Oficialus aprašymas

London South Bank University yra vienas didžiausių ir seniausių universitetų Londone


Nuo 1892 m. Mes teikiame profesiniu požiūriu akredituotą ir profesionaliai pripažintą išsilavinimą.

Mes esame kosmopolitinis universitetas, kuriame dirba daugiau nei 18 000 studentų iš daugiau nei 130 šalių. Mes gavome "Silver" už aukštesniojo išsilavinimo mokymą pagal Vyriausybės parengtą kompetencijos sistemą (TEF). Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai ("The Times" ir "Sunday Times Good University Guide 2018") ir "Times" aukštojo mokslo verslumo universitetas, 2016 m.


Misija ir vizija

Mūsų misija yra pripažinta iniciatyviu pilietiniu universitetu, kuriame sprendžiami realūs iššūkiai.

Iki 2020 m. Norime būti didžiausiu Londono universitetu, o mūsų korporacinė strategija 2015-2020 m. (PDF failas 749 KB) nurodo, kaip mes turėsime šią viziją:

Studentų sėkmė

Mes norime būti atpažįstami už asmeninį ir praktinį išsilavinimą, kuris paskatins baigėjus sėkmingai dirbti karjerą ir juos pasiruošti įveikti žemę.

Nekilnojamojo pasaulio poveikis

Mūsų mokymas yra akredituotas, taikomas ir profesionalus, o mūsų tyrimai kuria naujas žinias naudodamiesi praktiniais pritaikymais, padedančiais rasti pasaulinių problemų sprendimus.

Prieiga prie galimybių

Mes sukūrėme tvirtus ryšius su vietiniais ir tarptautiniais partneriais, kurdami naujas pasaulines galimybes, bendradarbiaudami su mūsų bendruomenėmis ir plečiant dalyvavimą.

Strateginiai veiksniai

Mes užtikriname, kad turime reikiamą įrangą, sistemas ir žmones, kad pateiktume savo strategiją.


Mūsų vertybės yra EPIIC


Mūsų darbuotojai ir mokiniai įkūnija ir vertina:


Mes siekiame ir palaikome šias vertybes:

Lygybė ir įvairovė: mūsų lygybės, įvairovės ir įtraukties politika (PDF failas 251 KB) išdėsto mūsų siekius užtikrinti, kad kiekvienas, kuris studijuoja ir dirba čia, būtų laisvas nuo diskriminacijos.

Klientų aptarnavimas: bendradarbiaujame su Klientų aptarnavimo institutu, siekdami pagerinti klientų aptarnavimą.

Sveikata ir gerovė. Esame pripažinti savo darbu, kad LSBU taptų saugia vieta visiems ir ugdytų gerovės kultūrą.

Ginkluotosios pajėgos: mus pripažinta remiant karo bendruomenės poreikius.


Mokymo meistriškumas

Mūsų mokymo meistriškumą pripažino Vyriausybė

Mes turime sidabro reitingą, skirtą mokyti meistriškumą vadovaudamiesi Vyriausybės parengta kompetencijos sistema (TEF).

Mes tikrai didžiuojamės, kad pripažino, kad mes orientuojamės į asmeninį mokymąsi, pabrėžiant, kaip remiame absolventus į darbą.

Visų pirma TEF grupė pabrėžė mūsų:

  • puikūs studentų rezultatai
  • puikus mokymasis ir individualus mokymasis
  • kursai, skirti studentams suteikti darbdaviams įgytų žinių ir žinių

Viceprezidentas profesorius Davidas Phoenixas sakė: "Šis apdovanojimas rodo didelę pažangą, kurią LSBU per pastaruosius keletą metų padarė, tobulindami mūsų studentų patirtį."

Kaip ir mūsų sidabro TEF įvertinimas, mes esame "The Guardian" 100 geriausių universitetų, dviejų tarptautinių universitetų lygių stalų, ir mes pavadinome "The Times" ir "Sunday Times". "Good University Guide" 2018 m. "Graduate Employment and Times" aukštojo mokslo universitetas 2016 m. Verslo universitetas.


Mūsų patogumai

Per pastaruosius penkerius metus mes investavome daugiau kaip 60 mln. Svarų šiuolaikiniuose mokymo įrenginiuose, kurie remia ir vysto mūsų studentus per visą jų studijas.

Mūsų pasaulinio lygio patalpos yra skirtos jūsų profesiniam ir asmeniniam vystymuisi. Iš mūsų ekstensyvios bibliotekos į naujausias daugialypių milijonų svarų filmų studijas mes užtikriname, kad turite prieigą prie industrijoje įprastos įrangos, kuri praturtins mokymosi patirtį.


Bendruomenėje

Padedant jauniems žmonėms ugdyti savo įgūdžius, teikti įmonėms ir bendruomenėms patarimų ir patarimų, remti mūsų vietos bendruomenę yra tai, ką mes darome.


Mūsų šeima

Mes sukūrėme panašių švietimo paslaugų teikėjų šeimą, suteikiantį geresnes galimybes gauti tolesnį ir aukštąjį išsilavinimą

Per 125 metus mes teikiame profesinį ir techninį išsilavinimą žmonėms ir verslui Pietų Londone. Tačiau švietimas šiandien yra sudėtingesnis nei bet kada anksčiau, ir šią misiją daugiausiai negali pasiekti tik viena organizacija.

Taigi sukūrėme naują panašių specialistų švietimo paslaugų teikėjų šeimą, suteikiant besimokantiesiems galimybę perkelti techninius, profesinius ir akademinius Pathways bei sukurti aiškius važiavimo kelius į vidutinio lygio aukštos kvalifikacijos techninius ir profesinius vaidmenis.

LSBU šeimą sudaro Pietų banko universiteto inžinerijos akademija, Pietų banko universiteto inžinerijos UTC, LSBU ir South Bank University Enterprises Ltd.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

London South Bank University

BTEC aukštojo nacionalinio elektros inžinerijos diplomas, leidžiantis greitai įsitvirtinti jūsų pasirinktoje srityje. ... [+]

Sukurta sėkmė

BTEC HND Elektros ir elektronikos inžinerija siūlo platų pagrindinių modulių pagrindą su galimybe pasirinkti antrus metus modulius. Tai leis greitai įsitvirtinti pasirinktoje srityje. Jūs gausite daug patirties naudodami pramonės standartinę įrangą ir modeliavimo paketus.

Kursas prasideda mokantis projektuoti, kurti ir išbandyti daug standartinių skaitmeninių ir analoginių grandynų. Tada aprėptis pereina prie daugiapakopių ir programuojamų grandinių, naudojamų didesnėse sistemos programose, kuriuose kompiuteris ir mikroprocesorių sąsaja tampa vis svarbesni.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

BTEC aukštasis nacionalinis diplomas, akredituotas Chartered Institute of Building Services Engineers (CIBSE) ir Energetikos institutas. Pateikta dieninių arba dieninių l ... [+]

Sukurk savo ateitį

Ar ką tik baigėte savo A lygius? Arba esate elektrikas, santechnikas, oro kondicionavimo sistemų specialistas ar įrenginių valdymas? Jei rūpinosi mechaniniu ir elektriniu (M

Kartu su M

Kodėl LSBU studijuoti HND Building Services Engineering?"Heritage": nuo 1947 m. Rengiame "Building Services Engineering Industry" kursus.Profesinė akreditacija: dalis akredituota Chartered Institute of Building Services inžinierių (CIBSE) ir Energetikos instituto.Ateities įrodymas. Svarbiausi Londono projektai ir didžiausias dėmesys aplinkai ir tvarumui didina paklausą tiems, kurie baigia šį kursą.Studijų režimai jums tinka: visą dieną ar ne visą dieną studijuokite vieną dieną per savaitę.Mūsų specialistai yra ekspertai, su kuriais labai daug dalijamasi.Londone yra vienas geriausių laboratorinių-dirbtuvių kompleksų.1) Londono konkurentų perspektyvoms „Building“ („Sunday Times 2019“).Antroji vieta tarp Londono konkurentų už bendrą pasitenkinimą statybose (Nacionalinė studentų apklausa 2018).AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūros diplomas

London South Bank University

Šis kursas skirtas tiems, kurie nori tapti kvalifikuotomis KPB specialistams. Neakivaizdinės ir savaitgalio studijos. ... [+]

Pažangiosios kognityvinės elgesio terapijos (CBT) praktikos programa suteikia jums teorijos ir praktinių įgūdžių, kad taptų kvalifikuotu ir kompetentingu CBT specialistu, kai sukaupiate reikiamus kontaktinius, klinikinius ir priežiūros valandas PgDip pabaigoje.

Kursas yra unikalus naudojant teigiamas psichologijos principus ir praktiką. Tai patirtinis kursas ir mokys jus palengvinti atsparumą, klestėjimą ir teigiamą vystymąsi tiek sau, tiek savo klientams.

Jūs turėsite galimybę dalyvauti asmeniškai su klausimais ir atsakymais sesijoje su daktaru Christine Padesky ir 1-2 grupėmis, kuriose galėsite aptarti kai kuriuos kliento klausimus, bendrus visai grupei. Tai unikali galimybė mokytis iš meistro klinicisto.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

London South Bank University

Šis kursas rengia kandidatus, kurie jau turi pripažintą RIBA 2 dalies kvalifikaciją architektūroje, turintys pakankamą profesinę patirtį rengiantis jų 3 dalies profesiona ... [+]

Plėtoti kompetenciją ir vientisumą

RIBA Profesinės praktikos 3 dalis - tai paskutinė architektūros studentų profesinio mokymo dalis ir ne mažiau kaip septynerių metų akademinės studijos ir profesinės patirties kulminacija.

Kursas grindžiamas profesine patirtimi ir žiniomis, kurias studentai įgijo per šį laikotarpį, ir yra skirtas padėti jiems įgyti reikiamų įgūdžių, suvokimo ir gebėjimų parodyti profesinę kompetenciją ir vientisumą.

Kursą akreditavo Architektų registracijos valdyba ir Karališkasis Britų architektų institutas, o sėkmingi studentai gali kreiptis dėl registracijos ARB architektu ir frachtuoti RIBA narystę.

Profesionali architektūros praktika teikiama įvairialypė ir vis plačiau vykdoma veikla, dažnai su prieštaraujančiais reikalavimais. Architektai turi gebėti naršyti įvairiais teisiniais, reguliavimo, įstatyminiais ir komerciniais apribojimais ir veikti etiškai ir sąžiningai, kad klientams, suinteresuotosioms šalims ir plačiajai visuomenei teiktų ir perduotų tinkamas ir veiksmingas profesines paslaugas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

London South Bank University

JBM patvirtintas inžinieriaus technikos specialisto (EngTech) statusas, šis kursas skirtas tiems, kurie dirba civilinėje inžinerijoje ir siekia išplėsti savo techninį išs ... [+]

Inžinieriai, kurie sukūrė pasaulį

Nuo vidinių miestų atstatymo iki puikių konstrukcijų, tokių kaip Lamanšo tunelis, pasaulyje yra daug pastatų ir infrastruktūros projektų, kurių negalėjo įvykti be civilinių inžinierių. Šis kursas buvo parengtas mūsų Pramonės konsultacinės grupės indėliu, siekiant suteikti praktinį į projektą orientuotą kursą, kuris suteiks jums įgūdžių ir kvalifikacijų, kurių reikia norint prisijungti prie statybos pramonės.

Jei ketinate atlikti LSBU neakivaizdinį laipsnį, mes patariame imtis HNC maršruto, nes jis yra glaudžiai susijęs su mūsų studijų programomis. HNC 2 metai taip pat yra skirti kitų sričių absolventams, dabar dirbantiems civilinėje inžinerijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

London South Bank University Open Day