ONCAMPUS

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE ONCAMPUS

ONCAMPUS mokyti anksto universitetinės ir pirmo kurso programas, padedančią platų bakalauro ir magistro laipsnius pirmaujančių universitetų visoje Jungtinėje Karalystėje, JAV ir žemyninėje Europoje.

Mūsų programos yra skirtos tarptautiniams studentams, kurie neatitinka tiesioginio atvykimo į universitetinių studijų ir naudos iš paramos siūlome rengiant juos pereiti į savo pasirinktą universitetą reikalavimus.


   Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
   • Anglų

   Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti Kursai »

   Programos

   Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

   Išlyginamosios studijos

   Automotive Design Foundation Programme

   Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Jungtinė Karalystė Cambridge

   Ši programa yra skirta parengti tarptautinių studentų, kurie baigė vyresnysis vidurinį išsilavinimą, atvykimo į bakalauro studijas Koventrio universitete. Jei sėkmingai užbaigti IFP esate garantuoti vietą ant tinkamo programos bakalauro studijų metu Koventrio universitete. IFP yra nustatytas 3 lygio, kuris yra lygiavertis lygio standartus Jungtinėje Karalystėje. [+]

   Šis vienerių metų (3 terminas) programa siūlo Sėkminga studentų garantuoja progresavimo * į Coventry universitete. Jūs studijuoti savo fondo programos mūsų state-of-the-art centro, esančio ties Koventris universiteto miestelio centre.

   Kas tai yra programa, skirta?

   Ši programa yra skirta parengti tarptautinių studentų, kurie baigė vyresnysis vidurinį išsilavinimą, atvykimo į bakalauro studijas Koventrio universitete. Jei sėkmingai užbaigti IFP esate garantuoti vietą ant tinkamo programos bakalauro studijų metu Koventrio universitete. IFP yra nustatytas 3 lygio, kuris yra lygiavertis lygio standartus Jungtinėje Karalystėje.

   Kaip ilgai aš mokytis? ... [-]

   Business Management Foundation Programme

   Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Jungtinė Karalystė Cambridge

   Yra penki akademiniai keliai pasirinkti ir jums bus mokytis kelią tinkamiausią pasirinktą progresavimo laipsnį. [+]

   Paaiškinkite, kad kainų pokyčiai sukelia judėjimą išilgai paklausos kreivės Paaiškinkite, kas sukelia pamainas paklausos kreivė Rodo, kad individualios paklausos kreivės gali būti sudedami suformuoti pramonės paklausos kreivę Paaiškinkite vartotojų perteklių ir parodyti grafiškai Taikyti dabartinių rinkų Paaiškinti teigiamą ryšį tarp kainos ir kiekio tiekiama pasiūlos kreivė Suprasti ir įrašyti įsipareigojimai (trumpalaikiai, obligacijos, nuoma), turtas ir atsargos Studentai naudoja šį kartą Brainstorm ir mokslinių tyrimų savo verslo idėjas Įvesti SSGG - naudoti, siekiant padėti identifikuoti perspektyvias verslo pasiūlymai [-]

   International Relations Foundation Programme

   Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Jungtinė Karalystė Cambridge

   [+]

   Anglų bus integruota į mokomųjų dalykų mokymo, taip pat yra mokomi atskirai, jei reikia papildomos pagalbos plėtoti savo anglų kalbą.

   Yra penki akademiniai keliai pasirinkti ir jums bus mokytis kelią tinkamiausią pasirinktą progresavimo laipsnį. Akademinius įgūdžius, susijusius su konkrečios dalykinės srities bus mokoma visiškai pasiruošti universitetinių studijų. Į keliai yra: Verslo, Ekonomikos, finansų ir valdymo, inžinerijos ir mokslai, humanitariniai mokslai, teisės ir socialinių mokslų gyvosios gamtos mokslų ir meno ir dizaino.

   Kaip man bus įvertintas? Humanitariniai ir socialiniai mokslai Tuo programos pabaigoje jums bus suteikta galimybė: Pademonstruoti supažindinti su pagrindiniais teorija Tarptautiniai santykiai: realizmą ir liberalizmo ir kaip jie gali paveikti tarptautinę politiką Apibūdinkite pagrindines teorines koncepcijas - marksistinės kritikos - Pasaulio sistemų teorija - Core Periferija - konstruktyvumas Rodyti žinios apie tautinės valstybės svarbą šiuolaikiniame pasaulyje Pademonstruoti žinias humanitarinės intervencijos samprata Sėkmingai baigus šį kursą, jūs galėsite: ... [-]

   Mechanical Engineering Foundation Programme

   Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Jungtinė Karalystė Cambridge

   [+]

   Sėkmingai baigus šį kursą, jūs galėsite: Sukurti ir palaikyti saugią darbo aplinką per mokslo laboratorija Įrodyti, kad supranta praktinio mokslo metodologija Analizuoti informaciją ir padaryti pagrįstas sprendimus naudojant atitinkamą anglų kalbos Įvertinti įrodymus savarankiškai ir priimti pagrįstus išvadas Pademonstruoti gerų žodžiu ir raštu bendravimo įgūdžius, įskaitant informacinių technologijų naudojimas, jei būtina. Jūs studijuoti:

   1. mokslinės komunikacijos

   Suprasti, kad moksliniai raštu turi pateikti faktai ir jų aiškinimo [-]

   Verslo Administravimo Fondo Programa

   Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Jungtinė Karalystė Cambridge

   [+]

   Suprasti pinigų srautų problemų priežastis Gebėti teigti, kaip verslas gali pagerinti savo pinigų srautą 9. Įvadas į finansinės apskaitos Skaityti, suprasti ir analizuoti finansines ataskaitas Įrodyti apskaitos problemų supratimą ir pagrindinius ekonominius veiksnius, generuoja juos Paruoškite balansą Parengti pajamų ataskaita Paruoškite pinigų srautų ataskaitą Suprasti ir įrašyti įsipareigojimai (trumpalaikiai, obligacijos, nuoma), turtas ir atsargos 11. Motyvacija Pavyzdys Tvarkaraštis [-]

   Kontaktai
   Vietos adresas
   ONCAMPUS
   Kett House, Station Road

   Cambridge, Anglija, CB1 2JH GB