Excel College Manchester

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sužinokite anglų kalbos Excel kolegijoje! Esame draugiškas kalbų mokykla siūlo aukštos kokybės anglų kalbos kursus Manchester miesto centro.

Siūlome Bendra anglų kalbos kursus kiekviename lygmenyje nuo pradedančiųjų iki pažengusių. Mes specialistas teikėjas IELTS paruošimo kursams ir taip pat padėti studentams rengtis FCE ir CAE egzaminams.

Mūsų Tarptautinis fondas metus suteikia studentams įgūdžių, kurių reikia norint studijuoti Jungtinės Karalystės universitete. "Excel" Kolegija taip pat yra įtrauktos SELT Žinoma teikėjas. Mūsų patyrę mokytojai sukurti klases, daugiausia dėmesio skiriant komunikacijos. Jie naudoja platų medžiagų, siekiant pagerinti savo įgūdžius visose anglų kalbos aspektus. Su papildomais Vienas su vienu klases ir akademinių įgūdžių klasių, mes galime pritaikyti anglų kalbos kursas, siekiant padėti jums pasiekti savo tikslus.

Mes taip pat siūlome Homestay gyventi ir apgyvendinimą, reguliarių socialinių renginių kalendorių ir galimybę dalyvauti savanoriškoje per Manchester bendruomenei. Tai reiškia, kad jūs turite daug galimybių susirasti naujų draugų ir praktika anglų ne klasėje taip pat.

taikyti šiandien! Arba susisiekite su mumis imtis lygio testą ir išbandyti savo pirmąjį anglų kalbos kursus nemokamai!

Socialinė veikla Mes suprantame, kaip svarbu praktikuoti savo anglų kalbos žinias ne klasėje.

Mes reguliariai organizuoti keliones bei veiklą ir aplink Manchester, įskaitant skėčius turai, futbolo rungtynes ​​ir išvykas į muziejų. Mes taip pat papasakoti apie visų nuostabių dalykų, kurie atsitinka Mančesteryje kiekvieną savaitę. Mūsų veikla yra visi reklamuojami mūsų renginių kalendorių. Jūs taip pat galite rasti informaciją apie lentoje kolegijoje, "Facebook", Meetup ir "Twitter". O jei norėtumėte padėti vietos bendruomenės, o jūs praktikuoti savo anglų kalbos žinias, susipažinti su mūsų savanorystės puslapį.

Savaitės renginiai

Kavos rytą - nemokamai Pokalbis klubas - nemokamai Stalo tenisas - nemokamai 5-a-side futbolo - £ 4.50 (apytikslis)

Kiti renginiai - pavyzdys kainos

Kelionės John RYLAND biblioteka - nemokamai Kelionė į Mančesterio muziejuje - nemokamai Dienos kelionė į Peak District - £ 25 "Old Trafford" turas - £ 16 Dienos kelionė į Liverpulis - £ 23

Savanorystė Savanorystė yra puikus būdas praktikuoti savo anglų kalbos žinias, pagerinti savo CV ir atrasti daugiau apie Mančesterio ir žmonių, kurie čia gyvena.

"Excel" Kolegija yra sąlyčio su savanorių organizacijomis, įskaitant bendruomenių grupių, jaunimo centruose, aplinkos apsaugos organizacijoms ir benamių labdaros įvairovė. Visos šios organizacijos turi nuolat besikeičiančios savanorių galimybes asortimento, kai trunka keletą mėnesių iki vienerių metų, kai tik vieną dieną. Galite pažvelgti į dabartines galimybes apsilankę Excel Aukštesnysis dienoraštį išvaizdą.

Jei jus domina savanorystės, prašome leiskite mums žinoti, jei jums padaryti jūsų paraišką. Mes jums lieps užpildyti formą, nurodydama, kodėl norite savanoriauti ir ką tikisi pasiekti. Nors mes negalime garantuoti, savanoris vaidmuo bus galima kurso datų, mes padarysime viską, kad rasti tinkamą galimybę, kad atitinka jūsų interesus ir atitinka maždaug mokytis.

Visi studentai iš ES gali savanoriauti. Studentai, kuriems reikia vizos studijuoti Jungtinėje Karalystėje gali savanoriauti tol, kol jų viza leidžia.

Kiti reikalavimai

Viršutinė vidutinio lygio anglų arba didesnis Studijavimas bent aštuonių savaičių kursą

Homestay

Praktika savo anglų kalbos žinias su gimtakalbiais Patirtis britų kultūra Visi vekseliai ir pusryčiai ir vakarienės įtraukti

Gyvenimas mūsų Homestay Nakvynės yra puikus būdas pagerinti savo anglų kalbos žinias ir gauti britų kultūros skonis. Mūsų šeimininkai yra kruopščiai parinktos ir tikrinamos, siekiant užtikrinti, kad jūs esate laimingas, saugus ir patogus visoje savo viešnagės. Visi mūsų Homestay Šeimininkai kalba angliškai kaip gimtąja kalba, tačiau svarbu atsiminti, kad Britanija yra multi-kultūrinis šalies ir mūsų šeimininkai turi kultūros ir etninių grupių spektrą.

Mūsų Šeimininkas gyvena įvairiose Mančesteris. Jie paprastai gyvena gyvenamuosiuose rajonuose, autobusu nuo koledžo, visi tarp 20 ir 50 minučių nuo koledžo. Kai kurie iš mūsų kariuomene turite mažų vaikų, kai kurie pensininkai poroms ir kai yra vienviečiai, darbo žmonės. Visi jie patinka talpinimas studentus ir mokymosi apie įvairių kultūrų.

Studentai turi savo kambarį ir yra traktuojami kaip papildomą šeimos narį. Tai taip pat reiškia, kad jūs gaunate neįkainojamą patirtį kalbėti angliškai su gimtakalbiais ir iš realaus gyvenimo patirtį Jungtinėje Karalystėje.

Jūs galite peržvelgti mūsų naujienlaiškių interviu su kai kurie iš mūsų šeimose.

Gyvenamoji vieta

Gyventi miesto centre Dalintis butas su kitais užsienio studentais Palaikykite savo kambarį su vonios kambarys

Jei jūs ieškote be maitinimo apgyvendinimo miesto centre, "Excel" College Residence yra puikus pasirinkimas. Vos 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Excel koledžo ir miesto centro, mūsų studentų apgyvendinimo labai gerai pasirengusi gauti į klasę ir tyrinėti Mančesteryje savo laisvalaikį. Kiekvienas butas turi šešis atskirus miegamuosius (visi su atskirais vonios kambariais) ir bendrą virtuvę ir gyvenamasis plotas. Yra savaitę valymo paslaugos už komunalines sričių, tačiau studentų tikimasi plauti indus, valyti savo vonios kambarys ir išlaikyti savo miegamąjį tvarkingas.

Vietos

Mančesteris

Address
St. James' Building
89 Oxford Street
Manchester
M1 6FQ

M16FQ Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė