Oplex Careers

Įvadas

Oficialus aprašymas

Oplex

Kas mes esame

Čia ne Oplex Karjera mes teikiame platų spektrą aukštos kokybės mokymo kursus, kurie padeda žmonėms visame pasaulyje įgyti naujų įgūdžių, kvalifikacijos ar tiesiog atnaujinti savo žinias.

Dabar naršo mokymasis

Oplex Karjera mokymo kursai pristatomos tik internete, per sudėtingas studentas mokymosi portalo. Studentas Švietimo portalas yra internetinė mokymosi valdymo sistemą, kuri leidžia studentams studijuoti jų kursus internete. Ši naujoviška technologija reiškia, kad nėra reikalo dalyvauti visus užsiėmimus arba laiko nuo darbo siekiant ištirti. Aukštos kokybės interneto kursai nuo Oplex Karjera gali būti padaryta iš komfortą savo namuose, darbe, bibliotekose ar bet kur pasaulyje su interneto ryšiu.

Su Oplex Karjera kursą studentai gali studijuoti internetinį kursą savo tempu, savo laiku su visišką lankstumą pasirinkti savo mokymosi valandų ir stebėti savo pažangą internete. Galite prieiti prie programos, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Pasaulinis Studentų Bendrija

Su gera asortimento interneto kursų, mes tarnauti visiems nuo Stambiose organizacijose teisė kelią į individualius besimokančiųjų. Internetiniai kursai nuo Oplex Karjera yra tiriamas iš studentų visame pasaulyje. Būdamas JK įsikūrusi teikėjas turime daug studentų aukštyn ir žemyn šalyje prisijungti prie mūsų kursus, bet mes taip pat turime gerą spektrą tarptautinių studentų. Mes įvykdėme mūsų mokymo kursus studentams Jungtinėje Karalystėje, Europoje, JAV, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Indijoje, Kinijoje ir daugiau nei 50 apskričių visame pasaulyje.

Tabletės ir Smartphone

Tuo Oplex Karjera, mes žinome, kad padaugėjo žmonių, naršote internete kelyje naudotis mobiliuoju tablečių ir prietaisų, todėl mūsų kursai buvo pagaminti, kad būtų visiškai suderinamas su PC, nešiojamieji kompiuteriai, tabletės, eReader ir Smartphone.

Featuring pačią aukštos kokybės mokymosi turinį ir laisvų nuo stalinių kompiuterių išteklius, mūsų kursai bus prieinama "Windows", "iOS" ir "Andriod" įrenginių. Taigi, ar jūs mokotės an Oplex Karjera Žinoma namie ar Nors kelyje, jūs vis dar galės naudotis savo kursą bet kuriuo metu, bet kur.

SPD sertifikavimas

CPD

Baigus kursą besimokantieji bus apdovanoti SPD sertifikavimo sertifikatą. Pasiekimo pažymėjimas bus pateikti įrodymų, kad turite studijavo kursą ir kursite kokybės ir klasifikavimo lygį. Galite naudoti sertifikatą iš mūsų, kaip dalį savo portfelio įrodymais ir naudoti jį lankyti darbą ar akademines interviu.

Kas yra SPD?

SPD reiškia tęstinio profesinio tobulinimosi. SPD yra įsipareigojimas mokytis visą gyvenimą, įgūdžių, kad yra neįkainojama visų žmonių visuomenėje. Darbdaviai iš tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose, taip pat mokslo įstaiga visoje Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu pripažinti tęstinio profesinio tobulėjimo (SPD).

SPD yra puikus būdas žmonėms įgyti naujų įgūdžių, pagerinti savo darbo perspektyvas, įgyti didesnį pasitenkinimą darbu, o taip pat padeda užtikrinti skatinimas.

Galimos per Oplex Karjera kursai atitinka visuotinai priimtas CPD kokybės ženklu ir standartų įrašymo, atspindintis, stebėjimo, planavimo ir peržiūros.

Privalumai SPD

Nepriklausomai nuo to, kur esate savo karjeros, įmonė yra Oplex Karjera CPD kursą gali jums padėti;

  • Patobulinkite savo įsidarbinimo galimybes
  • Tobulinti karjeros pasitenkinimą
  • Įrašo ankstesnis mokymasis
  • Parodyti jums yra up-to-data su savo darbo reikalavimus
  • Prisidėti prie savo CV
  • Lemti tolesnį švietimą
  • Pademonstruoti savo įsipareigojimą ir vertę jūsų organizacijoje
  • Pasiruošti skatinimo

Kai baigsite su žinoma savo pažymėjimą bus pateikta pripažintas CPD ženklą nuo Oplex karjerą.

Vietos

JK internete

Address
26 York Street
W1U6PZ JK internete, Jungtinė Karalystė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: