Oficialus aprašymas

Edinburgo mokykla Food & Wine (ESFW) yra Škotijos seniausia nepriklausoma ir apdovanojimai kulinarija mokyklos, įkurta 1986 metais. ESFW įsikūręs The Coach House iš Newliston Estate, EH29 9EB.

Kur mes esame:

  • Tik 25 minučių nuo miesto centro
  • 5 minutės nuo Edinburgo oro uostas
  • Prieiga prie visų pagrindinių transporto maršrutų. (M8, M9, B800)

Kursai

Švietimo, diplomas, vieną dieną pamokėlėse, Food & Wine vakarai, meistriškumo kursai.

Už Maitinimas

Mokykla taip pat teikia didelį pasirinkimą maitinimo paslaugų verslo renginius, vestuves ir ypatingomis progomis.

SEKTI

Edinburgo mokykla Food & Wine yra Škotijos seniausia nepriklausoma ir gerbiamas kulinarija mokyklos, įkurta 1986 metais.

Mūsų patyręs kolektyvas šefo išmokyti studentus platų gebėjimai, metodus ir įgūdžius, už visiškas naujokas į trokštantis specialistas.

Įsikūręs The Coach House iš Newliston turtas, mokyklos suteikia puikią aplinką mūsų platų mokymo kursų, vieną dieną pamokėlėse, maisto ir vyno vakarai, meistriškumo, Poilsis ir verslo renginius.

Mokykla taip pat teikia didelis pasirinkimas maitinimo paslaugų apimti reguliarius renginį Newliston turtas, esanti Kirkliston, Dundas pilis Pietų Queensferry, taip pat gyvenamąją vietą Bute namai Pirmojo Minster Škotijos namus.

Mes lankyti daug vietos bendruomenės renginį ir taip pat mūsų reguliarius prezentacijas John Lewis "ir" The Bažnyčia browarny prekybos centrui Edinburge, todėl jūs visada yra galimybė susitikti komandą ir pajusti gyvenimo mokykloje.

Mokykla yra visiškai akredituota į "Britų akreditacijos tarybos" ir mes dirbame link visiško SQA akreditavimo, taip pat. Mes dirbame su verslo partneriais ir organizacijų diapazone suteikti švietimo studentų vieną dieną maisto gaminimo entuziastų ir renginių lankytojai geriausią patirtį ir žinias, o jie yra ne mokykloje.

Mes siekiame laikytis visų Škotijos, Didžiosios Britanijos, Europos ir tarptautinius teisės aktus, ir, kaip, pavyzdžiui, nuo 2013 vasario, mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mes esame nulis atliekų į sąvartynus organizacijos. Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

Edinburgas mokykla Food & Wine priima studentus iš viso pasaulio, įskaitant atotrūkis kurso studentams, absolventams ir karjeros keitikliai. Skerspjūvis Studentų kad diplomas pritraukia padeda sukurti įvairialypę grupę, kurioje pagrindinis dėmesys tenka tvirtai įgyti neįkainojamos įvadas į maisto ir vyno.

Karjeros galimybės

Edinburgas mokykla Maistas ir vynas absolventai nuėjo siekti karjeros spektrą profesionalių pasaulyje. Jie įtraukiami profesionalūs virėjai, asmeninius virėjai, maitinimo įstaigos ir maisto rašytojų. Kadangi mūsų įkūrimo 1986 metais, Edinburgas mokykla Food & Wine sukūrė ir puoselėjo stiprius ryšius su pramonės specialistų Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su kiekvieno studento sukurti tinkamą galimybę individui.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Tai įgūdžiai ir metodai remiantis kursas ir yra sukurta siekiant suteikti Jums platforma reikalauja šiuolaikinės konditerijos virėja. Diplomo yra intensyvus ir profesiona ... [+]

Tai įgūdžiai ir metodai remiantis kursas ir yra sukurta siekiant suteikti Jums platforma reikalauja šiuolaikinės konditerijos virėja.

Diplomo yra intensyvus ir profesionaliu lygmeniu, kuris palaiko visus metodus, jums reikės laimėti. Yra dabartinė paklausa konditerijos virėja su maitinimo pasaulyje ieško mums treniruotis aukštų standartų, reikalingų ir profesionalūs kulinarijos mokyklų rinkinys. Kursas yra skirtas įvairiems asmenims, nuo tų, kurie ieško pradėti karjerą, norėdamas sukurti savo verslą, karjeros keityklų ir tiems, kurie nori papildyti savo dabartinio lygio. Apima savo uniformą, asmens peiliu rinkinys ir visus receptus.

Mūsų Konditerijos kursai yra naujas novatoriškas kursas ir yra pirmasis Žinoma Škotijoje specializuojasi konditerijos disciplinos.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

žaidimas Rūkymas, sūdymo ir išsaugoti Kulinarija mitybos ir alergijos Desertai ir pudingai Meniu raštu ir kainuoja Vyno tyrimai

Per diplomas, suteikti studentams vienos dienos įvadas į maisto ir vyno atitikimo, Mokomi mūsų ekspertų someljė.

Tai bus suteikti studentams supratimą pagrindą dėl vynų makiažas ir jų gebėjimą suderinti su įvairių skonio ir maisto tipams.

Šis kursas bus suteikti studentams gerą supratimą apie vynuogių veislių ir leis pagrįstus vyno ir spiritinių pasirinkimus.

Šis kursas suteikia puikią pagrindą toliau tęsti studijas maisto ir vyno.

Sveikata ir Saugumas

Prieš pradėdami dirbti bet foodservice aplinkoje, tai yra teisinis reikalavimas, kad kiekvienas darbuotojas turi REHIS maisto higienos sertifikatą. Kaip savaime suprantamas dalykas, visi mūsų fondas diplomo studentai praleidžia visą dieną su mūsų mokymo Health & Safety pareigūnas, pabaigoje, iš kurių yra imtasi trumpas egzamino įgyti sertifikatą.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Duona, kepimo ir konditerijos Meniu planavimas ir kainuoja Maisto gaminimas didesnių skaičių CV statybos seminaras Kaip dalis intensyviosios sertifikata ... [+]

Duona, kepimo ir konditerijos Meniu planavimas ir kainuoja Maisto gaminimas didesnių skaičių

CV statybos seminaras

Kaip dalis intensyviosios sertifikatas Žinoma, mes taip pat siūlome neįkainojamą interviu & CV pastato dirbtuves. Mentored patyrusių žmogiškųjų išteklių ir verslo ekspertai, tai yra puiki galimybė patobulinti savo CV ir patobulinti savo interviu techniką rengiantis arba su karjeros pokyčių ar pasinerti į darbo pasaulį.

Vyno tyrimai

Kurso metu studentai yra pateikti vienos dienos įvadas į maisto ir vyno atitikimo, Mokomi mūsų ekspertų someljė.

Tai bus suteikti studentams supratimą pagrindą dėl vynų makiažas ir jų gebėjimą suderinti su įvairių skonio ir maisto tipams.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba