Inchbald School of Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę - Inchbald dizaino mokykla

Inchbald dizaino mokykla, įsikūrusi Londone, yra nepriklausoma mokykla Interjero dizainas, interjero dekoravimas ir sodo dizaino, siūlanti internete ir in-house kursai svyruoja nuo magistro programų trumpas įvadinius kursus. Įkurta 1960, o pirmasis interjero dizaino mokyklos Europoje, Inchbald suteikia plataus masto mokymus dizainerių, norinčių specializuotis aukštos klasės gyvenamosios ir komercinės paskirties darbo.

Su savo pasaulinio reputaciją kompetencijos ir dešimtmečių patirtį, mokytis su Inchbald leidžia studentams gilinti savo talentą ir išvesiu savo individualų požiūrį į dizainą, kuriame juos tvirtai kelyje į sėkmę. Mokykla turi seniai nusistovėjusią reputaciją rimta, praktinio mokymo, kuris yra skirtas parengti savo absolventus atvykti į dizaino profesijas ir skaičių tarp savo absolventų kai kurie iš labiausiai gerbiamų sodo ir interjero dizainerių pasaulyje.

Inchbald skatina nuolatinę santykius su absolventų per portfelio konsultacijos, stažuočių, stažuočių ir karjeros patarimus, tiek kurso metu ir į profesinį gyvenimą.

Vietos

Londonas

Address
Interior Design
7 Eaton Gate

SW1W 9BA Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Londonas

Address
Garden Design
32 Eccleston Square

SW1V 1PB Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė