RED Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

RED Academy yra viena iš pirmaujančių skaitmeninės žiniasklaidos, dizaino ir technologijų mokyklų, turinti universitetų Londone, Vankuveryje ir Toronte. Mes siūlome asmeninius kursus "Digital Marketing", "UX"

REDefining Švietimas

Mes egzistuojame taip, kad mūsų studentai ir darbuotojai būtų įkvėpti mokytis ir tobulėti kaip žmonės. Veda į prasmingesnius, labiau įvykdomus ir naudingus gyvenimus - tai mūsų bendras siekis laimėti. Tai yra mūsų evoliucinis tikslas.

Tiltų įgūdžių trūkumas

Vis daugiau universitetų absolventų yra bedarbiai savo srityje. Kodėl? Tradicinėse švietimo įstaigose mokomieji gebėjimai šiandien nesikeičia šiandieninėje skaitmeninėje darbo rinkoje. RED egzistuoja, kad suteiktų išsilavinimui tinkamus skaitmeninės ekonomikos reikalingus įgūdžius. Mūsų mokymo programa yra skirta atsakyti į klausimą: kaip mes galime suteikti savo studentams tiek atitinkamą išsilavinimą, tiek darbo patirtį? RED yra mokyklos ir technologijų agentūra.

Realūs projektai, skirti realiam poveikiui

Mūsų studentų projektai yra kruopščiai atrinkti ir apgalvotai parengti. Mes stengiamės prisitaikyti prie įtakingų verslų ir verslininkų, kad mūsų studentai galėtų realiai pakeisti bendruomenę. Mes didžiuojamės, kad mūsų studentai įgyja tam tikrą reikšmę per kiekvieną projektą, kurį jie baigia, ir auga jų tinklas su prasmingomis jungtimis.

Besikeičiantis pasaulinis kraštovaizdis

Skaitmeninė ekonomika sparčiai auga. Mokslas ir technologijos sutrikdo tradicines transporto, gamybos, apgyvendinimo ir, mūsų atveju, švietimo formas. Pramonės keičiasi, o įgūdžiai, reikalingi norint prisitaikyti prie šių pokyčių, yra įtvirtinti mūsų mokymo programoje. RED studentai tobulina minkštus įgūdžius, reikalingus naujoms karjeros technologijoms vystytis ir klestėti.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

"Full-Stack Designer Course"

Su bendrabučiu Dieninės 24 savaites August 2018 Jungtinė Karalystė London

Sukurtas siekiant suteikti absolventams išsamų supratimą apie pagrindinius įgūdžius, įrankius ir technologijas, kad būtų galima sėkmingai dirbti UX / UI dizaineriu. Sąsajos ir patirties projektavimas yra apibrėžiantys elementai, kaip galutinis vartotojas suvokia produktą ar paslaugą. Projektavimo patirtis apima ne tik tai, kaip produktas atrodo: jis prasideda nustatant žmonių poreikius ir baigiasi sukuriant pikselių puikias sąsajas. Atsižvelgiant į šiandien augančius vartotojų lūkesčius dėl nepriekaištingos, aukštos kokybės patirties, dizaino kalibras gali būti tai, kas daro arba stabdo įmonės sėkmę. [+]

Sukurtas siekiant suteikti absolventams išsamų supratimą apie pagrindinius įgūdžius, įrankius ir technologijas, kad būtų galima sėkmingai dirbti UX / UI dizaineriu.

Sąsajos ir patirties projektavimas yra apibrėžiantys elementai, kaip galutinis vartotojas suvokia produktą ar paslaugą. Projektavimo patirtis apima ne tik tai, kaip produktas atrodo: jis prasideda nustatant žmonių poreikius ir baigiasi sukuriant pikselių puikias sąsajas. Atsižvelgiant į šiandien augančius vartotojų lūkesčius dėl nepriekaištingos, aukštos kokybės patirties, dizaino kalibras gali būti tai, kas daro arba stabdo įmonės sėkmę.

Puikus skaitmeninis dizaineris turi "UX"

... [-]

"Full-Stack Developer Course"

Su bendrabučiu Dieninės 24 savaites August 2018 Jungtinė Karalystė London

"Full-Stack Developer" programa yra išsami 24 savaičių trukmės "full-time immersive" diplomo programa, skirta pradedantiesiems. Ši programa suteikia studentams galimybę tobulinti reikalingus įgūdžius, kad būtų sėkminga kaip jaunesnioji žiniatinklio ir (arba) mobiliųjų programų kūrėja. [+]

"Full-Stack Developer" programa yra išsami 24 savaičių trukmės "full-time immersive" diplomo programa, skirta pradedantiesiems.

Ši programa suteikia studentams galimybę tobulinti reikalingus įgūdžius, kad būtų sėkminga kaip jaunesnioji žiniatinklio ir (arba) mobiliųjų programų kūrėja.

"Full-Stack Developer" programa sukurta siekiant padėti studentams įgyti reikiamų įgūdžių, kad pirmiausia išmoktų pagrindinius interneto svetainių kūrimo pagrindus, koduojant interaktyvias, kliento svetaines ir pagrindines vieno puslapio programas (SPA), naudojant HTML5 derinį, CSS3, JavaScript ir PHP.

Antrojoje programos pusėje galėsite pasinerti į internetinę kaminą ir išmokti praktinių įgūdžių, metodų ir geriausios praktikos pavyzdžių, naudojamų šiuolaikiškoje "full-stack" "JavaScript" programų kūrimo procese, naudojant bibliotekos pagal pareikalavimą, platformas, įskaitant "React", "Express", "Meteor" ir "React Native".... [-]


"Full-Stack Marketer Course"

Su bendrabučiu Dieninės 24 savaites August 2018 Jungtinė Karalystė London

Sukurtas tam, kad suteiktų jums unikalų konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir padėtumėte save kaip vertingą ir aukštos kvalifikacijos komandos narį. Turinti abu rinkodaros [+]

Sukurtas tam, kad suteiktų jums unikalų konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir padėtumėte save kaip vertingą ir aukštos kvalifikacijos komandos narį. Turinti abu rinkodaros

"Full-Stack Marketer" dvigubo diplomo programa yra skirta jums kontroliuoti visus skaitmeninės rinkodaros etapus: kurti gražiai sukurtoms rinkodaros kampanijoms, užfiksuoti naudotojų sąsajas ir sukurti nepamirštamą prekės ženklo patirtį.

Šią programą sudaro du 12 savaičių moduliai: vartotojo sąsaja

Bendradarbiaujant su bendruomenės partneriais realiais projektais, jūs gausite praktinę praktinę patirtį svetainių ir turinio valdymo, rinkodaros strategijos, internetinės prekės strategijos, perskaičiavimo kursų optimizavimo (CRO) ir A / B testavimo, paieškos optimizavimo (SEO) ir paieškos. variklių rinkodara (SEM), socialinės žiniasklaidos valdymas ir reklama.... [-]


Skaitmeninio Marketingo Profesinis Kursas

Su bendrabučiu Dieninės 12 savaites August 2018 Jungtinė Karalystė London

"Digital Marketing Professional" programa apima visus skaitmeninės rinkodaros ir strategijos aspektus, padėsiančius jums sėkmingai dirbti šioje įdomioje srityje. Jūs gausite praktinės patirties ir išmokysite veiksmingai naudotis tokiomis priemonėmis kaip "Google Analytics", kaip suskirstyti tikslinę rinką, stebėti klientų elgseną, optimizuoti konversijų procesus ir IG. [+]

Būkite pasirengę pramonei per 12 savaičių. Sužinokite apie visus skaitmeninės rinkodaros strategijos aspektus ir įgyti praktinės patirties kurdami realių klientų portfelį.

"Digital Marketing Professional" programa apima visus skaitmeninės rinkodaros ir strategijos aspektus, padėsiančius jums sėkmingai dirbti šioje įdomioje srityje. Jūs gausite praktinės patirties ir išmokysite veiksmingai naudotis tokiomis priemonėmis kaip "Google Analytics", kaip suskirstyti tikslinę rinką, stebėti klientų elgseną, optimizuoti konversijų procesus ir IG.

Bendradarbiaudami su mūsų bendruomenės partneriais realiais projektais, jūs gausite praktinę praktinę patirtį interneto svetainių ir turinio valdymo, rinkodaros strategijos, internetinės prekės strategijos, CRO ir A / B testavimo, SEO ir SEM, socialinės žiniasklaidos valdymo ir reklamos srityse.... [-]


UX Profesionalus Kursas

Su bendrabučiu Dieninės 12 savaites August 2018 Jungtinė Karalystė London

Suprojektuotas suteikti jums išsamią praktinę patirtį ir atitinkamus įgūdžius, kad būtų sėkmingai susijusi su vartotojo patirties projektavimu. [+]

Suprojektuotas suteikti jums išsamią praktinę patirtį ir atitinkamus įgūdžius, kad būtų sėkmingai susijusi su vartotojo patirties projektavimu.

Per dieną mes turime tūkstančius sąveikų su žmonėmis, vietomis, produktais ir paslaugomis. Kai kurios iš šių sąveikų palieka mums jausmą, o kiti - labai nusivylę. Labiausiai maloni ši sąveika atsiranda, kai keitimasis jaučiasi asmeniškai ir intuityvus. Už šių puikių sąveikų yra apgalvotas ir patyręs vartotojo orientuotas dizaino mąstymas.

Ši įspūdinga 12 savaičių programa išmokys jus "UX Design" procesą ir paruoš jūsų tapti Junior UX dizaineriu. Jūs dirbate penkiuose projektuose, iš kurių trys yra su realiais klientais, kurie yra mūsų glaudžiai bendradarbiaujančios bendruomenės dalis. Visoje "UX Design Professional" programoje sukursite išsamų supratimą apie tai, kaip sukurti mobilųjį telefoną... [-]


Žiniatinklio Kūrėjų Profesinis Kursas

Su bendrabučiu Dieninės 12 savaites August 2018 Jungtinė Karalystė London

"Web Developer Professional" programa yra išsami 12 savaičių trukmės "full time" imersi programa, skirta pradedantiesiems. Ši programa suteikia studentams galimybę tobulinti reikalingus įgūdžius, kad jie galėtų sėkmingiau dirbti jaunesniu tarpdurviniu tinklalapių kūrėju. [+]

"Web Developer Professional" programa yra išsami 12 savaičių trukmės "full time" imersi programa, skirta pradedantiesiems.

Ši programa suteikia studentams galimybę tobulinti reikalingus įgūdžius, kad jie galėtų sėkmingiau dirbti jaunesniu tarpdurviniu tinklalapių kūrėju.

"Web Developer Professional" programa buvo sukurta tam, kad padėtų studentams įgyti reikiamų įgūdžių, kad galėtų pradėti verslą kuriančią žiniatinklio kūrėją. Per šią intensyvią 12 savaičių programą sužinosite pagrindinius šios karjeros keliamus techninius įgūdžius, įskaitant HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, PHP ir WordPress.

Taip pat sužinosite apie jautrų web dizainą ir tai, kaip naudoti kūrimo įrankius, pvz., "Gulp" ir "Webpack". Visoje programoje turėsite galimybę kurti savo portfelį su atskirų projektų serijomis, o programos pabaigoje dirbti nedidelėje komandoje, norint sukurti realaus pasaulio projektą RED bendruomenės partneriui.... [-]