London College of Contemporary Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Londono koledžo šiuolaikinio meno skirta kelių kūrybinių industrijų mokymo; mada ir dizainas, fotografija, grafika ir multimedijos ir kiekviena mokė mūsų centrinio Londono universitete.

Mūsų prioritetas numeris vienas yra užtikrinti mūsų absolventų įsidarbinimo, ir mes suprantame, kad vien kvalifikacija ne visada pakankamai atskirti jus nuo darbo rinkos konkurencijos.

Štai kodėl mes siūlome karjeros orientuota kursai - hands-on pamokas, derinti tradicinius mokymąsi klasėje su praktinės veiklos ir atitinkamų atvejų tyrimus.

Ir su visiškai nauja centrinio Londono Campus Holborn, jūs niekada būti trumpas įkvėpimo ne LCCA.

Investicija į jūsų ateitį

Kūrybinės industrijos - nuo reklamos architektūros ir mados Film - yra viena iš sparčiausiai augančių sektorių Jungtinėje Karalystėje. Kūrybinės industrijos yra svarbiausias sektorius darbo vietų kūrimo, ekonomikos augimo ir inovacijų. Kūrybinės industrijos prisideda 6% šalies BVP, jame dirba virš 2 milijonų žmonių, ir prognozuojama, kad vaidinti didesnį vaidmenį ateinančių metų.

Absolventai palikti LCCA ambicinga, aistringai ir labai kūrybingi žmonės, kuriems yra gerai vieta pradėti sėkmingą karjerą jų pasirinktos specializacijos.

PRIĖMIMAS meno kūrinys

Mes aktyviai skatiname jus ištirti savo kūrybiškumą, inovacijas ir verslumą - pripažinti įgūdžius ir esate kelyje į sėkmę. Per savo laiko LCCA jums bus pristatyta naujų idėjų, talentingų menininkų ir kūrybinių erdvių ir aplink Londoną, suteikti jums su premjero galimybę sudaryti ir būti sėkmingas, įdomių pasaulio meno.

Teorija ir praktika

Mes siekiame suteikti jums su subalansuota ir praktinės patirties kūrybinių procesų ir mokslo teorijos, kurią nuolat įkvepia jums naudoti savo gamtos talentą, užsiimti jums per praktinį darbą, ir suteiks galimybę diskusijose ir svarstymuose.

Creative Ateities

Mūsų kursai yra specialiai sukurta siekiant padėti plėtoti savo idėjas ir siekius, ir siekiama užtikrinti, kad žinios ir patirtis, įgyta taip pat atveria duris į profesijų, kur galima visapusiškai pasinaudoti savo naujų įgūdžių ir patirties. Mes siekiame Jums būtų sėkmingas, pasinaudoti aukšto lygio pasitenkinimą darbu, todėl mūsų kursus visada suteikti Jums su specialistu ir neįkainojamą patirtį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Fondas Meno Ir Dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių October 2018 Jungtinė Karalystė London

Fondo meno ir dizaino programa suteikia studentams vertingą įvadą į įvairias kūrybines disciplinas. Studentai turės galimybę išsamiau išnagrinėti interesų sritį, tobulinti savo įgūdžius, žinias ir pasiruošti tolesniam išsilavinimui / karjeros galimoms meno ir mados pasauliui. [+]

Fondas meno ir dizaino

Fondo meno ir dizaino programa suteikia studentams vertingą įvadą į įvairias kūrybines disciplinas. Studentai turės galimybę išsamiau išnagrinėti interesų sritį, tobulinti savo įgūdžius, žinias ir pasiruošti tolesniam išsilavinimui / karjeros galimybėms meno ir mados pasauliuose.

Ši programa bus mokoma kartu su LSBF akademiniu fakultetu. Tai yra akredituotas "Edexcel", didžiausios Didžiosios Britanijos apdovanojimų organas, ir siūlo aukštos kokybės, profesionalių ir novatoriškų programų, plačiai žinomų ir gerbiamų darbdavių.

Reikalavimai kursui

1. Minimalus amžius: JK / ES studentai - 16 m., Tarptautiniai studentai - 18 m... [-]


Kontaktai
Pašto adresas
9 Holborn
London

EC1N 2LL GB
Vietos adresas
9 Holborn
London

London, England, EC1N 2LL GB
Vietos adresas
UK Online, GB