Exeter College

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE MUS

Ekseteris College yra didelis, klesti ir auga tretinis koledžas vietose mokymo, mokymosi ir studentų sėkmės kaip mūsų prioritetas. Mums patinka puikią regioninį reputaciją. Kolegija buvo vertinami kaip išskirtinis Ofsted į piloto "ne pranešimas" tikrinimas 2012 ir vėl visą patikrinimo 2014 m. Mums buvo apdovanotas "Times Educational Supplement" puikus teikėjas Metų 2012 ir BTEC kolegija Metų 2014.

Mes turime didelius lūkesčius mūsų studentams ir darbuotojams ir kasmet jų bendros pastangos sukelti puikių egzaminų pažymių, neįvykdyti mokymo sėkmių ir lakuotais muzikos, meno, sporto ir bendruomenių pasiekimais. Mes sveikiname studentus įvairaus amžiaus ir gebėjimų mūsų pamoka ir besimokantis paramos programos yra sukurta siekiant patenkinti jų poreikius, sudėtinga juos pasiekti visą savo potencialą.

Ekseteris kolegija teikia aukštąjį išsilavinimą už maždaug 10.000 - 12.000 studentų. Kolegija buvo įkurta 1970 metais kaip pirmas tretinio kolegijoje Jungtinėje Karalystėje, suburti buvusių gimnazijų "šeštą formas ir Ekseterio Techniniai kolegiją.

Mūsų naujausi laimėjimai

2016 gegužės Ekseteris koledžas buvo apdovanotas Times "Švietimo papildymo tolesnio švietimo apdovanojimą 2016 už stažuočių programos Metų. Ekseteris Kolegijos ir Devono grafystės taryba buvo pripažintas nacionaliniu už novatorišką ir naujoviškų Heivenas bankų Lauko švietimo centre. Partnerystė buvo pripažinta su kolegijų (AOC) Beacon apdovanojimą asociacijos inovacijų 2015-16 toliau lavintis. 2014 Sau, Ofsted apdovanotas koledžą 1 laipsnio "Outstanding" Už pasiekimus mokinių, mokymo, mokymosi ir vertinimo, vadovavimo ir valdymo ir bendras veiksmingumas todėl Exeter College Vienas iš našiausių kolegijas šalyje. Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau apie mūsų Ofsted rūšiavimo. Spauskite čia norėdami skaityti Ofsted ataskaitą. 2012 lapkričio mėn Ekseteris kolegija laimėjo du prestižinius "Times Švietimo papildymo tolesnio švietimo apdovanojimus už pasižymėjimą teikėjas Metų ir negrąžintų Vadovavimas mokymo ir įgūdžių apdovanojimams. 2014 liepos mėn Ekseteris Kolegija buvo apdovanota BTEC College of the Year.

Ką mes siūlome?

Kaip sėkmingai tretinio kolegijoje dabar mes siūlome platų kursų ir studentai gali pasirinkti tuos, kurie atspindi jų individualius sugebėjimus, siekius ir interesus. Mes siūlome:

daugiau nei 40 AS ir A2 dalykai, prestižinis Tarptautinės bakalaureato, platus per 90 profesinio rengimo ir pramonės vadovaujama kursus (pradinio lygio 3 lygio) didžiausias pasirinkimas pameistrystės sistemų Devon jaunimui ir suaugusiems iš programų, skirtų remti tuos jaunuolius ir suaugusiuosius ne švietimo, užimtumo ar mokymo numerį suaugusiųjų mokymosi kursai - laisvalaikio profesionaliai akredituotas programas pagal užsakymą mokymo ir tobulinimo kursai darbdaviams ir darbuotojams daugiau nei 30 universitetų-lygio kursus, įskaitant fondo laipsnių, bendradarbiaujant su Plymouth, Exeter, Marjon ir "Kingston" ir BTEC universitetuose.

Kolegija toliau tarnauti Ekseteris ramiai, bet mes taip pat pritraukti studentų iš visos Devon su daugiau nei 60% mūsų 16 - 18 besimokančiųjų iš visoje Devon ir Pietvakarių regionas.

Kolegija pasigirti specializuotų akademijose, teikiančių mokymą sporto, verslo, žurnalistikos, muzikos, akademiškai gabūs ir svetingumo ir maitinimo studentų skaičių. Mes sukūrėme labai stiprus darbdavių ryšius per mūsų mokymo programą ir per Business Solutions, kolegija skirtoje darbdavio užduoties grupės, su pagrindiniais vietos ir tarptautinių darbdavių, pavyzdžiui, Flybe, meteorologijos tarnyba, Michael Caines ir daug mažų ir vidutinių įmonių, užtikrinant mūsų profesinio mokymo kursus ir pameistrystės mokymo veidrodžiai dabartinius pramonės tendencijas ir iniciatyvas.

Mes pripažįstame, kaip svarbu glaudžiai bendradarbiauti su vietos valdžios institucijomis, nacionaliniu, Bendrijos ir darbdavių grupių, siekiant paremti vietos bendruomenę ir ekonomiką svarbą ir pristatome pagrindines iniciatyvas, ypač greta kunigaikščių pasitikėjimą, Karjera Pietvakarių ir vietos prekybos rūmų.

Vietos

Exeter

Address
Hele Road
EX4 4JS Exeter, Anglija, Jungtinė Karalystė