Oxford Sixth Form College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurtas 1988 m., Oxford Sixth Form College yra vienas iš pirmaujančių JK nepriklausomų šeštosios formos kolegijų, skirtų 15–19 metų studentams. Anksčiau pavadintas Oksfordo mokymo koledžu, mes palaikome mokymo tradiciją per vidutinį trijų mokinių klasę ir turėdami ne daugiau kaip šešis studentus A lygio klasėje. Mes siūlome didesnį lankstumą nei pagrindinėse mokyklose, kuriose siūloma daugiau kaip 30 dalykų A lygyje, GCSE ir BTEC. Studentams, norintiems pagerinti savo rezultatus, mes taip pat siūlome specializuotas, specialiąsias egzaminų komisijos A lygio perkėlimo programas, kurios suteikia jums tinkamą aplinką, kad galėtumėte pagerinti savo rezultatus ir užsitikrinti vietą aukščiausiame universitete.

Mes esame įsipareigoję ne tik suteikti jums ekspertų mokymą, bet ir suteikti jums reikalingą paramą, kad galėtumėte panaudoti savo galimybes nuo to momento, kai pateiksite savo paraišką.126537_Oxfordtutorial063a.jpg

Praturtinanti akademinė aplinka Oksfordo centre, visų gabumų studentams

A lygiai

Klauskite mūsų apie mūsų A lygio programas! Mes siūlome daug lankstumo, įskaitant tradicinius dvejų metų A lygio, penkerių metų A lygio, vienerių metų arba pakartotinius variantus.

Nepriklausomai nuo šių metų rezultatų, mes turime jums variantų.

NCUK tarptautinio fondo metai

Oxford Sixth Form College bendradarbiauja su NCUK, siekdamas pasiūlyti Tarptautiniams fondo metams (IFY) - vienerių metų alternatyvą A lygio tarptautiniams studentams su garantuotomis galimybėmis patekti į universitetą. Pasirinkite iš 4 skirtingų Pathways :

  • IFY medicinos Pathway
  • IFY verslo Pathway
  • IFY mokslo Pathway
  • IFY inžinerijos Pathway

Akademinio pasirengimo programa

APP yra tobula vartų programa, leidžianti tarptautiniams studentams įsitraukti į JK švietimo sistemą ir paruošti juos kitam jų akademinės karjeros etapui.

Pradėkite bet kurį mokslo metų pirmadienį

Stipendijų galimybės

Ar jau žinote, kuria kryptimi norite eiti savo karjeros link? Mes siūlome iki 40% nuolaidų už mokslą stipendijas studentams, besidomintiems konkrečiais karjeros keliais.

Svajojančių bokštų miestas

Oxford Sixth Form College yra miesto širdyje, tik keli žingsniai nuo senovės universiteto ir istorinių muziejų, tokių kaip Ashmolean.

Pritaikytas ugdymas

Oxford Sixth Form College siūlo tris studijų programas: „A-Level“, „BTEC“ ir „GCSE“, skirtas pirmą kartą priimti ir priimti studentus bei revizijos galimybes studentams, kuriems reikia papildomos paramos studijuojant. 15–19 metų amžiaus gali pasirinkti iš daugiau nei 30 dalykų: nepriklausomai nuo jūsų pomėgių, gabumų ar kalbos lygio, turėsime jums tinkamą kursą.

Praturtinti akademinę aplinką

Oxford Sixth Form College siūlo išskirtinį dėstymo stiliaus išsilavinimą, kad paruoštų studentus sėkmei egzaminuose ir užsitikrintų puikias vietas universitete. A lygio klases sudaro ne daugiau kaip šeši mokiniai, o vidutinis klasės dydis yra trys. Mūsų mažos klasės leidžia mokiniams aptarti savo darbą ir keistis idėjomis; Peržiūrėkite jų atsakymus ar teorijas ir išnagrinėkite diskusijose kylančias idėjas.

126538_Oxfordtutorial511a.jpg

Direktorės pasveikinimas

Mūsų studentai kalba apie kolegijos aplinką kaip apie šiltą, draugišką ir labai svetingą vietą. Nesvarbu, ar tai būtų kolegijos klasė, ar pensionai, visi darbuotojai teikia puikias rekomendacijas ir paramą, kad užtikrintų, jog studentai praleistų laiką su mumis ir eitų padėti siekti asmeninių bei akademinių tikslų.

Kartu su dvejų metų A lygiais siūlome programas, kurios yra alternatyva švietimo sistemai JK. Šios programos apima „BTEC Business“, „BTEC Business Plus“, kur studentai studijuoja A lygį kartu su savo BTEC verslo kursu ir vienerių metų A kursą. pakopos programa.

Mūsų studentai pažengė į aukščiausio lygio JK universitetų studijų programas, apimančias verslo vadybą ir ekonomiką; matematika, inžinerija ir informatika; medicina ir įstatymai; menas ir kūrybinės terpės; istorija ir tarptautiniai santykiai.

Mūsų vieta pačiame Oksfordo miesto širdyje, kartu su kaimynais, įskaitant Oksfordo universiteto kolegijas Orielą ir Kraistčerčą, yra įsitvirtinusi akademinėje istorijoje ir skirta įkvėpti mūsų studentus ir mus kurti sėkmingą ateitį.

Tikiuosi, kad nuspręsite prisijungti prie mūsų ir tikimės artimiausiu metu su jumis susitikti.

Markas Meilė (pagrindinis) BE PGCLME

Mokymosi aplinka

Mūsų etosas

Kolegija siūlo požiūrį, kuris visiškai skiriasi nuo tradicinės mokyklos požiūrio. Oxford Sixth Form College mokymosi aplinkos raktas yra tas, kad mes siekiame pateikti alternatyvą pagrindinei mokyklai. Tai reiškia, kad be to, kad siūlome pagrindinę, akademinę, dvejų metų A lygio programą, mes taip pat teikiame A lygio, BTEC ir GCSE studijų programas, kurios pagal ilgumą, pradžios datas ir akademinių bei profesinių dalykų derinį yra retai. prieinama pagrindinėse nepriklausomose mokyklose. Mes esame ne kolegija, o jaunimas, ruošiantis jaunus žmones atsakomybei už gyvenimą universitete ir už jo ribų. Kolegijos kultūra skatina sunkų darbą ir augantį atsakomybės jausmą palaikančioje aplinkoje. Nuo pirmojo susitikimo su studentu priėmimo interviu metu siekiant išsiaiškinti jų tikslus ir motyvaciją teikti aiškią, konstruktyvią paramą, įskaitant individualius mokymosi planus, tuo metu, kai jie gyvena su mumis, mes traktuojame kiekvieną savo studentą kaip individualų.

Mokymo metodas

Mūsų mokymo metodas yra gaiviai interaktyvus ir savaiminis. Dalyko dėstytojų teikiama pagalba yra apgalvota ir kūrybinga, daugiausia dėmesio skiriant individualiems mokymosi stiliams. Studentai skatinami aktyviai dalyvauti mokymosi procese kiekviename etape.

Kurso medžiaga dėstoma aiškiai ir tiesiogiai, atidžiai peržiūrint ir nuolat praktikuojant ankstesnius egzamino klausimus. Dėstytojai užtikrina, kad studentai parengs gerą užrašų rinkinį ir skatina sistemingai persvarstyti. Artėjant egzaminams taip pat skiriama laiko bendro dalyko peržiūrai, kad būtų galima įsitikinti, ar suprantate egzaminą ir įgalinate tolimesnę praktiką.

Mokymo grupės

Pagrindinė Oxford Sixth Form College mokymosi aplinkos dalis yra ta, kad skatinamas aktyvaus mokymosi stilius ir kiekvieno studento gali būti paprašyta pateikti medžiagą ir keistis nuomonėmis su kitais. Po to mokytojas pataria aiškinti, manipuliuoti ir analizuoti medžiagą. Būtina pasiruošti.

Mokymo grupes sudaro ne daugiau kaip šeši A lygio grupių mokiniai ir ne daugiau kaip dešimt mokinių pagal kitas mūsų siūlomas programas. Šis mažas grupės dydis leidžia įdėmiai diskutuoti kiekviena tema, kartu užtikrinant didelį asmeninį dėmesį.126536_Oxfordtutorial364a.jpg

Oxford Sixth Form College

Beveik 30 metų Oxford Sixth Form College teikė kokybišką išsilavinimą, veiksmingą egzaminų parengimą ir paramą stojant į JK ir tarptautinius studentus.

Mūsų tikslas

Kolegija iš pradžių buvo įkurta siekiant padėti studentams pasiekti rezultatų mokant juos mažomis grupėmis ir mokomaisiais darbais. Mūsų populiarūs Velykų revizijos kursai nuo pat pradžių buvo Kolegijos dalis. Šio metodo sėkmė reiškia, kad individualus mokymas ir tikslingas egzamino rengimas išlieka pagrindine mūsų mokymo dalimi.

Mūsų istorija

Žemiau pateikiame svarbiausių pokyčių per pastaruosius 30 metų tvarkaraštį:

1988 m.: Oksfordo Wolsey Hall koledžo studijų direktorius įsteigia Wolsey Hall pamokslų kolegiją Gloucester Green mieste, kad sutelktų dėmesį į A lygio perkėlimo kursus ir Velykų revizijos strategijas. Pradinis skaičius yra 40 vidaus studentų.

1990-ieji: Kolegija persikelia į King Edward Street ir yra pervadinta į Oxford Tutorial College. Šiuo metu kolegija taip pat pradeda priimti tarptautinius studentus.

2007 m. Kolegijos priestatas ir Alfredo gatvė pridedami prie universiteto, kad būtų galima patenkinti didėjantį studentų skaičių.

2010 m .: Oksfordo mokymo koledžas keičia nuosavybę ir dabar yra Oksfordo tarptautinės švietimo grupės dalis.

2017 m .: „Oxford Tutorial College“ priima apie 200 studentų, pabrėžiant kokybišką mokymą ir palaikymą, suteikiant studentams įvairius dalykus ir lanksčias pradžios datas.

2019 m.: Kolegija bus pervadinta į Oxford Sixth Form College kad atspindėtų jos pasiūlos raidą.

Gyvena Oksforde

Oksfordo universitetas yra pripažintas geriausių pasaulyje ir QS World University Rankings® 2016-2017 įvertintas 6-ąja vieta visame pasaulyje. Pastaraisiais amžiais universitetas išugdė 28 Nobelio premijos laureatus, 27 Jungtinės Karalystės ministrus pirmininkus ir tokius garsius rašytojus kaip CS Lewis ir JRR Tolkien. Įdomu tai, kad Oksfordas taip pat buvo filmavimo vieta daugeliui filmų, tokių kaip „Haris Poteris ir filosofo akmuo“, ir TV serialams, tokiems kaip „Inspector Morse“.

Miesto centras

Oksfordo centras yra pakankamai mažas, kad galėtumėte apžiūrėti pėsčiomis ir lengvai pėsčiomis nuo autobusų bei geležinkelio stočių. Oksfordas yra jaunatviškas ir kosmopolitiškas miestas, kuriame yra daug ką pamatyti ir nuveikti. Čia yra dešimtys istorinių ir ikoniškų pastatų, įskaitant Bodleian bibliotekas, Ashmolean muziejų, Sheldonian teatrą, katedrą ir kolegijas. Galite laisvalaikiu mėgautis jo knygynais, galerijomis ir muziejais ir netgi išsinuomoti pintinę ar irklinę valtį per upę, tekančią per miestą.

Miesto centre rasite daugybę parduotuvių, kavinių, restoranų, teatrų, kino teatrų, barų ir klubų. Taip pat yra daug žaliųjų erdvių: pasivaikščiojimai upėmis, seniausias Anglijos botanikos sodas, universiteto parkai ir kolegijų sodai.

Oksfordas suteikia daug galimybių prisijungti prie studentų klubų ir draugijų, tačiau kolegijos akademinį gyvenimą sustiprina įvairi užklasinė veikla, įskaitant kultūrinius vizitus, muziką ir sportą.

Vietos

Oksfordas

Address
12 King Edward Street
OX1 4HT Oksfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė