Future London Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ateities Londonas akademija (FLA) yra švietimo organizacija įkurta 2013 m. Mūsų kursai patenkinti specialistų visoje įvairių pramonės šakų; jie susideda iš derybų, paskaitų ir seminarų atliktų pramonės ekspertai. Mūsų programos yra sukurta siekiant pasinerti dalyvių kūrybos, komercinio ir kultūrinio gyvenimo Londone. Dalyviai mėgautis išimtinę prieigą prie kai kurių iš geriausių žmonių; agentūros ir įmonės darbe šiandien mokytis iš pirmų rankų, kaip jie veikia, taip pat gauti už-the-scenos įžvalgų į savo sėkmingiausių projektų. Mes tikime, praktinio patirtinio mokymosi, kur jūs išmoksite tiesiai iš šaltinio, o ne vadovėlis.

Dalyviai praleisti septynias dienas Londone visi gyvena namuose ne kūrybinio miesto širdyje. Mūsų derybos ir seminarai vyksta mūsų pramonės ekspertų biurus ar įdomių susitikimų erdvių ir yra skirtos būti informatyvus ir neformalus. Ankstesni kursai įtraukė vizitus į pirmaujančių kompanijų, tokių kaip "Google", "Twitter" ir BBC. Dalyviai turėjo galimybę sėdėti prie stalo su pagrindiniais žmonių šiose organizacijose - klausinėti, pokalbius ir mokymosi akis į akį apie savo požiūrį ir savo idėjas.

Be švietimo aspektu, kursai taip pat siekiama parodyti jums, Londonas iš įvairių kampų, kiekvieną dieną yra supakuota su veikla. Dalyviai aplankyti pripažintus parodas ir kultūrinius renginius, taip pat tyrinėti kai kuriuos slaptus dėmės Londone, kad dauguma lankytojų niekada patirti.

Kiekvieną dieną sudaro įvairios veiklos, siekiant padidinti dalyvių mokymosi patirtimi, mes laikomės šių struktūrą:

Didėjanti pusryčiai: Pirmasis veikla dieną apima neformalius veiklą per pusryčius aktyvuoti smegenis ir kūną gauti kūrybines dirgiklius dienos. Per didinančio pusryčius, dalyviai bus bendrauti su kitais dalyviais, dalintis savo idėjomis, patirtimi ir lūkesčius dieną ir susitikti su vietos specialistų sužinoti daugiau apie kūrybinės pramonės užkulisius. Pirma dienos pusė: Tai pirmoji sesija dienos; ji imsis, kad paskaita ar rankų cechą. Praktinė užduotis: trumpas užduotis sekti rytinėje sesijoje ir padaryti kiekvienas atrakinti visą savo smegenų potencialo Pietų pertrauka: Tarp ryto ir popietės sesijų bus trumpa pertrauka, kur dalyviai turės galimybę papietauti ir mėgautis ryto sesijos buvimo vietos aplinką. Dienos sesija: Tai yra antroji sesija dieną, kur dalyviai turės galimybę aplankyti vieną aukščiausią Londono agentūra ir klausyti savo komanda atskleidžia paslaptis jie naudoja kasdieniniame darbe.
Aptarkite ir miestas: Po ilgos dienos sugeria naujų darbo būdų, idėja intensyvius ir kūrybinės pratybos dalyvių Aptarkite dienos turinį geriau organizuoti jas į savo protus. Ši veikla bus trumpas ir patrauklus, ir tai įvyks iš karto po popietę vietose, dalyviai gali tada aplankyti, kaip kultūros ir socialinės veiklos, kaip antai muziejų, galerijų ir renginių erdvėse. Savaitgalį: savaitgalis bus skirta kultūros ir socialinės veiklos, besilankančių parodose ir įdomių vietų Londone.

Vietos

Londonas

Future London Academy

Address
14 Grays Inn Road
WC1X 8HN Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 758 128 1308