Jei studijuojate angliškai kalbančioje institucijoje arba turite savo universitete anglų kalbos kursus (išskyrus anglų kalbos kursus), galite patenkinti mūsų reikalavimus, nereikalaudami pateikti sertifikato. Įrodymai tai turės būti įtraukti į savo universiteto stenogramą ar laišką.
 • Kandidatai, turintys alternatyvią kvalifikaciją, turėtų kreiptis į mus dėl patarimo.
 • Pareiškėjai, kurių anglų kalbos lygis neatitinka reikalavimų, gali būti suinteresuotas mūsų dalykiniais kursais, kuriuose teikiama anglų kalbos pagalba.

Vasaros mokinių, kurie neatitinka reikalavimų dėl įvažiavimo, registracija yra SOAS nuožiūra - susisiekite su mumis, kad su mumis išsamiai susipažintumėte apie savo paraišką.

Kai sumokėjote 40 svarų sterlingų paraiškos mokestį ir pateikėte internetinę paraiškos formą, jums bus pranešta, ar turite 5 darbo dienų vasaros mokykloje vietą. Prašome nemokėti savo studijų mokesčio prieš gaudami pasiūlymo laišką.

Vertinimas ir kreditai

Studentai paprastai gali gauti kreditų iš savo namų institucijos, paprastai mūsų kursai gauna:

 • 3 kreditai JAV sistemoje
 • 7.5 ECTS Europos sistemoje.

Jei ketinate kreiptis dėl kreditų iš savo namų institucijos, prieš registruodamiesi, patikrinkite su jais susijusius reikalavimus. Mes mielai jums padėsime bet kokiu būdu, tačiau atkreipkite dėmesį, kad sprendimas skirti kreditus priklauso nuo jūsų namų įstaigos.

Vertinimas bus neprivalomas ir priklausys nuo kiekvieno kurso. Dalyviams bus pateiktas lankomumo pažymėjimas ir susirašinėjimas bus pateiktas pagal pareikalavimą.

Kontaktiniai valandos

Sesijos 2

 • 46 valandų kontaktinis laikas.
 • Pirmadienis - ketvirtadienis
 • 10:00 - 15:00: paskaitos ir vadovėliai
 • Papildomos 2 valandos tam tikrame penktadienyje, apimant pasirinktines su turiniu susijusias veiklas, pvz., Muziejų ar įmonių vizitus.
 • Penktadieniais kursai atveria vieną iš savo veiklos visiems vasaros mokyklos studentams, kiekvienam mokiniui suteikiant įvairias įvairias veiklas.

Mokesčiai

SOAS fees

Yra vienkartinis negrąžinamas paraiškos mokestis £ 40.

Mokestis už mokslą:

 • Sesijos 2

Anksti 10% nuolaida paukščiams yra iki 2018 m. Kovo 30 d

Apgyvendinimas

"SOAS" "Halls of Residence", "Dinwiddy House", vasaros mokyklos studentams suteikiama galimybė apsigyventi. Jei norite sužinoti, kaip užsisakyti kambarį, apsilankykite "Dinwiddy House" apgyvendinimo puslapyje.

Socialinė programa

Mūsų draugiškas ir energingas universitetas įsikūręs Londono centre istoriniame Bloomsbury centre. Sostinės turtingas kultūrinis ir visuomeninis gyvenimas yra tiesiog mūsų slenksčio! " SOAS Summer School metu jūs būsite pakviesti dalyvauti SOAS ir vasaros mokyklos komandos siūlomoje įvairioje socialinėje programoje, įskaitant su kursais susijusią veiklą, sveikinimo ir atvykimo priėmimą, Temzės upės kruizą ir įvairius renginius, kuriuos siūlo SOAS visoje vasara.

Be to, galite užsisakyti nuolaidų per mūsų partnerius "International Friends" arba galite sužinoti, ką miestas gali pasiūlyti. Detalesnė programa bus prieinama prie vasaros mokyklos pradžios.

SOAS student 2

Radau, kad mano klasės labai paskatino, ir nustatė, kad mokytojai yra labai kvalifikuoti, nes jie visi turėjo ankstesnę profesinę patirtį tose srityse, kurias jie mokė. Campus yra gražus ir kiekviena klasė yra pakankamai dydžio su studentais iš viso pasaulio. Jis taip pat yra labai gražioje Londono dalyje, kur yra daug dalykų, kuriuos reikia pasiūlyti pasibaigus klasei. SOAS man buvo praturtinimo patirtis, ir aš nieko kito pasaulyje nepakečiau.

Owenas, Finansai

SOAS Summer School" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40416_rsz_soas_school.png" alt="SOAS Summer School" />

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

SOAS Summer School

Šio kurso tikslas - suteikti dalyviams teorines žinias ir kritines priemones, skirtas suprasti viešųjų finansų valdymo politikos ekonominį pagrindą ir poveikį taupymo kon ... [+]

Programos aprašymas

Šio kurso tikslas - suteikti dalyviams teorines žinias ir kritines priemones, skirtas suprasti viešųjų finansų valdymo politikos ekonominį pagrindą ir poveikį taupymo kontekste.

Nuo 2008–2009 m. Finansų krizės daugelis pasaulio šalių siekė pritaikyti ir įgyvendinti taupymo priemones, siekdamos išsaugoti viešųjų finansų tvarumą, turintį labai skirtingą sėkmės lygį. Po tolygios fiskalinės politikos, kuria siekiama atgaivinti ekonomikos augimą, pastarojo dešimtmečio patirtis suteikia galingas pamokas apie skirtingų požiūrių veiksmingumą. Aptariami klausimai yra veiksmingų ir tvarių viešųjų finansų valdymo sistemų kūrimas, vyriausybių fiskalinės erdvės valdymas, viešųjų finansų valdymo gebėjimų plėtra, sąveika su politika ir tarptautinių organizacijų, pavyzdžiui, TVF, vaidmuo viešosios finansų valdymo politikos.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šio kurso tikslas - įkurti šiuolaikinius Vidurinius Rytus savo tarptautiniame kontekste, tyrinėti imperijos istorijas ir dekolonizaciją, hegemoniją ir pasipriešinimą, kon ... [+]

Programos aprašymas

Šio kurso tikslas - įkurti šiuolaikinius Vidurinius Rytus savo tarptautiniame kontekste, tyrinėti imperijos istorijas ir dekolonizaciją, hegemoniją ir pasipriešinimą, konfliktus ir bendradarbiavimą bei identitetą ir užsienio politiką. Jis yra informuotas, griežtai įsitraukęs į tarptautinių santykių teorijas. Kursas prasideda nagrinėjant įvairius istorinius Artimųjų Rytų valstybių ir tarptautinės sistemos sąveikos etapus. Jie yra suskirstyti į kolonijinį, šaltąjį karą ir laikotarpius po šaltojo karo.

Paskaitos apima pirmines kolonijas, Britanijos neformalią imperiją Persijos įlankoje, angliškai-prancūzų mandatus, taip pat Turkijos ir Izraelio kilimą ir iššūkį, kurį vaidina visos Arabijos revoliucinės valstybės, po kurio vyksta diskusijos dėl Artimųjų Rytų vieta po "šaltojo karo" vienpolės eros. Kiekvienas iš šių etapų yra aptariamas kartu su atitinkamais įtakingais paradigmais ir tarptautinių santykių teorijos koncepcijomis, kurios buvo naudojamos studijuoti Artimuosiuose Rytuose jos tarptautiniame kontekste. Atkreipiamas dėmesys į klausimą apie regioninės posistemės ypatybes, taip pat užsienio politikos analizės pakopą tarptautiniuose santykiuose. Antrasis kurso skyrius skirtas pagrindinėms tarptautinių santykių temoms, tokioms kaip transnacionalinis, migracijos, naftos, globalizacijos ir identiteto klausimai. Paskutiniame kurso skyriuje aptariami konfliktai ir bendradarbiavimas. Tai apims arabų ir izraeliečių konflikto, arabizmo ir islamizmo, užsienio politikos formavimo ir pagrindinių regioninių galių veikėjų analizę.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
19 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas yra įvadas į Šiaurės Afrikos (Magrebo), Arabų Rytų (Mashriq), įskaitant Persijos įlanką ir Arabijos pusiasalį, Izraelį, Turkiją ir Iraną, politiką. Šalyje paga ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas yra įvadas į Šiaurės Afrikos (Magrebo), Arabų Rytų (Mashriq), įskaitant Persijos įlanką ir Arabijos pusiasalį, Izraelį, Turkiją ir Iraną, politiką. Šalyje pagal apskritis pateikiama svarbiausių politinių klausimų ir pokyčių regione apžvalga po Pirmojo pasaulinio karo pabaigos ir aptariamos pagrindinės šiuolaikinių Artimųjų Rytų politikos tyrimų temos, įskaitant: karinio vaidmens vaidmenį. , socialinis ir ekonominis vystymasis, politinis islamas ir neseniai įvykę sukilimai („arabų pavasaris“).

Jos tikslas - ugdyti studentų supratimą apie pagrindines Artimųjų Rytų politikos tendencijas ir jų politinės analizės įgūdžius kritiniu skaitymu, paskaitomis, pristatymais ir informuotomis diskusijomis.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas skirtas suteikti dalyviams teorines žinias ir kritines priemones, skirtas suprasti Blockchain technologijos poveikį įvairioms ekonomikos ir visuomenės dalims. ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas skirtas suteikti dalyviams teorines žinias ir kritines priemones, skirtas suprasti Blockchain technologijos poveikį įvairioms ekonomikos ir visuomenės dalims.

Nuo 2008 m. „Bitcoin“ pasirodymo „Blockchain“ buvo palaipsniui praturtinta papildomomis skaičiavimo funkcijomis, kurios atvėrė daugybę galimų taikomųjų programų. „Blockchain“ ir, apskritai, paskirstytos elektroninės knygos buvo naudojamos įvairiose įmonėse ir eksperimentuose tokiose įvairiose srityse kaip „fintech“, viešieji registrai, tiekimo grandinės ir decentralizuotos rinkos. Vis dėlto šių technologijų poveikis verslui, finansams, vyriausybei ir visuomenei vis dar turi būti visapusiškai išnagrinėtas ir suvokiamas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas supažindina su klimato kaitos politikos supratimu. Jame pateikiamas kritinis požiūris į aplinkos ir vystymosi, gamtos, visuomenės ir antropoceno ryšį ir pagrin ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas supažindina su klimato kaitos politikos supratimu. Jame pateikiamas kritinis požiūris į aplinkos ir vystymosi, gamtos, visuomenės ir antropoceno ryšį ir pagrindinis dėmesys skiriamas socialinių ir aplinkos pokyčių dinamikai, atkreipiant dėmesį į jo materialinę ir ekonominę, politinę ir organizacinę bei kultūrinę ir ideologinę dimensiją .

Teorinis klimato kaitos istorijos, politikos ir ekonomikos svarstymas yra kurso pagrindas, po kurio vyksta derybos dėl klimato kaitos diplomatijos, įskaitant Paryžiaus susitarimą ir IPCC ataskaitas, feministinius požiūrius į aplinką ir ekosocializmą. Galiausiai, žinoma, nagrinėjami šiuolaikiniai klausimai, susiję su technologijomis ir klimatu, rasizmu ir klimato neigimu, ir judėjimo potencialas priversti vyriausybės veiksmus klimato kaitos srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Veiksmingas viešųjų finansų valdymas yra pagrindinė kiekvienos vyriausybės ir viešojo sektoriaus organizacijos funkcija. Šis kursas suteikia dalyviams teorines žinias ir ... [+]

Programos aprašymas

Veiksmingas viešųjų finansų valdymas yra pagrindinė kiekvienos vyriausybės ir viešojo sektoriaus organizacijos funkcija. Šis kursas suteikia dalyviams teorines žinias ir priemones, skirtas peržiūrėti, aptarti, suprasti ir įvertinti pagrindines viešųjų finansų valdymo temas. Remiantis akademiniais tyrimais ir praktiniais pavyzdžiais, studentai sužinos, kaip vyriausybės ir viešojo sektoriaus organizacijos planuoja ir administruoja viešąsias išlaidas; kaip kuriama mokesčių politika; kokie yra apmokestinimo padariniai; kokias kitas priemones, be mokesčių, viešasis sektorius turi padidinti pajamas; kaip pranešama visuomenei apie finansinius rezultatus; ir kaip pasiekiamas fiskalinis balansas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas skirtas asmenims, norintiems suprasti įvairių tarptautinių intervencijų Artimuosiuose Rytuose priežastis nuo 1979 m. Už Izraelio ir arabų kampo ribų ir koks ši ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas skirtas asmenims, norintiems suprasti įvairių tarptautinių intervencijų Artimuosiuose Rytuose priežastis nuo 1979 m. Už Izraelio ir arabų kampo ribų ir koks šių intervencijų poveikis buvo susijęs su vietos gyventojais, visuomenėmis ir valstybėmis. Šis kursas nagrinėja smurto ir karo vaidmenį formuojant Artimuosius Rytus, daugiausia nuo Irako, Sirijos, Afganistano ir Irano nuo 1979 m., Pabrėžiant Amerikos ir Didžiosios Britanijos intervencijų poveikį. Kursas nagrinėja veiksnius, kurie lėmė intervenciją regione ir kokias pasekmes turėjo regioninė ir nacionalinė politika bei socialinė istorija regione. Nors JAV ir Didžiosios Britanijos užsienio politikos formavimas mūsų analizėje bus išskirtinis, mes taip pat skirsime dėmesį, kodėl vidaus režimai ir grupės ėmėsi kelio, kurį jis padarė.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas susideda iš paskaitų, praktinių užsiėmimų, ekskursijų po ekskursiją ir ekskursijų po Londoną, taip pat ekskursiją po Sussex kaimo / pakrantės regioną, ty Cinqu ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas susideda iš paskaitų, praktinių užsiėmimų, ekskursijų po ekskursiją ir ekskursijų po Londoną, taip pat ekskursiją po Sussex kaimo / pakrantės regioną, ty Cinque Rye uostą ir jo apylinkes. Ji suteiks platų požiūrį ir darbotvarkę (tiek teorinius, tiek su politika susijusius) apie turizmą, piligrimystę, kultūros paveldą ir apskritai keliones, įskaitant pabėgėlių ir prieglobsčio prašytojų svarstymą.

Kursas vyks intensyvioje, unikalioje ir glaudžiai susietoje aplinkoje, suteikiančioje pirmos klasės žinias ir praktiką šioje srityje. Kursas yra atviras įvairių sričių studentams, įskaitant antropologiją, sociologiją, istoriją, geografiją, plėtros studijas, tarptautinius santykius, meną - taip pat meno humanitarinių mokslų disciplinas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas supažindina su kultūros studijos teorijomis ir metodais bei sprendžia Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos (MENA) kultūros istoriją ir raidą nuo klasikinio laikotar ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas supažindina su kultūros studijos teorijomis ir metodais bei sprendžia Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos (MENA) kultūros istoriją ir raidą nuo klasikinio laikotarpio iki dabarties. Jame nagrinėjami pagrindiniai MENA regiono kultūriniai modeliai ir institucijos.

Kursas mokomas atliekant tam tikrų gyvų temų, pavyzdžiui, religinės ir etninės įvairovės, Vakarų poveikio, stereotipų, tradicijos vaidmens, švietimo (tradicinės ir modernios), šeimos struktūros ir vertės, lyčių politikos, žiniasklaidos, gyvenimo mieste, tyrimą. , miesto ir kaimo, darbo ir darbo jėgos migracija, pabėgėlių pabėgėlių problema ir tremties bendruomenės, kulinarijos kultūros, muzika ir žiniasklaida ir kt.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas supažindina su pagrindiniais lyčių ir konfliktų tyrimo klausimais, apklausia Saugumo Tarybos rezoliucijas dėl moterų, taikos ir saugumo, įskaitant su lytimi su ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas supažindina su pagrindiniais lyčių ir konfliktų tyrimo klausimais, apklausia Saugumo Tarybos rezoliucijas dėl moterų, taikos ir saugumo, įskaitant su lytimi susijusį seksualinį smurtą, taip pat analizuojant tarpvalstybinius feministinius požiūrius už rezoliucijų ribų. Kursas suteikia dėmesio studentams, besidomintiems feminizmu ir vyriškumo tyrimais, seksualumu ir lytimi, kartu su priemonėmis, skirtomis naudoti lyties analizę taikos kūrimo ir taikos palaikymo, pokonfliktinių iniciatyvų, saugumo ir ginkluotų konfliktų tyrime.

Modulyje naudojamos tarpdisciplininės medžiagos ir tyrimai, siekiant ištirti įvairius lyčių ir konfliktų aspektus, atsižvelgiant į lyčių aspektų patirtį, taip pat teisines ir politines sistemas, veikiančias konfliktų nustatymuose. Studentai sukurs niuansų supratimą apie įvairius požiūrius į lytį ir seksualumą ir taikys juos pagrindiniams klausimams visame konfliktų spektre.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Ar kada nors susimąstėte, kaip pradėti projektą? Ką reiškia „Moksliniai tyrimai“? Arba tiesiog kaip gerą idėją paversti gerai parengta ataskaita? Nepriklausomai nuo to, k ... [+]

Programos aprašymas

Ar kada nors susimąstėte, kaip pradėti projektą? Ką reiškia „Moksliniai tyrimai“? Arba tiesiog kaip gerą idėją paversti gerai parengta ataskaita? Nepriklausomai nuo to, kokiu mastu tai yra akademinės ir profesinės aplinkybės, mokslinių tyrimų sąmoningumas: dizaino ir metodikos vasaros mokykla suteikia unikalią galimybę plėtoti ir pagyvinti savo sugebėjimą konceptualizuoti ir plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius.

Mes spręsime, ką reiškia būti tyrėjais nuo pat pradžių, pradedant nuo esminių „mokslinių tyrimų“ sudedamųjų dalių, kaip tai padaryti gerai ir kokių sunkumų reikia vengti.

Jūsų kurso vadovas - dr J Simon Rofe, didžiausio pasaulio metodologijos kurso instruktorius visame pasaulyje per Coursera MOOC, o šiam vasaros mokyklos kursuose jam prisijungė kolegos SOAS mokslininkas dr. Ashley Cox. Kartu jie kuruos įdomų požiūrį, remdamiesi naujausia akademine praktika mokymosi ir mokslinių tyrimų projektuose, ir SOAS nuostabiais vietiniais ištekliais Britanijos bibliotekos, Britų muziejaus, „Welcome Trust“ ir „Crick Institute“ forma.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Kalbos mokymasis leidžia bendrauti; ji suteikia tiesioginę prieigą prie užsienio kalbos šaltinių. Kalbos mokymasis atveria dialogo, supratimo, asmeninio tobulėjimo ir kar ... [+]

Programos aprašymas

Kalbos mokymasis leidžia bendrauti; ji suteikia tiesioginę prieigą prie užsienio kalbos šaltinių. Kalbos mokymasis atveria dialogo, supratimo, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybių pasaulį.

Pasirinkite mokytis kinų mandarino 1a lygiu (pradedantysis) arba 1b lygiu (išplėstinis pradininkas) arba sujunkite abu lygius per 4 savaites.

Kinijos 1a lygis (pradedantysis)

2019 m. Liepos 1–12 d

Tai yra pagrindinis įvadinis kalbos kursas rašytinėje ir žodinėje kalboje absoliutiems pradedantiesiems ir atitinka pirmąjį kinų kalbos studijų universitete terminą. Studentai neturi jokios ankstesnės kalbos ar jos scenarijaus žinių.

... [-]
Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šiandien XXI amžiuje žmonės iš viso pasaulio susiduria su daugybe iššūkių; Diplomatija yra raktas į juos. Nesvarbu, ar tai yra klimato kaita, išteklių ir maisto trūkumas, ... [+]

Programos aprašymas

Šiandien XXI amžiuje žmonės iš viso pasaulio susiduria su daugybe iššūkių; Diplomatija yra raktas į juos. Nesvarbu, ar tai yra klimato kaita, išteklių ir maisto trūkumas, masinio naikinimo ginklų platinimas, ligų epidemijos, migracija. Diplomatijos supratimas - remiantis trimis pagrindinėmis sąvokomis: komunikacija, atstovavimas ir derybos - leidžia mums suprasti, kaip šie klausimai sprendžiami - kas yra nugalėtojai ir kurie yra pralaimėtojai.

Šis vasaros mokyklos kursas suteikia studentams galimybę tobulinti ir tobulinti savo įgūdžius profesinėje aplinkoje, kartu tiesiogiai dalyvaujant praktikams. Naudodamiesi Londono pozicija kaip diplomatinės veiklos centru, studentai susisieks su praktikuojančiais diplomatais ir turės galimybę aplankyti keletą Londono diplomatinių vietų, įskaitant ambasadas ir užsienio bei sandraugos biurą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Nuo Donald Trump iki Brexit iki Jair Bolsonaro iki Matteo Salvini iki Narendra Modi į Viktorą Orbáną, dešiniosios spartos populizmas, atrodo, nepaliauja visame pasaulyje. ... [+]

Programos aprašymas

Nuo Donald Trump iki Brexit iki Jair Bolsonaro iki Matteo Salvini iki Narendra Modi į Viktorą Orbáną, dešiniosios spartos populizmas, atrodo, nepaliauja visame pasaulyje. Tuo tarpu jau egzistuojantys autoritariniai lyderiai, tokie kaip Xi Jinping ir Vladimiras Putinas, sugriežtina savo sukibimą. Protestų judėjimai atsirado Brazilijoje, Prancūzijoje, Indijoje ir kitur, iš kairės ir dešinės, vienija jų tikėjimo į tradicinę („neoliberalią“) demokratiją praradimą.

Ar dalykai, apie kuriuos buvo mokoma, yra savaime suprantami? Ar visos visuomenės taps liberaliomis demokratijomis, ar karai, vidaus ginčai ir autoritarinės vyriausybės tikrai praeityje, ar kapitalizmas išliks neribotą laiką ir ar globalizacija bus stabdoma? Kodėl tiek daug visuomenės slegia spaudimą? Kokį vaidmenį atlieka nelygybė, išnaudojimas ir aplinkos naikinimas šiame negalavime? Kodėl imigracija yra populiarus populistinėse kampanijose? Kodėl tiek daug jaunų žmonių yra ciniški dėl demokratijos? Kokį vaidmenį vaidina socialinė žiniasklaida šiuose socialiniuose konfliktuose? Ar įprastiniai karai gali tapti reguliariu tarptautinės sistemos bruožu? Kas utopijas šiandien perkelia pasaulį? Ir, jei demokratijos susilaikys, kas jas pakeis?... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas pateikia kritinį įvadą į socialinės protesto ir socialinių judėjimų istoriją, pobūdį ir poveikį, neoliberalio vystymosi politiką ir NVO kilimą į pasaulinę pram ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas pateikia kritinį įvadą į socialinės protesto ir socialinių judėjimų istoriją, pobūdį ir poveikį, neoliberalio vystymosi politiką ir NVO kilimą į pasaulinę pramonę. Jame analizuojama, kaip socialiniai judėjimai ir nevyriausybinės organizacijos sąveikauja ir įtakojo vienas kitą, ir kaip jie globalizavosi. Jis abejoja vystymosi, kaip ekonomikos augimo, samprata, vertina kritiką prieš NVO, kaip alternatyvas valstybės vadovaujamiems vystymosi modeliams, mano, kad humanitarinės intervencijos koncepcija ir naudojimas įvairiuose kontekstuose, aptaria darbo ir darbo organizavimo vaidmenį kartu su socialiniais judėjimais ir tiria kokiu mastu judėjimas kelia iššūkį neoliberaliam ir kapitalistiniam vystymuisi. Galiausiai, nagrinėjami ir teoriniai socialinio judėjimo pagrindai, ir NVO strategijos, skirtos socialiniams pokyčiams, taip pat jų praktiniai padariniai, ir remiasi daugeliu atvejų tyrimų, nagrinėjant, kokios plėtros ir socialiniai pokyčiai galimi.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas suteikia dalyviams bendrą supratimą apie Afrikos istoriją, politiką ir kultūrą. Su įvairiais užsiėmimais, nuo istorijos, visos Afrikos ir politikos iki kalbų, ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas suteikia dalyviams bendrą supratimą apie Afrikos istoriją, politiką ir kultūrą. Su įvairiais užsiėmimais, nuo istorijos, visos Afrikos ir politikos iki kalbų, migracijos ir muzikos, kursas suteikia išsamių žinių apie pagrindines akademines Afrikos studijų sritis. Kursas susideda iš paskaitų ir interaktyvių seminarų, taip pat muziejų vizitų ir socialinių renginių.

Tai yra puiki galimybė, atsižvelgiant į tai, kad per pastaruosius keletą metų Afrika tapo žemyne ​​ir "Africa Rising", kuris yra daugybė darbo vietų ir investicijų galimybių, vizija. Be to, menų srityje matėme neįtikėtiną Afrikos menininkų buvimą tarptautiniuose meno ratuose, kurie labai paskatino ir atgaivino menų ir kultūrų supratimą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Kalbos mokymasis leidžia bendrauti; ji suteikia tiesioginę prieigą prie užsienio kalbos šaltinių. Kalbos mokymasis atveria dialogo, supratimo, asmeninio tobulėjimo ir kar ... [+]

Programos aprašymas

Kalbos mokymasis leidžia bendrauti; ji suteikia tiesioginę prieigą prie užsienio kalbos šaltinių. Kalbos mokymasis atveria dialogo, supratimo, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybių pasaulį.

Pasirinkite mokytis japonų 1a lygiu (pradedantiesiems) arba 1b lygiui (išplėstiniam pradininkui), arba derinkite abu lygius per 4 savaites.

Japonų lygis 1a (pradedantysis)

2019 m. Liepos 1–12 d

Tai yra pagrindinis įvadinis kalbos kursas rašytinėje ir žodinėje kalboje absoliutiems pradedantiesiems ir atitinka pirmąjį Japonijos kalbos studijų universitete terminą. Studentai neturi jokios ankstesnės kalbos ar jos scenarijaus žinių.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Tai pagrindinis įvadinis kalbos kursas rašytinėje ir žodinėje kalboje absoliutiems pradedantiesiems ir atitinka pirmąjį korėjiečių kalbos studijų universitete terminą. St ... [+]

Programos aprašymas

Kalbos mokymasis leidžia bendrauti; ji suteikia tiesioginę prieigą prie užsienio kalbos šaltinių. Kalbos mokymasis atveria dialogo, supratimo, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybių pasaulį.

Korėjos lygmuo 1a (pradedantysis)

2019 m. Liepos 1–12 d

Tai pagrindinis įvadinis kalbos kursas rašytinėje ir žodinėje kalboje absoliutiems pradedantiesiems ir atitinka pirmąjį korėjiečių kalbos studijų universitete terminą. Studentai neturi jokios ankstesnės kalbos ar jos scenarijaus žinių.

Kursas apima kelias pagrindines kalbos konstrukcijas, leidžiančias studentams įgyti pagrindinių įgūdžių skaityti, rašyti, suprasti ir kalbėti. Sėkmingi studentai gebės skaityti ir rašyti trumpus paprastus tekstus ir bendrauti paprastomis kasdieninėmis temomis. Bus akcentuojamas geras tarimas ir kasdieninio pokalbio socialinės ir lingvistinės konvencijos.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Kursas suteiks kritinį supratimą apie svarbiausius šiuolaikinės pasaulio politikos įvykius ir problemas studentams, neturintiems tarptautinių santykių. Sutelkiant dėmesį ... [+]

Programos aprašymas

Kursas suteiks kritinį supratimą apie pagrindinius įvykius ir klausimus šiuolaikinėje pasaulio politikoje studentams, neturintiems ankstesnio išsilavinimo tarptautiniuose santykiuose. Sutelkiant dėmesį į laikotarpį nuo šaltojo karo pabaigos, kuriam būdingos spartos institucinės naujovės ir vystymasis, taip pat daugybė besiformuojančių pasaulinių problemų, problemų ir politikos dilemų, žinoma, tai nustatoma atsižvelgiant į šiaurės ir pietų santykius. Tarptautinės sistemos, kaip dinamiškos visumos, nagrinėjime nagrinėjama, kaip tarptautinėje politikoje svarbiausi klausimai, įskaitant "nesėkmingas valstybes", branduolinį ginklą, ginkluotus konfliktus ir terorizmą, demokratizaciją, pandemijas ir arabų pavasarį, yra glaudžiai susiję su pastangų plėtojimu nuo vidurio - XX a., Siekiant sukurti liberalią pasaulio tvarką. Tokiu būdu ji analizuoja dabartinės pasaulio politikos vaidmenis, kuriuos atlieka "tarptautinės bendruomenės", tokios kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Europos Sąjunga, "besivystančios" nevyriausybinės valstybės Kinija, Indija ir Brazilija, nevalstybiniai veikėjai pavyzdžiui, nevyriausybinės organizacijos, tarptautinės korporacijos ir ginkluotosios grupės, taip pat tarptautinės finansų ir kitos institucijos.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas suteikia studentams pagrindinį tarptautinės teisės supratimą, sutelkiant dėmesį į pagrindines struktūras, kurios yra būtinos norint dalyvauti tarptautinėje tei ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas suteikia studentams pagrindinį tarptautinės teisės supratimą, sutelkiant dėmesį į pagrindines struktūras, kurios yra būtinos norint dalyvauti tarptautinėje teisinėje srityje. Be to, studentai supažindinami su daugeliu šiuolaikinių pasaulinės tvarkos problemų, dėl kurių reikia taikyti pamatines taisykles ir struktūras, kad būtų galima geriau suvokti tarptautinės teisės apribojimus ir potencialą kaip pokyčių priemonę.

Studentai paliks kursą gebėdami spręsti tarptautines teisines problemas su pasitikėjimu, taip pat informuoti apie konkrečius šiuolaikinius klausimus ir apie tai, kaip tarptautinė teisė sprendžia kylančias ir nuolatines problemas, įskaitant verslo ir žmogaus teisių santykius; pabėgėliai; technologija; feminizmas; jėgos naudojimą už kolektyvinio saugumo struktūrų ribų.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šio kurso tikslas - suteikti dalyviams teorines žinias ir praktines priemones, kad būtų galima suprasti ir spręsti iššūkius, kuriuos kelia tvaraus vystymosi tikslai (SDG) ... [+]

Programos aprašymas

Šio kurso tikslas - suteikti dalyviams teorines žinias ir praktines priemones, kad būtų galima suprasti ir spręsti iššūkius, kuriuos kelia tvaraus vystymosi tikslai (SDG) vyriausybėms rengiant viešąsias politikos kryptis ir jų įgyvendinimo strategijas.

Nuo to laiko, kai buvo suformuluoti 2015 m., TVT įtraukė į daugelio besivystančių šalių politinį diskursą, kuris daro įtaką politikos formavimo ir įgyvendinimo procesams. Užuot kalbėjęs apie TVT ir jų poveikį vystymuisi, šis kursas tiesiogiai orientuosis į politinius ir administracinius gebėjimus, reikalingus sėkmingai įgyvendinti TVT. Aptariami klausimai: valdymo ir suinteresuotųjų šalių dalyvavimo stiprinimas, strateginis planavimas, politikos analizės ir sprendimų priėmimo gebėjimų gerinimas, viešųjų finansų valdymo sistemų pažanga ir atskaitomybė, taip pat valdymo kontrolės, stebėsenos ir vertinimo vaidmuo vykdant TVT .... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas supažindina studentus su finansų vaidmeniu pereinant prie tvarios, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios ekonomikos. Siekiant sušvelninti ir prisitaik ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas supažindina studentus su finansų vaidmeniu pereinant prie tvarios, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios ekonomikos. Siekiant sušvelninti ir prisitaikyti prie klimato kaitos, tuo pačiu metu įgyvendinant tvaraus vystymosi tikslus (TVT), reikalingas didelis kapitalo kiekis - kapitalas, kuris šiuo metu nėra pakankamas. Be to, klimato kaita kelia didelę grėsmę ir ekonomikai, ir finansų sistemoms. Tuo pačiu metu yra didelių galimybių finansuoti ekologišką pertvarką ir suderinti investicijas bei finansavimą su aplinkos, socialiniais ir valdymo (ESG) kriterijais.

Kursas leidžia studentams suprasti ir taikyti pagrindines klimato ir tvaraus finansavimo sąvokas, klimato ir kitų aplinkos pavojų vaidmenį kuriant galimą finansinę riziką bankų ir kapitalo rinkose bei finansų dalyvių vaidmenį skatinant pasaulinį perėjimą ir suderinant kapitalo rinkas su klimato ir tvarumo tikslais.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šiame kurse nagrinėjami konfliktų ir vystymosi ryšiai, nelygybė ir smurtas, taip pat tarp struktūrų ir interesų, kurie prisideda prie smurto tęsimosi šalyse ir tarp jų. J ... [+]

Programos aprašymas

Šiame kurse nagrinėjami konfliktų ir vystymosi ryšiai, nelygybė ir smurtas, taip pat tarp struktūrų ir interesų, kurie prisideda prie smurto tęsimosi šalyse ir tarp jų. Jį pirmiausia informuoja politinės ekonomikos požiūris į konfliktų analizę ir pabrėžia, kaip konfliktinių šalių ir jų tarptautinių rėmėjų ekonominiai ir politiniai interesai gali susiburti formuojant „karo sistemas“. Be to, žinoma, kaip konfliktų poveikio raidos paliečia dėmesį į lytį, traumą ir atmintį, įkvėptas poststruktūristinio požiūrio į konflikto ir vystymosi santykio supratimą.

Kursas yra suskirstytas į tris dalis: pirma, mes išnagrinėsime pagrindines konflikto, vystymosi ir smurto sąvokas ir pristatysime keletą pagrindinių konflikto analizės metodų: racionaliai pasirinkus politinę ekonomiką ir daugiau antropologinių metodų, kurie supažindina su reikšmėmis ir socialinėmis smurto įtvirtinimas. Antra, mes išnagrinėsime ir kritiškai išnagrinėsime smurtinių konfliktų priežasčių ir pasekmių įvairius paaiškinimus, daugiausia dėmesio skirsime gamtos išteklių ir aplinkos nepakankamumo, etninės ar religinės tapatybės ir pasekmių, susijusių su perkėlimu ir humanitarinėmis krizių ir smurtinių konfliktų įtaka nekariniam, "nusikalstamam" smurtui. Galiausiai, mes atsižvelgsime į išorės į bylą įstojusių šalių vaidmenį sušvelninant ir sustiprinant konfliktą, daugiausia dėmesio skiriant išorės vadovaujamam konfliktų atkūrimui, pasaulinės prekybos ginklais ir tarptautinių politinių bei ekonominių institucijų vaidmenimis plačiau formuojant konfliktus ir kaip karas su terorizmu yra susijęs su konfliktais ir jų analizavimo metodais, kuriuos mes mokėmės.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas kritiškai išnagrinėja šiuolaikinę pasaulio skaitmeninę ekonomiką, pabrėždamas socialinio poveikio steigėjus kaip teigiamų ekonominių ir socialinių pokyčių vari ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas kritiškai išnagrinėja šiuolaikinę pasaulio skaitmeninę ekonomiką, pabrėždamas socialinio poveikio steigėjus kaip teigiamų ekonominių ir socialinių pokyčių variklius. „SOAS“ tarpdisciplininių studijų mokykloje įsikūrusi Pasaulinės žiniasklaidos ir komunikacijos centre ji suteikia unikalią kritinių požiūrių į besivystančią skaitmeninę ekonomiką derinį pasaulinės pietų perspektyvos ir praktinių praktinių žinių apie tai, kaip kurti ir plėtoti alternatyvūs verslo modeliai, naudojami naudojant skaitmenines technologijas socialiniams pokyčiams.

Kursas suskirstytas į tris dalis. Pirmąją savaitę nagrinėjama antrojo pasaulinio karo skaitmeninės ekonomikos istorija ir technologijų starto modelio atsiradimas kaip ekonomikos augimo variklis, su juo susijusi verslo ir investicijų „ekosistema“, jos ekonominiai, politiniai ir socialiniai padariniai. Ji remsis pasaulinės skaitmeninės ekonomikos atvejų tyrimais tokiose temose kaip dideli duomenys, pažangieji miestai, e. Sveikata, mobilioji bankininkystė ir AI. Antrą savaitę studentai dalyvaus šiuose akademiniuose ir politiniuose debatuose apie pasaulinę skaitmeninę ekonomiką, siekdami sukurti savo projektus, naudojant skaitmenines technologijas socialinei gerovei. Paskutinę savaitę studentai, pasitelkę kursų rengėjus ir mentorius, parengs verslo planus ir pristatymus, pagrįstus jų kritinėmis idėjomis. Tai pasibaigs socialinio poveikio inkubatoriaus stiliaus „pikio diena“, kurioje studentai pristatys savo projekto idėjas grupei sumanių finansuotojų, kad gautų grįžtamąjį ryšį ir pasiūlymus dėl jų idėjų ir tvarumo realiose situacijose.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS Summer School

Šis kursas nagrinėja sparčius kino turinio pokyčius Azijoje atstovaujant įvairius seksualinius ir lyčių aspektus. Kursas bus paremtas pagrindiniu filmu, nepriklausomu fil ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas nagrinėja sparčius kino turinio pokyčius Azijoje atstovaujant įvairius seksualinius ir lyčių aspektus. Kursas bus paremtas pagrindiniu filmu, nepriklausomu filmu, mišriomis žiniasklaidos priemonėmis ir žiniatinklio serijomis, siekiant ištirti sudėtingus klausimus, diskutuojant apie queer kino sąvoką Azijoje. Kino metu stebimi filmų pavyzdžiai bus iš visos Azijos, o antriniai šaltiniai - tiek teoriniai, tiek kino analizės pavyzdžiai - bus naudojami Azijos ir Vakarų kontekstuose. Žinoma, viena ar daugiau Azijos kalbų žinios yra naudingos, tačiau jokiu būdu tai nėra būtina, ir visi pagrindiniai filmai bus subtitruoti. Prie bet kokių neskaitytų klipų, peržiūrėtų paskaitų metu, bus pateikiamos išsamios peržiūros pastabos.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba