Imperial College of London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Problemų sprendimo bendruomenė, siekianti ieškoti novatoriškų sprendimų didžiausiems pasaulio iššūkiams

„Imperial College London“ yra pasaulinė dešimties universitetų, turinčių tarptautinę reputaciją, kuri puikiai tinka mokymui ir moksliniams tyrimams.

Nuosekliai įvertintas tarp geriausių pasaulio universitetų, „Imperial“ yra įsipareigojusi plėtoti naujos kartos mokslininkus, mokslininkus ir mokslininkus bendradarbiaujant įvairiose disciplinose.

Įsikūręs Londono centre, „Imperial“ yra daugiadisciplininė erdvė švietimui, moksliniams tyrimams, vertimui ir komercializacijai, panaudojant mokslą ir inovacijas, kad būtų sprendžiami pasauliniai iššūkiai.

Faktai ir skaičiai

1907 m. Karališkoji mokslo koledžas, Karališkoji kasyklų mokykla ir miestas

  • Imperial yra 17 000 studentų ir 8000 darbuotojų .
  • Kiekvienais metais Londono Imperialo koledžas apdovanoja daugiau kaip 6700 laipsnių .
  • Esame tarptautinė bendruomenė, pritraukianti studentus iš daugiau nei 125 šalių .
  • Kolegija daugiausia dėmesio skiria keturioms pagrindinėms mokslo, inžinerijos, medicinos ir verslo disciplinoms ir yra žinoma dėl šių įgūdžių pritaikymo pramonei ir verslui.
  • „Imperial“ etoso esmė yra išskirtinis ugdymas, kuris atsispindi JK ir tarptautiniuose reitinguose.
  • „Imperial“ gyvena didžiausią didelės apimties JK universiteto mokslinių tyrimų koncentraciją.
  • „Imperial“ turi „Silver Athena Swan“ apdovanojimą, kuriame pripažįstama moterų karjeros pažanga mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir medicinos srityse.
  • Gerbiamieji Kolegijos nariai sudarė 14 Nobelio laureatų ir trijų laukų medalistų .

„Global Imperial“

Imperial yra Jungtinės Karalystės tarptautinis universitetas. „Imperial“ pasaulinis bendradarbiavimas, atradimai ir tinklai transformuoja gyvenimą ir sukuria galimybes JK ir visame pasaulyje.

Kolegijos meistriškumas - nuolatinis tarp dešimties pasaulio universitetų - atsiranda iš talentingų studentų ir darbuotojų, atvykstančių iš viso pasaulio, ir paramą iš pasaulinio absolventų, draugų ir bendradarbių tinklo. Imperial yra pasaulinė akademinė bendruomenė, kurioje įvairių kultūrų žmonės prisideda prie įvairių perspektyvų, naujų idėjų ir naujų požiūrių į sudėtingas problemas.

60% „Imperial“ studentų atvyksta ne iš JK, įskaitant 20% kitų Europos šalių. Du trečdaliai imperijos tyrimų apima tarptautinį bendradarbį, apimantį akademinius bendraamžius daugiau nei 130 šalių.

Manome, kad naujovės klesti ", kai kultūrai susiduria ir bendradarbiauja". Štai kodėl giname tarptautines vertybes ir mąstome bei elgiamės tarptautiniu mastu.

Mes esame tarptautiniai

Ką reiškia tarptautinis reiškinys? Mūsų darbuotojai dalijasi patirtimi su tarptautiniu bendradarbiavimu ir partnerystėmis.

Vietos

Kensingtonas

Address
South Kensington Campus
SW7 2AZ Kensingtonas, Anglija, Jungtinė Karalystė