King Edward VI College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Yra tam tikras unikalumas apie Edwardo VI koledžą - kokybę, kuri pritraukia įdomių ir nusiteikusi studentų, o tai priverčia darbuotojus likti, o ne judėti į priekį, kuri kviečia visus mus, studentus ir darbuotojus klausytis, bendradarbiauti ir mokytis iš kiekvienos kita. Kaip būsimasis studentas, jūs norėsite sužinoti, kokia yra ši kokybė. Jūs norėsite tai vertinti prieš savo norus ir jūsų lūkesčius, susijusius su švietimo po penkerių metų patirtimi, kuri jums labiausiai taps jūsų tolesniu švietimo ir ugdymo etapu. Jūs sužinosite apie tai tam tikrą, unikalią kokybę, kaip peržiūrėsite prospektą.

Norėdamas pradėti dirbti, leiskite pabandyti trumpai apibūdinti tai, kas daro šį kolegiją ypatingą:

Puikūs studentai

Žinoma, nėra "tipiško" King Edo studento, ir būtent todėl mūsų mokiniai yra tokie puikūs. Mūsų studentai yra įvairūs kiekviename žodžio prasme: etniniu, ideologiniu ir asmeniniu požiūriu. Mes šloviname šią įvairovę, žinodami, kad ji prisideda prie aktyvios bendruomenės, kurioje kiekvienas žmogus yra vertinamas. Taip, yra bendro pobūdžio - studentai atvyksta į šį koledžą trokštant mokymosi ir noro pasiekti klasėje, meno veikloje, konkurenciniame sporte ar kolegijų diskusijose. Mūsų studentai mokosi akademiškai, kūrybiškai ir asmeniškai, jie gerbia ir vertina vienas kito laimėjimus, taip pat didžiuojasi savo pažiūromis. Didžiosios studentai yra dalis to, kas daro šį kolegiją tokį skiriamąjį.

Puikūs darbuotojai

Kaip pagrindinis, aš labai didžiuojuosi karališkais Ed'o darbuotojais, darbščiais ir rūpestingumu. Tai yra privilegija dirbti su tokiais išskirtiniais kolegomis. Kaip galėčiau geriausiai apibūdinti mokytojus? Kristaus dalykai, įkvepiantys klasėje ir norintys padėti ir remti studentus kiekvienu žingsniu, mūsų mokytojai yra nepalyginami. Mūsų specialistų aptarnavimo komanda padeda mokytojams atlikti darbą; draugiškas, patrauklus ir vienodai sunkus darbas, mūsų darbuotojai visose paramos funkcijose užtikrina, kad kolegija vyktų sklandžiai ir kad studentai būtų remiami visais įmanomais būdais. Puikūs darbuotojai yra būtini kompetencijai.

Didysis kolegija

Dvi naujos moderniausios pastatai prisideda prie mūsų nuolat tobulinamos fizinės svetainės. Tačiau tai nėra pastatai, kurie daro koledžą puikų. Tai žmonės. Švietimas turėtų būti transformuojamas, o karaliaus Edasu tai yra. Tai tiek studentai, tiek darbuotojai, kurie kuria tokią gyvybingą, besikeičiančią mokymosi bendruomenę. Tai karaliaus Edo žmonės, kurie yra už sėkmės istorijos, kuris mums paveda nacionalinį lygį kaip vieną iš dešimties šeštosios mokyklos kolegijų. Tai tikrai žmonės, kurie daro šį kolegiją puiki.

Etos ir vertybės

Visų mūsų ateities planų pagrindas yra vienas svarbiausių prioritetų: mūsų studentų gerovė ir nuolatinė sėkmė. Būtent tai lieka mūsų kolegijos misijos ir vertybių centre.

Mūsų misija

Iššūkis kiekvienam studentui pasiekti asmeninę ir akademinę kompetenciją, leidžiančią pagerinti gyvenimo ir karjeros galimybes.

Lygybė ir įvairovė

Kolegija yra įsipareigojusi kurti ir skatinti inkliuzinio ugdymo bendruomenę, kurioje vyrauja įvairovė, kurioje kyla nelygybė ir stereotipai, kuriuose visi žmonės yra apdairūs ir gerbiami.

Tai ne tik tušti teiginys - lygių galimybių skatinimas yra kolegijos misijos teiginio pagrindas, o jo etosas praturtina kolegijos vertybes.

Vietos

Stourbridge

Address
Stourbridge, West Midlands
DY8 1TD Stourbridge, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos