Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Edinburgo mokykla Food & Wine (ESFW) yra Škotijos seniausia nepriklausoma ir apdovanojimai kulinarija mokyklos, įkurta 1986 metais. ESFW įsikūręs The Coach House iš Newliston Estate, EH29 9EB.

Kur mes esame:

  • Tik 25 minučių nuo miesto centro
  • 5 minutės nuo Edinburgo oro uostas
  • Prieiga prie visų pagrindinių transporto maršrutų. (M8, M9, B800)

Kursai

Švietimo, diplomas, vieną dieną pamokėlėse, Food & Wine vakarai, meistriškumo kursai.

Už Maitinimas

Mokykla taip pat teikia didelį pasirinkimą maitinimo paslaugų verslo renginius, vestuves ir ypatingomis progomis.

SEKTI

Edinburgo mokykla Food & Wine yra Škotijos seniausia nepriklausoma ir gerbiamas kulinarija mokyklos, įkurta 1986 metais.

Mūsų patyręs kolektyvas šefo išmokyti studentus platų gebėjimai, metodus ir įgūdžius, už visiškas naujokas į trokštantis specialistas.

Įsikūręs The Coach House iš Newliston turtas, mokyklos suteikia puikią aplinką mūsų platų mokymo kursų, vieną dieną pamokėlėse, maisto ir vyno vakarai, meistriškumo, Poilsis ir verslo renginius.

Mokykla taip pat teikia didelis pasirinkimas maitinimo paslaugų apimti reguliarius renginį Newliston turtas, esanti Kirkliston, Dundas pilis Pietų Queensferry, taip pat gyvenamąją vietą Bute namai Pirmojo Minster Škotijos namus.

Mes lankyti daug vietos bendruomenės renginį ir taip pat mūsų reguliarius prezentacijas John Lewis "ir" The Bažnyčia browarny prekybos centrui Edinburge, todėl jūs visada yra galimybė susitikti komandą ir pajusti gyvenimo mokykloje.

Mokykla yra visiškai akredituota į "Britų akreditacijos tarybos" ir mes dirbame link visiško SQA akreditavimo, taip pat. Mes dirbame su verslo partneriais ir organizacijų diapazone suteikti švietimo studentų vieną dieną maisto gaminimo entuziastų ir renginių lankytojai geriausią patirtį ir žinias, o jie yra ne mokykloje.

Mes siekiame laikytis visų Škotijos, Didžiosios Britanijos, Europos ir tarptautinius teisės aktus, ir, kaip, pavyzdžiui, nuo 2013 vasario, mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mes esame nulis atliekų į sąvartynus organizacijos. Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau.

Vietos

Edinburge

Address
The Coach House
Newliston Estate

EH29 9EB Edinburge, Škotija, Jungtinė Karalystė