Oficialus aprašymas

Klaidingame e-mokymosi pasaulyje mes esame vieni iš geriausių, ką darome. Kodėl? Kadangi mes siūlome aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą. Prieš ką nors darome klientų poreikius. Jei ką nors galime padaryti, kad padėtume jums, užlipkime kalnuose. Antra, mūsų internetinis mokymas yra paprastas ir labai efektyvus. Mes siūlome visas funkcijas, skirtas greičiau sertifikuoti. Kai kurios iš šių neįtikėtinų funkcijų yra vaizdo ir garso bazės mokymas, kad per 24 valandas per parą galėtumėte pamatyti ir išgirsti savo dėstytoją, padedant internetiniam dėstytojui ir internetinėms laboratorijoms, kad praktikuoti savo įgūdžius dirbtinėje aplinkoje. Padėk mums. Mes pakeisime jūsų supratimą apie mokymąsi.

Žiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie mus.

Apie mus nuo Hudson Vimeo.

Internetiniai kursai

Ar galiu pabandyti kurso demonstraciją, į kurią domiuosi?

Daugelis mūsų kursų yra prieinami demo nemokamai. Galite pabandyti daugiau nei 150 mūsų kursų be jokių įpareigojimų ar kredito kortelės reikalaujama. Spustelėkite čia norėdami nustatyti nemokamą demonstraciją.

Kaip veikia jūsų internetiniai kursai?

Mūsų internetiniai kursai yra daugialypės terpės pagrindu. Jie naudojasi instruktoriaus vadovaujamais vaizdo įrašais, garso, teksto ir vaizdo iliustracijomis, kad būtų galima mokytis. Mokymas visada yra orientuotas į realaus pasaulio scenarijus ir įgūdžių nustatymą. Taip pat yra parsisiunčiamų kursų pastabų, šablonų, internetinių testų ir kursų užbaigimo.

Hudson savarankiško mokymo programos yra suplanuotos moduliniu būdu, kad besimokančiajam būtų lengviau dirbti su ekspertų lygio instrukcijomis bet kuriuo metu 24 valandas per parą. Visi kursai yra išdėstyti nustatytuose skyriuose su navigacijos valdikliu, leidžiančiomis jiems kontroliuoti mokymų tempą. Tai leidžia jiems mokytis savo tempu pagal savo tvarkaraštį.

Kiti kursai internete:

  • Socialinis mokymasis

Intuityvioji kursų platforma leidžia besimokančiajam bendrauti ir bendradarbiauti su kitais studentais ir darbuotojais, formuoti studijų grupes, dalyvauti diskusijose, vertinti ir "panašiai" skirtingus kursus bei nuolat atnaujinti visas naujausias žinias apie pramonę. Ši kursų platforma yra neprilygstama pramonei, todėl mokosi įdomus ir malonus.

  • Viktorinos

Mūsų praktiniai egzaminai pasirenka mokinį galutiniam vertinimui skirtingai ir efektyviau nei tradiciniai egzaminai rinkoje. Kiekvienas besimokantis asmuo turi galimybę praktikuoti viktorinas po kiekvieno modulio, kad užtikrintų, jog jie yra įsitikinę tuo, ką jie baigė prieš tęsdami. Tai leis jiems įvertinti savo efektyvumą prieš pereinant prie kito jų kursų modulio. Hudson kursai taip pat apima praktinius egzaminus, skirtus kuo tiksliau pakartoti aplinką bandymų centre. Šie egzaminai apima vidutiniškai 100 klausimų.

  • Flash kortelės

Hudson žino, kad ugdymas nėra vienodo požiūrio. Žmonės mokosi skirtingais būdais naudodami įvairias priemones. Štai kodėl "Flash" kortelės ir edukaciniai žaidimai pateikiami mūsų kursuose. Tai leidžia besimokančiam asmeniui mokytis tokiu būdu, kad juos būtų galima užsiimti ir sutelkti, taip pat išlaikyti savo žinias efektyviau.

Kaip ilgai trunka kursai?

Mūsų internetiniai kursai yra savarankiški, todėl gali užtrukti tiek laiko, kiek patinka. Jūs gausite 12 mėnesių prieigą prie daugelio mūsų internetinių kursų, tačiau daugumoje kursų trunka tik kelias dienas ar kelias savaites.

Tačiau viena išimtis yra diplomo kursai, kurių užbaigti reikia iki dvejų metų.

Ar jūsų instruktoriai yra kvalifikuoti?

Hudson dirba tik su aukštos kvalifikacijos ir patyrusiais specialistų instruktoriais. Pavyzdžiui, mūsų IT instruktoriai turi ne mažiau kaip 15 metų realaus pasaulio patirtį ir yra dalykų ekspertai savo srityse.

Mūsų intuityvi internetinė kursų platforma leidžia besimokantiesiems bendrauti ir bendradarbiauti su instruktoriais, dalyvauti diskusijose ir užduoti klausimus, norint kuo geriau išnaudoti mokymąsi. Ir jūs taip pat turite prieigą prie patyrusių dėstytojų, kurie gali pasivyti jus per kurso temą, su kuria jūs galite kovoti.

Egzaminai

Ar teikiate pagalbą tėvams ir egzaminams?

Taip! Čia pateikiamos paramos rūšys:

Tutoring

Mes siūlome nemokamą pagalbą dėstytojui iš visų mūsų kursų, nuo pirmadienio iki penktadienio 9: 30-16: 00 GMT. Mes taip pat siūlome 24/7 Tutor Support, kaip atnaujinimo parinktį.

Egzamino palaikymas

Mes padėsime jums nustatyti jūsų sertifikatų egzaminus. Nesvarbu, ar ieškote netoliese esančio testų centro ar norėtumėte nustatyti internetinį egzaminą namuose, pasieksime visas jūsų galimybes. "Exam Papers" ir "Pro Packs" taip pat sujungia kursus su atitinkamais egzamino mokesčiais.

Techninė pagalba

Jei kiltų kokių nors techninių problemų, mūsų palaikymo komanda yra čia, kad kuo greičiau išspręstumėte jūsų problemas.

Mokėjimai

Ar galiu mokėti už kursą dalimis?

Taip! Daugumoje kursų siūlome paprastus mėnesio įmokų planus. Priklausomai nuo kursų, galite platinti savo kursą per 4 mėnesių laikotarpį be palūkanų. Nebūtina kredito patikrinimų ar kredito sutarčių.

  • Individualūs kursai ir sertifikavimo paketai: daugeliui mūsų individualių kursų, sertifikavimo paketų ir "Soft Skills Bundles" galite mokėti keturis mėnesio įmokas.
  • Diplomai: Mokesčiai už mūsų akredituotus diplomus gali būti paskirstyti iki 12 mėnesių.
  • Egzaminas ir "Pro Packs": kursai mūsų egzaminams ir "Pro Pack" gali būti paskirstyti per keturis mėnesius. Tačiau jūs negalėsite praleisti egzaminų tol, kol nebus sumokėtas visas jūsų balansas.

Daugeliui kursų dalijimosi plano parinktys yra prieinamos tiesiogiai produkto puslapiuose. Jei norite sužinoti daugiau apie įmokų planą, kreipkitės į mus visus kitus kursus.

Karjeros tikslai

Aš nežinau, kuris kursas man geriausias. Ar gali padėti?

Absoliutus! Mūsų kursų konsultantai yra prieinami telefonu ir el. Paštu, jei turite klausimų apie mūsų kursus. Taip pat galite užsisakyti iš anksto, kad kažkas iš mūsų komandos galėtų skambinti jūsų patogumui.

Ar galėčiau padėti man užimti darbą, kai baigsiu savo kursą?

Gavę prašymą galime pasiūlyti patarimų ir patarimų šioje srityje, pavyzdžiui, kaip pradėti darbą, kaip parengti CV, kaip pasiruošti pokalbiui, su kuo susisiekti.

Ar jūs siūlysite kokias nors darbo garantijas baigus kursus?

Mes negalime garantuoti, kad jūs automatiškai gausite darbą, tačiau galime pasiūlyti patarimų ir patarimų, kaip pradėti darbą.

Kiek man galima tikėtis užsidirbti naujų kvalifikacijų?

Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip vieta, kuriai norite dirbti, ir kiek patirties turite.

IT kursams galite sužinoti apie savo kvalifikacijos pajamų potencialą apsilankę www.itjobswatch.co.uk. Paieškos laukelyje įveskite savo kvalifikacijos pavadinimą. Jūs taip pat galėsite pamatyti, kaip paklausa jūsų kvalifikacijai.

Jei norite dirbti JAV, apsilankykite payscale.com.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: