Loxdale English Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Loxdale English Centre yra ideali vieta tavo studijoms. Jei ieškote kokybiškų, įperkamų anglų kalbos pamokų, tada ieškokite ne daugiau.

Kadangi ji buvo įkurta 1968 m., " Loxdale English Centre " atliko tūkstančius studentų aukštos kokybės anglų kalbos kursus. Dauguma mūsų kalbos mokytojų turi kelerių metų patirtį dėstydami anglų kalbą kaip užsienio kalbą. Kitas kokybės užtikrinimas mūsų mokyklą akreditavo Britanijos taryba, dėstydama anglų kalbą ir yra anglų k. Nario narė.

Mes laukiame tarptautinių suaugusiųjų studentų Loxdalei ištisus metus, o sausio ir vasario mėnesiais turime specialias programas, o jauniems besimokantiems - vasarą. Suaugusiųjų ir jaunų besimokančiųjų kursai taip pat yra priimami bet kuriuo metu nuo vasaros.

Mūsų programos

Loxdale English Centre yra ideali vieta tavo studijoms. Jei ieškote kokybiškų, įperkamų anglų kalbos pamokų, tada ieškokite ne daugiau.

"Loxdale" nėra panaši į daugelį kitų kalbų mokyklų. Kai studijuosite su mumis, turėsite prieigą prie kuo platesnio pasirinkimo kursų, kurių kiekvienas pagrįstas aktyviu studentų dalyvavimu ir sukurtas siekiant sustiprinti savo mokymosi patirtį ir vertinti anglų kalbos ir kultūros.

Mūsų aktyvios ir interaktyvios programos yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagerinti savo gebėjimą bendrauti anglų kalba vienodai mąstančių žmonių visame pasaulyje, taip pat mėgaudamiesi mokymosi Braitone patirtimi, viena iš gyvybingiausių ir kultūrinių įvairūs miestai.

Profesionaliems, savarankiškiems anglų kalbos pamokoms, vykstančioms šilta ir draugiška atmosfera, mūsų labai populiarus
Bendras anglų kalbos kursas yra puikus atsakymas į jūsų poreikius.

Anglų kalbos mokymasis su kitais dalykais, siekiant maksimaliai išnaudoti savo laiką Anglijoje. "English Plus" kursas - tai galimybė sujungti bendrąjį anglų kalbą su įvairiomis temomis su kažkokiu skoniu.

Kursai apima meną, sodininkystę, madą, dramą, istoriją, ekraną, fotografiją, aplinkos tyrimus, žiniasklaidą, britų kultūrą ir kūrybinį anglų kalbą.

"Loxdale" kursai visada išlaikyti aukščiausius akademinius standartus yra konkurencingomis kainomis ir yra puiki vertė už pinigus.

Tai ne tik mūsų aukšti akademiniai standartai, kurie išskiria mus. Kai atvykstate, jums bus paskirtas asmeninis dėstytojas, kuris bus ten, kuris jus palaikys ir padės jums visą savo studijas. Mes esame pasiryžę sukurti skatinamą mokymosi aplinką, pagrįstą bendradarbiavimu ir aktyviu dalyvavimu, kuris suteiks visų amžiaus grupių ir socialinės srities studentams galimybę išnaudoti visas savo galimybes.

Mes aktyviai skatiname kritinį tyrimą, puoselėdami toleranciją ir pagarbą visiems žmonėms, kultūroms ir idėjoms. Studentai gauna daug galimybių įtakoti įvairius dalyko komponentus - nuo socialinės veiklos iki studijų programos.

"Loxdale" tikrai siūlo "daugiau nei tik anglų kalbos"! Tad kodėl gi ne ateiti ir prisijungti prie mūsų nepamirštamos patirties?

Įranga

Mūsų mokykla įsikūrusi gražioje, tradicinėje angliškų Viktorijos dvaro apylinkėse, apsupta didelių sodų ir medžių. Mes turime pranašumą vietoje esančiose patalpose, įskaitant 16 klasių, biblioteką, savarankišką studijų salę su mokytojo vedamomis sesijomis, nemokamą "wi-fi", kompiuterio kambarį, valgomąjį, kuriame tiekiami karšti maisto produktai, užkandžiai ir gėrimai, sporto salė, stalas teniso kambarys, dideli sodai ir 3 fortepijonai studentams naudoti. Taip pat yra studentų socialinis kambarys, kuris yra atviras kiekvieną dieną ir daugumoje vakarų, kur studentai gali atsipalaiduoti, bendrauti, sportuoti, žiūrėti filmus, žaisti "Wii" ar "Play Station 3", mokytis ir virti.

Vieta

"Loxdale" yra "Portslade", gyvenančio Braitono priemiestyje

Švedijos liaudies aukštosios mokyklos

Loxdale English Centre taip pat yra Švedijos liaudies aukšta mokykla. Tautinės aukštosios mokyklos yra suaugusiųjų švietimo labdara, pirmiausia Skandinavijoje. Tai reiškia, kad suaugusieji studentai iš Švedijos turi teisę į kursų mokestį, kuris yra finansuojamas iš valstybės dotacijos, faktiškai suteikiant nemokamą kursą.

Vietos

Braitonas

Address
Locks Hill, Portslade
BN41 2LA Braitonas, Anglija, Jungtinė Karalystė