Gaia Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Gaia Išsilavinimas buvo sukurta pedagogų grupei, vadinamai "žąsimis" - Pasaulinė Ecovillage pedagogams dėl tvaraus "žemė kurie buvo susitikimas per seminarų, siekiant suformuluoti savo tarpdisciplininė požiūrio į švietimą tvarumo.

Žąsys pirmą kartą susitiko 1998 metais Fjorvang, Danijoje, kur buvo įsteigtas neginčijama už Ecovillage dizaino mokymo programą plėtrą. Pirmasis etapas į Gaia švietimo plėtros buvo iš naujoviškų mokymo Ecovillage dizainas Švietimo paleidimas, 10-ojo jubiliejaus konferencijoje Global Ecovillage tinklo prie Findhorn Ecovillage 2005 spalio mėn.

2008 Gaja Švietimas Dizainas tvarumas (GED) interneto programa buvo pradėta bendradarbiauti su Katalonijos atvirasis universitetas (UOC). Pradžioje siūlomi ispanų ir anglų, žinoma, traukia studentus iš išsivysčiusių ir besivystančių šalių, kaimo ir miesto regionuose, visuose penkiuose žemynuose.

2011, Ispanijos Gaja Švietimas Dizainas tvarumo tapo formalus espirantūra, pritraukti daugiausia Ispanijos ir Lotynų Amerikos studentai. Nuo tada, Gaja Išsilavinimas yra konvertuojami į Geds magistrantūros ispanų kursą į magistro laipsnį.

2013, Gaja Švietimas pradėjo siūlyti Geds portugalų, jos mokymosi internetu platforma, kur taip pat buvo galima imtis Geds kursą anglų kalba, nes 2014 m.

2014 Gaja Švietimas sukūrė naują srautas veikla projektais grindžiamą mokymąsi, remti bendruomenės inicijuotos įgyvendinti darnaus vystymosi tikslų.

Nuo 2006 m Gaja Švietimas sėkmingai palaikė daugiau nei 180 programų pristatymą šešių žemynų. Tarptautiniu mastu, keturių savaičių ilgai intensives ir kitų kursų formatų skaičius auga stabiliai kartu su smarkiu pareiškėjų ir dalyvių šių kursų skaičius. Šios profesijos kursai yra atvira įvairių grupių žmonių su įvairių profesinių ir akademinių sluoksnių, kurie domisi aktyviai vaidmenį tvarumo perėjimą.

Misija

Gaia Švietimas yra moderniausių teikėjas tvarumo švietimo, kad būtų skatinamas klesti bendruomenes planetos ribų.

Gaia Švietimas valdo tris srautus veiklos

  1. Veido į akį

Ecovillage dizainas Švietimas (EDE) programos vyksta 42 šalių su daugiau nei 70 institucijų

  1. E-mokymasis

Dizainas tvarumo pasaulio klasėse anglų, ispanų ir portugalų

  1. Projekto grindžiamas mokymasis

Įmonės veiklos sritys, vykstantys Pasaulinio Pietų remiant Post-2015 plėtros darbotvarkės įgyvendinimą

Mūsų vizija

Mes dirbame link elastingos ateityje per planetų ribų, kur niekas nėra užmirštas. Iš saugaus ir maistingo maisto pasaulyje; švaraus geriamojo vandens; visuotinio prieinamumo prie tvarumo išsilavinimą; fizinės, protinės ir socialinės gerovės. Pasaulyje, kuris naudoja energiją ir medžiagas didesnio efektyvumo, paskirsto turtą sąžiningai ir stengiasi pašalinti atliekų sąvoką. Iš visuotinės pagarbos žmogaus teisėms ir žmogaus orumui pasaulis; teisingumo ir lygybės; Pagarbos rasės ir etninės priklausomybės; ir lygių galimybių leidžiantis visą žmogiškojo potencialo realizavimą, o skatinti bendrą gerovę.

Vietos

Forres

Address
Summerhall
1 Summerhall Place
Edinburgh, Scotland

EH9 1PL Forres, Škotija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44(0) 131 2850783

Shawnigan ežeras

Address
V0R Shawnigan ežeras, Britų Kolumbija, Kanada

Prachuapas Khiri Khanas

Address
Prachuapas Khiri Khanas, Prachuapas Khiri Khanas, Tailandas

Rio de Žaneiras

Address
Rio de Žaneiras, Rio de Žaneiro valstija, Brazilija