Oficialus aprašymas

Loxdale English Centre yra ideali vieta tavo studijoms. Jei ieškote kokybiškų, įperkamų anglų kalbos pamokų, tada ieškokite ne daugiau.

Kadangi ji buvo įkurta 1968 m., " Loxdale English Centre " atliko tūkstančius studentų aukštos kokybės anglų kalbos kursus. Dauguma mūsų kalbos mokytojų turi kelerių metų patirtį dėstydami anglų kalbą kaip užsienio kalbą. Kitas kokybės užtikrinimas mūsų mokyklą akreditavo Britanijos taryba, dėstydama anglų kalbą ir yra anglų k. Nario narė.

Mes laukiame tarptautinių suaugusiųjų studentų Loxdalei ištisus metus, o sausio ir vasario mėnesiais turime specialias programas, o jauniems besimokantiems - vasarą. Suaugusiųjų ir jaunų besimokančiųjų kursai taip pat yra priimami bet kuriuo metu nuo vasaros.

Mūsų programos

Loxdale English Centre yra ideali vieta tavo studijoms. Jei ieškote kokybiškų, įperkamų anglų kalbos pamokų, tada ieškokite ne daugiau.

"Loxdale" nėra panaši į daugelį kitų kalbų mokyklų. Kai studijuosite su mumis, turėsite prieigą prie kuo platesnio pasirinkimo kursų, kurių kiekvienas pagrįstas aktyviu studentų dalyvavimu ir sukurtas siekiant sustiprinti savo mokymosi patirtį ir vertinti anglų kalbos ir kultūros.

Mūsų aktyvios ir interaktyvios programos yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagerinti savo gebėjimą bendrauti anglų kalba vienodai mąstančių žmonių visame pasaulyje, taip pat mėgaudamiesi mokymosi Braitone patirtimi, viena iš gyvybingiausių ir kultūrinių įvairūs miestai.

Profesionaliems, savarankiškiems anglų kalbos pamokoms, vykstančioms šilta ir draugiška atmosfera, mūsų labai populiarus
Bendras anglų kalbos kursas yra puikus atsakymas į jūsų poreikius.

Anglų kalbos mokymasis su kitais dalykais, siekiant maksimaliai išnaudoti savo laiką Anglijoje. "English Plus" kursas - tai galimybė sujungti bendrąjį anglų kalbą su įvairiomis temomis su kažkokiu skoniu.

Kursai apima meną, sodininkystę, madą, dramą, istoriją, ekraną, fotografiją, aplinkos tyrimus, žiniasklaidą, britų kultūrą ir kūrybinį anglų kalbą.

"Loxdale" kursai visada išlaikyti aukščiausius akademinius standartus yra konkurencingomis kainomis ir yra puiki vertė už pinigus.

Tai ne tik mūsų aukšti akademiniai standartai, kurie išskiria mus. Kai atvykstate, jums bus paskirtas asmeninis dėstytojas, kuris bus ten, kuris jus palaikys ir padės jums visą savo studijas. Mes esame pasiryžę sukurti skatinamą mokymosi aplinką, pagrįstą bendradarbiavimu ir aktyviu dalyvavimu, kuris suteiks visų amžiaus grupių ir socialinės srities studentams galimybę išnaudoti visas savo galimybes.

Mes aktyviai skatiname kritinį tyrimą, puoselėdami toleranciją ir pagarbą visiems žmonėms, kultūroms ir idėjoms. Studentai gauna daug galimybių įtakoti įvairius dalyko komponentus - nuo socialinės veiklos iki studijų programos.

"Loxdale" tikrai siūlo "daugiau nei tik anglų kalbos"! Tad kodėl gi ne ateiti ir prisijungti prie mūsų nepamirštamos patirties?

Įranga

Mūsų mokykla įsikūrusi gražioje, tradicinėje angliškų Viktorijos dvaro apylinkėse, apsupta didelių sodų ir medžių. Mes turime pranašumą vietoje esančiose patalpose, įskaitant 16 klasių, biblioteką, savarankišką studijų salę su mokytojo vedamomis sesijomis, nemokamą "wi-fi", kompiuterio kambarį, valgomąjį, kuriame tiekiami karšti maisto produktai, užkandžiai ir gėrimai, sporto salė, stalas teniso kambarys, dideli sodai ir 3 fortepijonai studentams naudoti. Taip pat yra studentų socialinis kambarys, kuris yra atviras kiekvieną dieną ir daugumoje vakarų, kur studentai gali atsipalaiduoti, bendrauti, sportuoti, žiūrėti filmus, žaisti "Wii" ar "Play Station 3", mokytis ir virti.

Vieta

"Loxdale" yra "Portslade", gyvenančio Braitono priemiestyje

Švedijos liaudies aukštosios mokyklos

Loxdale English Centre taip pat yra Švedijos liaudies aukšta mokykla. Tautinės aukštosios mokyklos yra suaugusiųjų švietimo labdara, pirmiausia Skandinavijoje. Tai reiškia, kad suaugusieji studentai iš Švedijos turi teisę į kursų mokestį, kuris yra finansuojamas iš valstybės dotacijos, faktiškai suteikiant nemokamą kursą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Loxdale English Centre

Anglų kalba "Plus" kursas apima mūsų labai populiarią bendrojo anglų kalbos kursą su įdomiu kultūros ir edukacinių dalykų, tokių kaip menas, sodininkystė, mada, ... [+]

Anglų kalba "Plus" kursas apima mūsų labai populiarią bendrojo anglų kalbos kursą su įdomiu kultūros ir edukacinių dalykų, tokių kaip menas, sodininkystė, mada, dramos, ekrano spausdinimas, fotografija, aplinkosaugos studijos, žiniasklaida, britų kultūra ir kūrybingi anglų kalbos kursai.

Pirmadienį po pietų turite savaitinį pokalbį, tada trečiadieniais ir ketvirtadieniais po pietų jūs mokysite pasirinktą anglų pliuso temą.

Jei dalyvausite, ši unikali programa suteiks jums dar platesnį anglų kalbos supratimą giliau, kultūriniu lygmeniu. Galite pasirinkti studijuoti kuo daugiau dalykų, kaip jums patinka, ir jūs gausite draugišką palaikymą ir skatinimą iš savo kvalifikuotų mokytojų kiekvienu žingsniu.... [-]

Jungtinė Karalystė Brighton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 30 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Loxdale English Centre

Sužinokite apie anglų kalbą vienodai mąstančių žmonių visame pasaulyje šiame labai populiariu kursu! Ši gyvybinga ir vaizduotė programa padės jums sąmoningai ir sklandžia ... [+]

Sužinokite apie anglų kalbą vienodai mąstančių žmonių visame pasaulyje šiame labai populiariu kursu! Ši gyvybinga ir vaizduotė programa padės jums sąmoningai ir sklandžiai bendrauti kasdienėje anglų kalba.

Per mūsų pamokas mes sutelkiame dėmesį į kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžius ir suteikiame maksimalų laiką, kad galėtumėte išmokti ir praktikuoti naują žodyną, gramatiką, kalbos anglišką kalbą ir idiomą.

Angliškai per

"Loxdale" unikali mokymo programa suteikia jums galimybę individualizuoti savo mokymosi patirtį. Kursų metu jūs mokysite anglų kalbą per kitą dalyką per dvi pamokas per savaitę. Tai vadinama "anglų k." Ir jūs galite rinktis iš tokių dalykų kaip egzamino rengimas, istorija, filmas, meno vertinimas, verslo anglų kalba, kūrybinis rašymas, muzikos vertinimas ir vaikų knygos rašymas.... [-]

Jungtinė Karalystė Brighton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 30 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Loxdale English Centre

Jei norėtumėte maksimaliai padidinti laiką, kurį mokate Loxdale, tada mūsų intensyvus anglų kalbos kursas būtų idealus jums. ... [+]

Jei norėtumėte maksimaliai padidinti laiką, kurį mokate Loxdale, tada mūsų intensyvus anglų kalbos kursas būtų idealus jums.

Studentai po intensyvios programos studijų apie mūsų bendrojo anglų kalbos kursą ryte. Pirmadienį po pietų turite savaitinį pokalbį, o trečiadienį ir ketvirtadienį po pietų turėsite daugiau anglų kalbos pamokų. Iš viso yra 25 pamokos (45 pamokos per pamoką) per savaitę.

Rytoj pamokose gali dalyvauti ne daugiau kaip 14 studentų, o po pietų kiekviename kurse gali dalyvauti ne daugiau kaip 16 studentų.

[-]
Jungtinė Karalystė Brighton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 30 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Loxdale English Centre

Mūsų labai populiarus tarptautinis vasaros jaunų besimokančiųjų kursas puikiai tinka paaugliams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. Jis sukurtas kaip interaktyvus ir malonus, kad ... [+]

Mūsų labai populiarus tarptautinis vasaros jaunų besimokančiųjų kursas puikiai tinka paaugliams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. Jis sukurtas kaip interaktyvus ir malonus, kad užtikrintumėte, kad įsitikinsite, kad kalbate anglų kalba. Puikioje vietoje, esančioje nuo paplūdimio, studentai atvyksta iš viso pasaulio į mūsų kursus.

Anglu kalbos pamokos

Mes siūlome aukštos kokybės anglų kalbos kursus kiekvienam anglų kalbos mokymosi lygiui - nuo pradedančiųjų iki anglų kalbos. Mūsų klasės dydžiai užtikrina, kad jūs mokysite anglų kalbą su mumis individualų dėmesį ir ekspertų mokymą.

Savo pamokose jūs daugiausia dėmesio skirsite savo anglų kalbos gerinimui visose pagrindinėse kalbos, skaitymo, rašymo, klausymo ir, žinoma, gramatikos įgūdžių srityse. Mūsų nuostabūs mokytojai įsitikinę, kad dirbate sunkiai klasėje, daug laiko mokosi Loxdaloje ir linksminkitės!... [-]

Jungtinė Karalystė Brighton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Loxdale English Centre

Mūsų labai populiarus Tarptautinis vasaros jaunų besimokančiųjų kursas puikiai tinka paaugliams nuo 8 iki 12 metų amžiaus. ... [+]

Mūsų labai populiarus Tarptautinis vasaros jaunų besimokančiųjų kursas puikiai tinka paaugliams nuo 8 iki 12 metų amžiaus.

Jis sukurtas kaip interaktyvus ir malonus, kad užtikrintumėte, kad įsitikinsite, kad kalbate anglų kalba. Su puikios vietos, studentai iš viso pasaulio prisijungė prie mūsų kursų.

Mes siūlome aukštos kokybės anglų kalbos kursus kiekvienam anglų kalbos mokymosi lygiui - nuo pradedančiųjų iki anglų kalbos. Mūsų klasės dydžiai užtikrina, kad jūs mokysite anglų kalbą su mumis individualų dėmesį ir ekspertų mokymą.

Savo pamokose jūs daugiausia dėmesio skirsite savo anglų kalbos gerinimui visose pagrindinėse kalbos, skaitymo, rašymo, klausymo ir, žinoma, gramatikos srityse. Mūsų nuostabūs mokytojai įsitikinę, kad dirbate sunkiai klasėje, daug laiko mokosi Loxdaloje ir linksminkitės!... [-]

Jungtinė Karalystė Brighton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Loxdale English Centre

Mūsų populiarus tarptautinis žiemos jaunų besimokančiųjų kursas puikiai tinka paaugliams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. 12 metų vaikai gali prisijungti prie mūsų kurso, jei ... [+]

Mūsų populiarus tarptautinis žiemos jaunų besimokančiųjų kursas puikiai tinka paaugliams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. 12 metų vaikai gali prisijungti prie mūsų kurso, jei jų tėvai leis jiems vaikščioti į mokyklą ir paeiliui. Jis sukurtas kaip interaktyvus ir malonus, kad užtikrintumėte, kad įsitikinsite, kad kalbate anglų kalba.

Mes teikiame saugią, gerai struktūrizuotą ir gyvybingą aplinką, kur yra daug juoko ir linksma ir gali garantuoti, kad paaugliams tikrai bus puikus laikas!

Anglu kalbos pamokos

Mes siūlome aukštos kokybės anglų kalbos kursus kiekvienam anglų kalbos mokymosi lygiui - nuo pradedančiojo iki pažengusio. Mūsų klasės dydžiai užtikrina, kad jūs mokysite anglų kalbą su mumis individualų dėmesį ir ekspertų mokymą.... [-]

Jungtinė Karalystė Brighton
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Loxdale