Kingston College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kingston College yra vienas iš pagrindinių visą laiką, ne visą darbo dieną ir bakalauro studijų Kingston Upon Thames. Įsikūręs mieste South West Londone, netoli Temzės upės į klestinčią miesto centre, College siūlo mokslo ir profesinio mokymo kursus iš lygiai 1 iki 6 ir suteikia studentams draugiškas, skatinančią aplinką tyrimas.

Mūsų istorinė rinkos miestas yra supakuota su puikiais parduotuvių, restoranų, kavinių, laisvalaikio klubai ir Multiplex kinas. Ji taip pat turi patogų susisiekimą ir centrinis Londonas yra vos 25 minučių kelio traukiniu. Pati Kingston yra nuosekliai balsavo kaip vienas iš laimingiausių vietų gyventi Londone.

Kaip teikėjų pameistrio mokymą visoje daugelyje pramonės šakų, mes dirbome su dideliais ir gerai žinomų darbdaviams, pavyzdžiui, "British Airways", "L'Oreal" ir pietvakarių traukiniai jau daugelį metų.

Mūsų Tarptautiniai studentai yra palaikomi aukštos kvalifikacijos komanda, kuri teiktų konfidencialią patarimai ir nurodymai visose srityse ir organizuoti visuomeninius renginius, siekiant padėti joms susidraugauti ir kontaktus.

Kingston kolegijos aukštojo mokslo nuostata suteikia studentams puikią alternatyvą universiteto kursuose. Skirtingai nuo tradicinių universitetų, siūlome mažesnes už mokslą, mažos klasės dydžių, vienas su vienu "paramą ir puikų darbo perspektyvas.

Vietos

Kingstonas prie Temzės

Kingston College

Address
Kingston College,
Kingston Hall Road,
Kingston Upon Thames


KT1 2AQ Kingstonas prie Temzės, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 20 8546 2151