Groundschool London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie "ICARUS Wings" Išplėstinį kalbos įgūdžių mokymą skrydžio įgulai

"ICARUS Wings" yra novatoriškas pažangių kalbų mokymosi kursų, kuriuos teikia profesionalūs instruktoriai Groundschool London Groundschool, visi skrydžio įgulos nariai. Trys kursus sukūrė patyręs skrydžio įgulos licencijavimo instruktorius, taip pat Tarptautinės civilinės aviacijos asociacijos (angl. Association of Civil Aviation) narys, turintis keletą metų patirties aviacijos anglų kalbos mokymo srityje su pagrindinėmis oro linijomis Europoje.

Skirtingai nuo kitų kalbų mokymosi kursų, kurie yra visi klasėje, šie kursai yra suskirstyti į klases ir mokymus naujausiais FTD skrydžio treniruoklius - "Boeing 737-800" ir "Airbus A320" (nuo vasaros). Šios struktūros pranašumas yra tas, kad skrydžio įgula gali išmokti aviacijoje naudojamą kalbą ryte, o po pietų praktinėje veikloje treniruoklyje ji dirba iki 10,5 valandų. Šis metodas, pagrįstas dešimtmečius trukusių antrosios kalbos vartojimo neurofiziologijos studijų metu, padidins mokinio mokymosi kreivę, dėl to bus gauti geresni bendri rezultatai.

Tikslas yra tas, kad kursų pabaigoje pilotai bus pasirengę perduoti savo ICAO kalbos egzaminą minimaliu 4 lygiu (operaciniu). Keleivių salono įgulai jie gaus galiojantį pažymėjimą, kuriame bus nurodytas jų kalbos lygis CEF ir Oksfordo / Kembridžo formatuose. Pilotai gaus lankomumo pažymėjimą.

Trys kursai, pateikti ICARUS Wings Advanced Language Flight Crew, yra šie:

  • FCL * Neteisingas egzamino atkūrimas (kalbos mokėjimas)
  • FCL * egzamino rengimas (kalbos mokėjimas)
  • Kalbų salono įgulos anglų kalba

* Skrydžio įgulos licencijavimas

Kiekvienam kursui studentai gaus asmeninę naudojamos kursų kopiją. Pilotai taip pat gaus "Test Your Aviation English" kopiją. Visi kursai yra jų laikyti.

Vietos

Londonas

Address
Tileman House,
129 Upper Richmond Road

SW15 2TX Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė