Loughborough College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Loughborough kolegijoje!

Įkurta 1909 metais, mes didžiuojamės, kad mūsų ilgai nuolatinio reputaciją teikiant puikių lygių aukštos kokybės mokymo ir mokymo visoje Leicestershire.

Įkvepiantis sėkmė ir praturtinti gyvenimą ...

Su fantastinis įvairių kursų, pirmos klasės įrenginius ir naujas požiūris į šiuolaikinio mokymo ir lavinimo, tai kodėl niekur kitur?

Iš 11.000 studentų šiuo metu mokosi Loughborough kolegijos, dauguma sutiks, kad mokosi pas mus reiškia kur kas daugiau nei tik įgyti kvalifikaciją.

Mes siūlome įvairių rūšių mokymosi aplinką, kurioje jums bus traktuojami kaip suaugęs ir mūsų atsipalaidavęs ir draugiška miesteliu tai reiškia, kad jums tinka tiesiai į koledžo gyvenimo būdą.

Turime daug įvairių kursų, nuo A lygių profesinio mokymo programas, stažuotes, taip pat laipsnių, ir jūs turėsite galimybę įgyti praktinių, pramonės susijusius įgūdžius, o jūs mokytis.

Kad tiltas į ateitį ...

Su nuorodomis į pirmaujančių universitetų ir nustatytų specialistų, mūsų kursai buvo sukurta, ypatingą dėmesį skiriant užimtumo ir siekiame suteikti Jums su atitinkamų akademinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai darbo vietoje. Daugelis iš mūsų programų yra profesiškai pagrįsti ir pasiūlyti jums galimybę pritaikyti tai, ką išmoko klasėje darbo vaidmenų pramonėje.

Kolegija yra draugiškas ir palaikomasis ir mes leidžiame jums sukurti ir įgyti reikiamą nepriklausomumą ir atsakomybę tikimasi iš aukštesnio lygio tyrimas. Patarimai ir parama yra prieinama visiems prieš registraciją studentams ir toliau ilgai po baigimo.

Gyvenimas keičiasi patirtimi ...

Mes norime savo patirtimi su mumis, kad būtų vertinga ir įdomi tiek ir už jos ribų klasėje ir mes visada ieško naujų būdų, kaip išlaikyti dalykų šviežia ir įdomu.

Yra tiek daug galimybių įsitraukti ir, kaip automatinis narys Loughborough studentų sąjungos (LJS), galite pasirinkti dalyvauti krovinį savanorystės ir socialinės apsaugos sistemose. SG gali pasigirti daugiau nei 100 visuomenę ir buvo balsuota Nr.1 ​​Studentų patirtis keletą metų iš eilės.

Miesteliu, mes turime visiškai įrengta treniruoklių salė, Šokių studijos, funkciniai plaukų ir grožio salonai, du kavinių ir du restoranai, biblioteka, The Radmoor Day Nursery, ir daug daugiau. Ir todėl, kad mes dalinamės savo miesteliu su universitetu, turėsite pilną priėjimą prie visų lengvatų, numatytų abiejų institucijų.

Su bendrabučiu investicijos

Mes investavo daugiau nei 30 mln £ į College Campus per pastaruosius dvejus metus teikti labai naujausias mokymo ir mokymosi Loughborough kolegija. Hub yra modernus kompleksas, atidarytas 2014 m, su puikia maitinimo įrenginių ir paramos studentams paslaugų spektras visi po vienu stogu ne iš College Campus širdį. Tai taip pat namo į mūsų tikslas pastatytas Menų akademija, atidarytą Karališkoji didenybė grafas Wessex, skirtą teikti aukščiausio lygio įrenginius, kurie nori dirbti kūrybinių industrijų.

50 metų po to, kai ji buvo pastatyta, mes taip pat investavo per 14 mln £ įsisavinimui vienas iš Loughborough Koledžo labiausiai iconic struktūras. State-of-the-art pastatas yra namo Loughborough Šeštosios kolegijos formą ir mūsų paslaugų sektorių teikimo, o nuo 2016 rugsėjo, jis įsikurs mūsų studijų centras: atviro mokymosi erdvė, skirta bakalauro studijų.

Vietos

Loughborough

Address
Radmoor Rd
LE11 3BT Loughborough, Anglija, Jungtinė Karalystė