Education Projects Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Esame viena didžiausių JK karjeros įžvalgų ir mokymo kursų teikėjų. Mes siūlome įvairius gyvenamuosius, vienos dienos ir mokyklos kursus, suteikiančius studentams nepamirštamą edukacinę patirtį, suteikiantį neįkainojamą pranašumą savo pasirinktoje srityje ir ugdantį pagrindines kompetencijas, reikalingas jų potencialiam būsimam karjeros keliui. Mūsų kursai - kuriuose visų pirma akcentuojamas išsilavinimas per patirtį - apima keletą pagrindinių karjeros Pathways tokių kaip medicina, verslas, teisė, inžinerija ir veterinarijos mokslai. Sujungdami ekspertų konsultavimo ir patrauklias mokymosi aplinkas, mes padedame ugdyti studentų bendravimo, lyderystės, komandinio darbo ir problemų sprendimo įgūdžius. Studentai taip pat kurs ir palaikys veiksmingus santykius su bendraminčiais visame pasaulyje, kurie aistringai vertina tuos pačius dalykus ir gali juos palaikyti pasirinkdami savo kelią.

Įkurta 2015 m. Kartu su pavyzdiniu karjeros įžvalgos kursų teikėju „Medicinos projektai“, mes siekiame šviesti, įkvėpti ir įgalinti studentus priimti ambicingus ir pagrįstus sprendimus dėl jų ateities, todėl 2018 m. Bus suformuota Education Projects Group . „viskas iš pirmų rankų“ yra veiksmingiausias studentų mokymosi metodas, todėl mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti karjeros įžvalgą studentams nuo 13 metų.

Mūsų švietimo misija

Mūsų misija yra suteikti apdovanojimus teikiančios karjeros įžvalgos per patirtinį mokymąsi studentams visame pasaulyje.128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Apdovanojimus pelniusi įmonė

Geriausio švietimo produkto apdovanojimas

„Medical Projects“ buvo (ir vis dar yra) didžiausias geriausio švietimo produkto apdovanojimas - 2018 m. Gruodžio mėn. Britų jaunimo kelionių apdovanojimuose. studentų ir švietimo kelionių industrija. Medicinos projektų komanda džiaugiasi, kad yra pripažinta JK geriausio švietimo produkto tiekėja. Štai ką mūsų generalinis direktorius Markas Williamsas turėjo pasakyti apie pergalę:

„Tai yra paslaugos ir vertės, kurią teikia mūsų komanda ir įdarbinimo vietos, pripažinimas. Tai didžiulė garbė, bet kartu patvirtinanti aukštą kokybę ir atsidavimą, kurį skiriame savo studentams, mokytojams ir tėvams “, - sakė jis.

„Mokyklos vėl ir vėl grįžta į mus dėl mūsų teikiamo klientų aptarnavimo lygio ir galimybių pritaikyti keliones - ir šis apdovanojimas patvirtina, kad esame visiškai teisingi laikydamiesi požiūrio.“

Išplėstinis palaikymas

Mes bendradarbiaujame su „Kaplan“, siekdami suteikti nuolaidą prieigą prie jų rinkoje populiariausių bandymų paruošimo klasių švietimo projektų studentams. Nuo tada, kai jie pradėjo vesti kursus, aptarnavęs daugiau nei 1 milijoną studentų, „Kaplan“ yra neprilygstamas patirties rengiant studentus testams.

Draudimas

„World Nomads“, turinti 17 metų patirtį ir apimanti daugiau nei 130 šalių, yra puiki vieta pradėti savo kelionių draudimo paiešką. Dėl mūsų partnerių partnerystės su „World Nomads“ programos „Švietimo projektai“ studentai gali gauti pasiūlymą tiesiogiai per savo studentų informacijos suvestinę.

Patarimai ir patarimai

Kaip oficialus Studentų atstovas, mes dirbame su Studentų kambariu ir patariame studentams apie darbo patirtį ir karjeros įžvalgas. Tai leidžia mums užtikrinti, kad studentai gautų geriausius patarimus apie mūsų kursus tiesiogiai iš mūsų, jiems patogiu būdu.

Kaip tai veikia

Visapusiška parama

Visus mūsų kursus ir projektus visiškai palaiko atsidavusios ir patyrusios komandos bei profesionalai. Mes teikiame studentams paramą prieš kursą su mumis, jo metu ir po jo.

 • Prieš užsisakydami: Paprasta prisijungti prie kursų su Education Projects Group nariu. Kai studentai nusprendžia, į kurį kursą jie norės įstoti, tiesiog užpildykite mūsų internetinę paraiškos formą ir sumokėkite registracijos mokestį, kad užsitikrintumėte vietą. Jei studentai abejoja, į kurį kursą jie norėtų įstoti, ar nori tik šiek tiek daugiau informacijos, jie visada gali pasikalbėti su mūsų draugiškos studentų praktikos grupės nariu, kuris gali jiems padėti.
 • Užsiregistravę: Kai studentas užsitikrina vietą pasirinktame kurse, jis gauna prieigą prie savo studentų prietaisų skydelio - internetinio kelionių planuotojo, kuriame yra visa informacija, skirta pasiruošti kursui. Kiekvienam studentui paskiriamas asmeninis studentų įdarbinimo patarėjas, kuris padės jiems pasiruošti kursams ir užtikrins, kad studentai atsiųs visą reikiamą informaciją, reikalingą pasirinktai programai organizuoti. Be to, jie visada pasiruošę atsakyti į klausimus!
 • Prieš atvykdami: Kiekvienas studentas paštu gaus sveikinimo pakelį, kuriame bus marškinėliai, asmens pažymėjimas ir pagalbos kortelės kartu su informacija, padėsiančia jiems pasirengti kursams. Mes palaikome ryšius su visais studentais, ruošdamiesi kursams, kad įsitikintume, kad jie žino atvykimo procedūras, atsakome į visus paskutinės minutės klausimus ir pateikiame informaciją ir kontaktinę informaciją, ką daryti neįtikėtinų ekstremalių situacijų atveju. .
 • Atvykimo diena: Studentams pateikiami atvykimo ir išvykimo langai, kuriuose jie turi rezervuoti savo transportą į pasirinktą kursą ir iš jo. Per šiuos langus mūsų darbuotojai bus paskirtose susitikimo vietose. Paprastai tai yra vietiniai oro uostai ar traukinių stotys šalia kurso vietos. Tuomet studentai į apgyvendinimą mus lydi su savo studentais, norėdami susitikti su likusia studentų grupe ir sudalyvauti smagiuose ledlaužiuose! Visi studentai taip pat dalyvauja studentų indukcijoje pirmąjį savo kurso vakarą. Mūsų darbuotojai jiems pasakys, kas nutiks visą savaitę, kartu su bet kokiais nesutarimais.
 • Kursų metu: Studentai turės praleisti pirmadienio iki penktadienio sužinoti apie savo pasirinkto karjeros Pathway per iš svaiginančius ir praktine patirtimi, ekspertų konsultavimo nuo pasaulinio lygio mokytojai, ir vizitus į vietos lankytinas vietas įvairovė. Vakarai ir savaitgaliai yra skirti suteikti studentams galimybę kuo geriau išnaudoti vietinę vietovę ir kultūrą. Atsižvelgiant į studentų pasirinktą kurso vietą, tai gali apimti apsilankymus teatre, maisto gaminimo pamokas, vietinių šokių pamokas ar net liūtų, tigrų ir lokių paiešką laukiniame gamtos safaryje!
 • Po kurso: Mūsų įsipareigojimas studentams nesibaigia, kai jie baigia savo kursus pas mus. Visi studentai, dalyvaujantys nuolatiniuose kursuose, gauna individualizuotą pažymėjimą, kuris padėtų jiems pritaikyti universitetus. Mes taip pat mielai suteiksime nuorodas į mokinių, ir dažnai, kad mūsų studentai įgyja tiek daug iš jų metu su Education Projects Group , kad jie grįžti prie mūsų kito žinoma - ar du!128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Problema, kurią mes išsprendžiame

Atsakymus gali pateikti tik darbo patirtis ...

 • Ką tu nori padaryti?
 • Kuo norite būti vyresnis?
 • Kur norite studijuoti?
 • Ką norite studijuoti universitete?
 • Ar norite pasirinkti pameistrystės kelią?

Nesunku pamiršti, kad dauguma jaunų žmonių neturi tokios darbo patirties, kurios reikia norint atsakyti į šiuos klausimus. Tai norėtume pakeisti.

Mes tikime, kad patirtinis mokymasis yra raktas, padedantis jauniems žmonėms priimti pagrįstus sprendimus dėl savo ateities. Mūsų kursai yra skirti suteikti realų vaizdą apie įvairius karjeros Pathways , tuo pačiu padedant studentams išsiugdyti pagrindinius įgūdžius ir kompetencijas, kurių reikia norint įgyvendinti savo ambicijas ir pasiekti pasirinktą karjerą.

Mūsų įsipareigojimas projektui yra:

1. Apšvieskite naujos kartos studentus
2. Įgalinkite studentus priimti pagrįstus karjeros sprendimus
3. Skatinkite visuotinę mąstyseną

Mes tikime, kad tokiu būdu padėdami studentams, jie palieka mūsų kursus pasirengę ir yra motyvuoti siekti savo tikslų; supratimas apie globalų profesinį pasaulį ir jų vietą jame.

Mūsų įsipareigojimas studentams

Kiekvienas kiekvieno kurso elementas yra skirtas suteikti studentams geriausią įmanomą mokymosi patirtį tiek akademiškai, tiek asmeniškai. Mes norime, kad studentai paliktų mus apšviestiems, įgalintiems ir skatintiems mąstyti globaliai. Mūsų profesionaliai sukurti kursai sutelkti į penkias pagrindines studentų tobulėjimo sritis:

 • 1 Asmeninis tobulėjimas
 • 2 Kultūrinis panardinimas
 • 3 Profesionali ekspozicija
 • 4 Praplėsti akademinį akiratį
 • 5 linksmybės

Vietos

Londonas

Address
Kemp House, 152 – 160 City Road, London, EC1V 2NX
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: