Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę - Inchbald dizaino mokykla

Inchbald dizaino mokykla, įsikūrusi Londone, yra nepriklausoma mokykla Interjero dizainas, interjero dekoravimas ir sodo dizaino, siūlanti internete ir in-house kursai svyruoja nuo magistro programų trumpas įvadinius kursus. Įkurta 1960, o pirmasis interjero dizaino mokyklos Europoje, Inchbald suteikia plataus masto mokymus dizainerių, norinčių specializuotis aukštos klasės gyvenamosios ir komercinės paskirties darbo.

Su savo pasaulinio reputaciją kompetencijos ir dešimtmečių patirtį, mokytis su Inchbald leidžia studentams gilinti savo talentą ir išvesiu savo individualų požiūrį į dizainą, kuriame juos tvirtai kelyje į sėkmę. Mokykla turi seniai nusistovėjusią reputaciją rimta, praktinio mokymo, kuris yra skirtas parengti savo absolventus atvykti į dizaino profesijas ir skaičių tarp savo absolventų kai kurie iš labiausiai gerbiamų sodo ir interjero dizainerių pasaulyje.

Inchbald skatina nuolatinę santykius su absolventų per portfelio konsultacijos, stažuočių, stažuočių ir karjeros patarimus, tiek kurso metu ir į profesinį gyvenimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Inchbald School of Design

Interjero dizaino kursai kokybė Inchbald pripažįstama visoje interjero dizaino profesijų. Tarp mūsų absolventai yra daug "pirmojo lygos" dizaineriai šiuo metu dirba vidau ... [+]

Kursai Interjero dizainas

Interjero dizaino kursai kokybė Inchbald pripažįstama visoje interjero dizaino profesijų. Tarp mūsų absolventai yra daug "pirmojo lygos" dizaineriai šiuo metu dirba vidaus ar komercinio interjero dizaino. Studijavimas interjero dizaino kursą Inchbald School of Design, nepriklausomai nuo dydžio ar trukmės, yra sudėtingas ir maloni patirtis.

Dieninių, vienerius akademinius metus pagrindinė diplomas Žinoma Architektūros Interjero dizainas rengia sėkmingus absolventus profesinės praktikos, su praktinių ir estetinių dizaino įgūdžių ugdymo, kad būtų informuojamos kurį ką dizainas yra apie dėkingi, kartu su piešimo ir pateikimo kompetenciją. Jei jums reikia papildomos intelektinės gylis savo studijas jūs galite kreiptis dėl antrosios pakopos studijų ar kursų metu Architektūros Interjero dizainas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Inchbald School of Design

Inchbald dizaino mokykla pradininkas Garden Design mokymo Didžiojoje Britanijoje, teikiant kursus, orientuotus į sodo dizaino vidaus aplinką. Tai lieka mūsų specialybę, b ... [+]

Kursai Garden Design

Inchbald dizaino mokykla pradininkas Garden Design mokymo Didžiojoje Britanijoje, teikiant kursus, orientuotus į sodo dizaino vidaus aplinką. Tai lieka mūsų specialybę, bet mes plečiame ir rafinuotas mūsų sodo dizaino kursus, kad tilptų padidėjusį poreikį profesionalumą.

Sodo dizainas mokykla palaiko stiprius ryšius su sodo dizaino profesijos leidžia mums įdėti studentams nustatytomis dizainerių. Mes ir toliau didžiuojamės mūsų studentų sėkmės rinkoje. Priekiniai-bėgikų sodo dizaino pasaulyje yra Inchbald Garden Design absolventus.

Mūsų Garden Design kursai

Išsami vienerių metų kursas už Diplomas Garden Design rengia studentus įvesti Garden Design profesiją. Per praktiško dizaino projektus, paremta sodo projektavimo principus ir sąvokų supratimo serijos, studentai plėtoti įgūdžius, sodo projektavimas, projekto analizė, apželdinimas dizainas, kietojo kraštovaizdžio ir statybos, piešimo ir pristatymas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba