Global Banking School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulio bankų Mokykla teikia pramonės pirmaujančių taikomi bankininkystės ir finansų išsilavinimą visame pasaulyje. Mums yra žinoma, visų pirma investicijų bankininkystės mokymo su įmonių, bankų, privataus kapitalo ir rizikos draudimo fondų 20 geriausių finansinių sostinių.

Mūsų unikalus pasiūlymas pramonėje, siekiant padėti jums sukurti sėkmingą karjerą bankininkystės ar finansų sektoriuje. Mes įdarbinti ambicingų žmonių, šviesti juos su kritinio mąstymo ir problemų sprendimo; vadovauti savo karjerą tapti sėkminga asmenybė šiame globaliame pasaulyje.

Mūsų dėstytojai atnešti didelius turtus pramonės patirtį, profesinio mokymo ir aistringai mokymo įgūdžius klasėje.

Kiekvienas pasaulio bankų mokyklos studentas turi eiti per mūsų nemokamas karjeros plėtros programos, kur galėsite bendrauti su grupės vyresniųjų bankininkų nustatyti tinkamą karjerą sau, kurti savo CV konkrečius vaidmenis ir tinklo su pramonės atstovais.

Iki studijuoja BPB studentams taip pat bus automatiškai tapti mūsų 4000 + absolventai bankininkystės ir finansų sektoriuje. Studentai bus pakviesti daugelio mūsų bendradarbiavimo renginius, kur jie galės susitikti buvusius studentus ir darbdavius ​​pramonei.

Mūsų novatoriški mokymo metodai pristatomi patyrę investicijų bankininkai. Mes visada siekiame ištrinti žiniomis tarp realaus pasaulio investicinės bankininkystės ir finansų praktikos ir tradicinio akademinio mokymosi atotrūkį. Mums lengviau grupines diskusijas, gilinimas Q & Kaip su prieskoniais treneris, regos pristatymų ir mokymosi realaus pasaulio paraiškas su Excel pagrindu finansinių modelių.

Vietos

Londonas

Address
London Headquarters
Global Banking School
116-120 Meridian Place
Canary Wharf

E14 9FE Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Londonas

Address
Olympic Park Campus
Global Banking School
153-159 Bow Road

E3 2SE Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė