Oficialus aprašymas

Čia Žinoma mes manome, kad tai geriausia mokytis iš ekspertų ir kad kiekvienas turi patirties plotą. Mes misija niekam išmokyti visko, ko norite, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Ekspertų mokytojai

Žiūrėti ir mokytis iš Pasirinktą ekspertų, kurie aistringai apie dalinasi savo žiniomis.

Sužinokite apie bet kurio įrenginio

Mūsų ekspertas vadovavo samouczków galima stebėti tablečių, mobilųjį ar darbastalio. Todėl nuolat mokytis, o jūs esate kelyje!

pagal pareikalavimą

Sužinokite savo tempu, kai jums patinka ir mėgautis visą prieigą prie savo kurso.

Pasaulio bendruomenė

Užsiimti su geriausiais ekspertais ir studentais iš viso pasaulio, kur esate.

Kada mano Žinoma pradėti? Visi mūsų kursuose yra On Demand. Tai reiškia, kad galite pasiekti vaizdo įrašus ir kursų medžiagą ne savo patogumui, kur ir kada norite! Nėra oficialios pradžios datas į kursus, bet kodėl gi ne tegul jūsų kolegos studentai žino, kad jūs pradedate ir ką jūsų tikslai yra komentarų skiltį savo kurso.

Kaip ilgai aš turiu prieigą prie kursas? Jūs turite neribotą priėjimą prie savo kurso, o jis yra ant Žinoma platforma. Nėra terminai ir mes neketiname paprašyti jūsų mokėti ja naudotis po metų laiko!

Kas moko savo bėgimą? Žinoma komanda handpicks ekspertus įvairių pramonės šakų. Mes patikrinti jų įgaliojimai, jų vaizdo įrašų kokybę ir koks kursas padės žmonėms pasiekti. Jei tai ne iki mūsų labai aukštų standartų, jums nebus rasti ant platformos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Of Course Learning

Makiažas pasaulis yra didžiulė ir paini, bet tai neturėtų užtrukti metų mokymo ir Kiauras piniginėje atrodo nuostabi. Šis kursas bus suteikti jums imtis kontroliuoti plač ... [+]

Makiažas pasaulis yra didžiulė ir paini, bet tai neturėtų užtrukti metų mokymo ir Kiauras piniginėje atrodo nuostabi. Šis kursas bus suteikti jums imtis kontroliuoti plačių galimybių ten, ir surasti savo geriausią dieną iš dienos!

Sužinokite, kaip sukurti makiažo rutiną su Louise, kuris tinka jūsų užimtas gyvenimo ir nepanaikina banką! Luiza praleido metų tralavimo YouTube "ir už geriausią rekomendacijomis internete ir yra naudojamas jos kompetenciją plėtoti šią puikią kursą.

Gauk kontroliuoti savo makiažas stalčių šiandien!

Svarbiausi renginiai Sukurti nepriekaištingą bazę Paimkite savo makiažas greitai iš dienos į vakarą naktį Sužinokite, kurie sandėris produktai įveikti dizainerio jų! Suprasti skirtumą tarp skirtingų tipų šepečiais ir taikymo metodų skirtumą Pasirinkti geriausią produktą už visų amžiaus grupių ir tipų odai Pažvelkite jaunatviškas, sveika ir nepriekaištinga kiekvieną dieną! Kas yra šis kursas skirtas? ... [-]
Jungtinė Karalystė JK internete Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba