Read the Official Description

European School of Economics (ESE) yra privati ​​aukštojo mokslo kolegija be sienų, daugiakultūrė ir pragmatiška, visiškai akredituota Jungtinėje Karalystėje ir sąraše nurodytų įstaigų tvarka.
ESE siūlo bakalauro, magistro, MBA ir trumpąsias programas savo centruose Londone, Romoje, Milane, Florencijoje ir Madride.

ESE absolventai yra vieni iš labiausiai konkurencingų verslo specialistų rinkoje, pasirengę vadovauti tarptautinės rinkodaros, finansų, komunikacijos ir valdymo srityse. Turėdami galimybę individualiai pritaikyti savo studijų kursą, ESE studentai:

studijuoti užsienyje su ESE centrais visame pasaulyje;

specializuojasi pažangiausiuose verslo sektoriuose, pavyzdžiui, mados, renginių, muzikos, sporto, meno, žiniasklaidos ir žmogiškųjų išteklių srityse;

baigę stažuotes, pasirinkdami iš daugiau nei 1500 pirmaujančių organizacijų visame pasaulyje.

Mokykla be sienų, European School of Economics yra nauja aukštojo mokslo samprata. Derinant akademinę kompetenciją, tarptautinį bendradarbiavimą ir pragmatiškumą, ESE laipsnio ir sertifikatų programos yra skirtos parengti naują lyderių ir verslininkų grupę. European School of Economics (ESE) yra pripažintas švietimo įstaiga, akredituota Britanijos akreditavimo tarybos (BAC).

Švietimo filosofija

European School of Economics numato naujos žmonijos gimimą, kad būtų sukurti asmenys, laisvi nuo išankstinio nusistatymo ir baimės, sugebantys suderinti akivaizdžius, senus ekonominės ir etikos prieštaravimus, veiksmus ir apmąstymus, finansinę galią ir meilę.

ESE bakalauro, magistro, MBA ir sertifikatų programos tikslas - parengti tarptautinius verslininkus ir vadybininkus apie kultūrinį supratimą, gebėjimus ir moralines savybes, kurios labiausiai reikalingos šiuolaikinio verslo pasaulyje. Tai pasiekiama per unikalią ESE švietimo filosofiją:

"Svajonė yra pats realiausias dalykas" - studentai parengia unikalų akademinį ir profesinį Pathway per pasirinktą kursų specializaciją, stažuotę ir baigiamąsias disertacijas

Pragmatizmas - praktinė patirtis šiuolaikinėje verslo praktikoje per išsamią stažuočių programą

Tarptautinis bendradarbiavimas - studentų organizacija, sukurta iš daugiau nei 60 tautų, ESE centrai visame pasaulyje ir stažuotės su pasaulinėmis organizacijomis.

European School of Economics yra nauja aukštojo mokslo sąvoka. Tarptautinio verslo kolegija, ESE švietimo apimtis apima ne tik išsamų pasirengimą ekonomikos, valdymo, rinkodaros ar finansų principais. Šiuolaikinių kolegijų ir universitetų tikslas turėtų būti kiekvieno individo ugdymas per gyvybiškai svarbių idėjų sistemą, kad būtų galima parengti naujos kartos vizijos vadovus.

ESE vertybės

Už kiekvieno žmogaus pasiekimo, kiekvienos intuicijos, kiekvieno mokslinio ar socialinio užkariavimo, už didžiausių pasaulio finansų ir pramonės korporacijų, ir visko, kas yra grazus, naudingas, turtingas, visada yra vienas žmogus, individas ir jo svajonė.

Tik žmonės gali paversti visuomenę. Tik asmenys gali svajoti. ESE misija yra kurti naujos kartos jaunus verslininkus ir verslo lyderius, vizionierius, pragmatiškus sapnus. Norint pasiekti tokį tikslą reikia daugiau nei gerų programų ir gerų mokytojų. ESE yra gyvybiškai svarbių idėjų sistema ir rengia savo mokinius būti naujomis išgydytos žmonijos ląstelėmis, be konfliktuoti mąstymo, prietarų, išankstinių nusistatymų ir pasenusių idėjų, besivystančiomis patys nenutrūkstama aistra didybei.

Organizacijos gyvenimas, tautos ateitis, visa civilizacija priklauso nuo to, ar egzistuoja šie vyrai ir moterys. Būsimų organizacijų vadovai bus veiksmo filosofai. Šie žmonės yra brangesni už aukso kasyklas ir naftos telkinius. Jos duos sėkmę ir ilgaamžiškumą pasaulio įmonėms.

Mes įsisaviname idėją, kad norint juos kurti, akademinė kompetencija turi išlaikyti savo individualų žmogiškąjį potencialą ir kad ugdant intelektinius gebėjimus turi būti sukurta tikra tarptautinė ir geri operatyviniai įgūdžiai, įgyti šioje srityje pirmaujančiose kompanijose pasaulio.

Vyro, kaip organizacijos, sėkmę lemia jų filosofija.

Todėl ESE yra aišku, kad tikrasis išsilavinimas yra ne tik sąvokų ir įgūdžių ugdymas, bet ir visų pirma mokyklos unikalaus filosofijos, jos idėjų ir įkūrimo principų perkėlimas. ESE suteikia požiūrį į verslą ir plačią gyvenimo viziją intelekto, meno, politinio, etinio ir socialinio-kultūrinio tyrinėjimo procese, kurio tikslas - atskleisti save ir dirbti sau, siekiant vientisumo.

Nei pažinimas, nei išsilavinimas, turtas ar socialinė padėtis neuždengia jūsų sėkmės, o jūsų paties savęs pažinimas ir vientisumas.

Kiekvieno verslo evoliucija, nuo vietos kampo parduotuvių iki tarptautinės pramonės ir finansų milžinų, yra jų sąmoninga pertvarka į Bibliotekos mokyklą. Jų tikslas ir realūs verslo tikslai bus visų tiesiogiai dalyvaujančių žmonių ir suinteresuotųjų subjektų raida. Ateities korporacijos ir organizacijos bus siekių ir asmeninio tobulėjimo vietos, kuriose darbuotojai ir darbuotojai išvyks po dienos pabaigos su didesniu supratimo, laimės ir atsakomybės jausmu, taip pat bus rūpinamos net labiausiai nutolusios organizacijos ląstelės. kad būtų galima vystytis ir paspartinti jų pažangą.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

European School of Economics

Kad būtumėte iš tikrųjų emancipuoti profesionalai prabangos pasaulio nekilnojamojo turto sektoriuje, būtina iš naujo apibrėžti jų vaidmens kertinius akmenis. ... [+]

Kad būtumėte iš tikrųjų emancipuoti profesionalai prabangos pasaulio nekilnojamojo turto sektoriuje, būtina iš naujo apibrėžti jų vaidmens kertinius akmenis.

Visų pirma, norint sėkmingai veikti prabangos pasaulyje, būtina sutelkti dėmesį į du skirtingus makro matmenis: profesionalų ir estetinį-santykinį aspektus.

ESE " Prabangus nekilnojamojo turto valdymas " siekia integruoti du aspektus, siūlančius modulių rinkinį, kuris subalansuoja sistemos elementus. Viena vertus, labai svarbu sukurti stiprią profesinę pusiausvyrą, kita vertus, būtina atidžiau pažvelgti į pagrindinius silpnus įgūdžius.

" Luxury Real Estate " kursas sutelks dėmesį į šias temas:... [-]

Italija Florence
January 2020
Dieninės
6 dienų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

Jūs galbūt įgijote iki šiol puikių gebėjimų, susijusių su dizainu ir planavimu, tačiau jūs turite įgūdžių, kad jūsų idėjos galėtų formuotis ir pasakyti kažką apie aplinką ... [+]

„Architektūra - tai mokslas, leidžiantis žmogui atskleisti savo vientisumą pastatytoje formoje, o architekto aukščiausia atsakomybė yra, pirma, tapti visuma kaip individas, kad geriausiai atliktų šią misiją, o tada tarnautų pasaulį, kurį jis sukūrė aplink save. Architektūros verslas integruoja vientisumą. “

Įkūrėjas ir prezidentas Elio D'Anna

Atrodo, šiandien švietimas yra antikūnė prieš klasikinius modelius, kuriuos išdėstė senovės graikai, kuriuose mokyklos mokinys buvo skatinamas apklausti, dalyvauti ir visų pirma - patiems pažinti save. European School of Economics mano, kad pasaulis, kuriame gyvena, yra ne kas kita, kaip vidinių valstybių, kurias jis gyvena, atspindys ir kad kuo daugiau žino ir todėl valdo save, tuo daugiau jis gali sukurti pasaulį, kuris yra malonus sau ir kitiems . Visi European School of Economics kursai yra orientuoti į individą kaip į svarbiausią jų elementą. Pasaulis yra tik pasaulis, kuriame mes gyvename ir svajojame viduje. Asmuo, kurio tikslas yra tvarka ir grožis, negali pasireikšti šio sąžiningumo išoriniame pasaulyje. Tas pats žmogus, kuris myli save ir save, aplink jį pasaulis negali padėti kurti, išeiti ir įsakti, kad ir kur jis eitų.... [-]

Jungtinė Karalystė London
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
5 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE specializuota finansavimo programa skirta siekti fondų valdytojų ir profesionalių investuotojų analitikų ir nagrinėja finansavimo bei investavimo sprendimų principus ... [+]

ESE specializuota finansavimo programa skirta siekti fondų valdytojų ir profesionalių investuotojų analitikų ir nagrinėja finansavimo bei investavimo sprendimų principus ir jų poveikį įvairiuose šiuolaikiniuose valdymo klausimuose. Studentai ne tik išnagrinėja išorines gerovės priežastis ir pasekmes, bet dar svarbiau raginami pažvelgti į nematomas vidines priežastis.

Ši programa suteikia finansinės politikos sintezę į strategiją, kuri sujungia organizacinį tikslą ir tikslus. Kurso dėmesio centre yra dabartinė mintis apie įmonės vertinimą, investavimo sprendimų procesus, finansavimą ir dividendų politiką, turto valdymą, finansines strategijas ir portfelio teoriją. Šis kursas taip pat apima finansinę analizę, planavimą ir rizikos sąvoką. Tai apima trumpalaikio turto, apyvartinio kapitalo ir kredito politikos formavimą ir naudojimą. Finansų valdymas apima ilgalaikių finansavimo priemonių ir kapitalo struktūros supratimą.... [-]

Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

Šis magistro kursas skirtas pažengusiems muzikantams, tiek instrumentalistams, tiek vokalistams, o aukštųjų muzikos specialistų indėlis siekia tobulinti techninius įgūdži ... [+]

Šis magistro kursas skirtas pažengusiems muzikantams, tiek instrumentalistams, tiek vokalistams, o aukštųjų muzikos specialistų indėlis siekia tobulinti techninius įgūdžius ir bendrą muzikinių reiškinių supratimą.

Visas kursas apima intensyvią individualių pamokų dalį (instrumentų ar dainavimo), taip pat grupines sesijas apie muzikos istoriją, muzikinę analizę, kamerinę muziką ir vaidmenį (kaip kino kursų dalį). Be to, yra galimybė sekti pamokas kūno padėtyje, atsitiktinis muzikos sudėtis ir italų pamokos tiems, kurie nėra gimtosios kalbos italų kalbos.

Kursas turi stiprią profesinę vertę ir gali būti laikomas puikiu pasirengimu, ypač tiems, kurie atvyksta iš užsienio, priėmimo egzaminams universitetuose, žiemos soduose ir muzikos akademijose visame pasaulyje.... [-]

Italija Florence
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

Su visomis savo šviesomis ir šešėliais, kino pramonė išlieka viena iš stipriausių sektorių visame pasaulyje, ir tai, be abejo, yra įtakingiausia. Kurso tikslas - suteikti ... [+]

Kalbant apie žaliavų skaičių, kino pramonė yra vienas didžiausių JAV pajamų šaltinių, o kino studijos yra siūlomos šimtuose kolegijų ir universitetų visame pasaulyje. Mūsų trumpasis kursas suteikia reikiamus įgūdžius ir žinias, kad galėtume patekti į kino verslą, ir mokymosi tarptautinėje aplinkoje privalumus. Visa tai plius 3 mėnesių patirtis Amžiname mieste.

Pradėkite gyventi „La dolce vita“ dabar!

Programą sudaro 4 moduliai ir 1 seminaras. Kiekvienas modulis apima vieną 3 valandų sesiją per savaitę per 10 savaičių ir papildomą 3 mėnesių stažuotės programą, baigus visus modulius. Mūsų siūlomi moduliai yra:

Filmų verslas: strategijaĮvadas į apskaitąTarptautinis marketingasTarptautinis strateginis valdymasTeisinių ir kino verslo sutarčių seminaras... [-]
Italija Rome Jungtinė Karalystė London
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

European School of Economics renginių rengimo profesinė programa siekiama suteikti studentams esminių žinių ir įgūdžių, reikalingų tobulėti kiekviename renginio valdymo e ... [+]

Renginių valdymas yra sparčiai auganti paslaugų sektoriaus sritis ne tik rekreacinėms savybėms, bet ir komunikacijos galiai. Didžioji šio verslo sektoriaus stiprybė yra tai, kad gerai organizuotas renginys gali patenkinti svečius ir dalyvius įvairiais lygmenimis - įvykis yra ne tik nukreipimas jos dalyviams, bet ir priemonė, galinti suvienyti didelius žmonių kūnus aplink tam tikrą įvykį, ir geriausioje aplinkoje tam tikra idėja.

Su daugialypiu vaidmeniu, apimančiu planavimą, organizavimą ir vykdymą, renginių valdymui reikia nuodugniai suvokti pagrindines procedūras, pavyzdžiui, formuoti pradinę koncepciją ir nukreipti auditoriją rinkos tyrimų, taip pat prekės ženklo ir rėmimo.... [-]

Italija Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Rome  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE profesinės programos mados tikslas ... [+]

Mados pramonė yra sudėtingas, augantis ir stipriai konkurencingas verslo sektorius. Tapti lyderiu šioje sparčiai besivystančioje prekyboje reikalauja, kad asmenys turėtų daugybę vadybinių įgūdžių, aukšto lygio strateginio planavimo galimybes, tarpasmeninius bendravimo gebėjimus ir kūrybišką požiūrį į problemų sprendimą.

ESE profesinės programos mados tikslas

Vartojimo datos: sausio, balandžio, rugsėjo mėn

Siūlomi moduliai *:Mados tyrimai, rinkodara ir tendencijų prognozavimasMažmeninės prekybos valdymasPrekės ženklo valdymasEl. Verslas

* Tik Milano universitete programa apima 5 modulius (Prabangos prekių ženklų valdymas, mados tyrimai, rinkodaros ir tendencijų prognozavimas, pirkimas ir pirkimas, mažmeninės prekybos valdymas, vartotojų elgesys)... [-]

Italija Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Rome  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE specializuota rinkodaros programa yra skirta toliau tobulinti dalyvių rinkodaros įgūdžius ir sumanumą, siekiant užtikrinti, kad tarptautinių rinkų vadovai turėtų reik ... [+]

ESE specializuota rinkodaros programa yra skirta toliau tobulinti dalyvių rinkodaros įgūdžius ir sumanumą, siekiant užtikrinti, kad tarptautinių rinkų vadovai turėtų reikiamą supratimą ir supratimą apie sėkmę šioje srityje. Kursas rengs dalyvius įvairioms veiklos rūšims, pvz., Prekės ženklo vadybai, produktų kūrimui, paslaugų rinkodarai ir rinkodaros verslui, suteikiant jiems galimybę dalyvauti specializuotose rinkodaros konsultavimo ir paslaugų įmonėse, kurios puikiai tinka rinkos tyrimų, reklamos srityse. pardavimo skatinimas, viešieji ryšiai ir tiesioginė rinkodara.

Kadangi rinkodara yra menas ir mokslas, nukreiptas į rinkos segmentus ir gausime, išlaikant ir kuriant lojalumą, mes dirbame efektyvaus bendravimo ir aukščiausios kokybės paslaugų teikimo. Dalyviai galės valdyti, prižiūrėti ir nukreipti savo ir kitus veiksmus, suprasdami pagrindines strategines problemas ir tendencijas šioje srityje. Tai apima informacijos naudojimą kritiniams sprendimams priimti ir teorijų ir metodų taikymą praktiniams, realistiškiems sektoriaus darbo atvejams.... [-]

Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE profesinio meno ir kultūros vadybos programa European School of Economics Florencijoje sukurta siekiant sukurti novatoriškus vizualiųjų menų ir kultūros srities lyder ... [+]

ESE profesinio meno ir kultūros vadybos programa European School of Economics Florencijoje sukurta siekiant sukurti novatoriškus vizualiųjų menų ir kultūros srities lyderius. Baigus kursą, studentai turės galimybę patekti į tarptautinio meno pasaulio Pathway , pavyzdžiui, muziejaus aplinkoje ir meno rinkoje. Programa apjungia griežtus kursus, kuriuos dėsto profesionalūs docentai, ir vertingas mokymosi galimybes vietoje, kad būtų galima atskirti studentus viešosios, privačios ir ne pelno siekiančios meno aplinkoje.

Vartojimo datos: sausio, balandžio, rugsėjo mėn

Siūlomi moduliai:Meno istorijos fondasMeno rinkodara ir verslasTarptautinis verslo sprendimų priėmimasE-verslas ir elektroninė prekyba... [-]
Jungtinė Karalystė London Italija Florence
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE profesionali muzikos vadybos programa buvo sukurta kaip priemonė, suteikianti studentams tikrą darbo struktūrą, kuri padėtų jiems įgyti šią neapibrėžtą formą ir sparč ... [+]

ESE profesionali muzikos vadybos programa buvo sukurta kaip priemonė, suteikianti studentams tikrą darbo struktūrą, kuri padėtų jiems įgyti šią neapibrėžtą formą ir sparčiai besivystančią sritį. Muzikos vadybos kursas buvo sukurtas siekiant patenkinti studentų, norinčių užsiimti verslo ir vadybos karjeros muzikos pramonėje poreikius.

Paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų, kuriuose dalyvauja tiek reguliarūs, tiek lankomieji pramonės specialistai, serijos dalyviai pristato svarbiausius muzikos verslo aspektus, įskaitant sutarčių teisę, intelektinės autorių teises, menininkų valdymą ir įrašų pramonę. Sėkmė šiuolaikiniame muzikos pasaulyje vis labiau priklauso nuo verslo žinių. Programos vertinimas paprastai atliekamas per grupės projektą ir pristatymą. Modulio pavadinimas: ESE profesionali muzikos pramonės vadybos programa... [-]

Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE profesionalų programa sporto vadybos kursuose suteikia studentams platų vaizdą apie įvairias sporto sritis ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai valdyti šią vadybos srit ... [+]

Savo pobūdžiu sporto pasaulis turi ypatingą dėmesį. Sporto veikla kviečia asmenis dalyvauti įvairiuose lygmenyse - emociniame, fiziniame ir intelektualiniame. Ši veikla suteikia išraiškingą išeitį daugeliui žmonių poreikių, tenkinantį norą būti ginčytam, sėkmingam ir bendrauti grupėje. Sporto veikla yra unikali, nes pasiekimo jausmas yra tiek asmeniškai, tiek grupiškai orientuotas.

ESE profesionalų programa sporto vadybos kursuose suteikia studentams platų vaizdą apie įvairias sporto sritis ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai valdyti šią vadybos sritį, nuo kontroliuotų stadionų kontrolės iki sporto prisiminimų ir vieno žaidėjo valdymo. Sporto vadybos specializacija suteikia studentams išsamų supratimą apie dinamiškus sporto vadybos klausimus ir praktiką. Šiame kurse bus įvaldytos trys pagrindinės temos: sporto vadyba, sporto rinkodara ir sporto renginių organizavimas.... [-]

Italija Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Rome  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

European School of Economics turizmo ir turizmo vadybos profesinė programa suteikia tvirtą pagrindą verslo ir vadybos žinioms ir priemonėms, kurios yra būtinos norint tob ... [+]

European School of Economics turizmo ir turizmo vadybos profesinė programa suteikia tvirtą pagrindą verslo ir vadybos žinioms ir priemonėms, kurios yra būtinos norint tobulėti šioje pagrindinėje augimo srityje. Dalyviai ištirs turizmo ir svetingumo ekonominį poveikį įvairiuose tarptautiniuose kontekstuose ir atsižvelgs į besivystančius socialinius, kultūrinius, ekonominius ir politinius veiksnius, kurie daro įtaką pramonei.

Ši programa nuodugniai išnagrinės klientų aptarnavimo, personalo valdymo, svetingumo valdymo ir tarptautinės rinkodaros ir turizmo vaidmenį . Dalyviai galės analizuoti ir vertinti politiką ir principus, kurie geriausiai skatina į klientą orientuotą kultūrą, ir išmokti sėkmingai valdyti komandą siekiant šio tikslo. Dalyviai taip pat ugdys įgūdžius, kurie leis jiems numatyti galimas pramonės šakos tendencijas ir spąstus ir kurti bei kurti veiksmingas strategijas, kaip atitinkamai pritaikyti savo rinkodaros strategijas.... [-]

Italija Rome Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Milan  + 3 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

Šio kurso tikslas - suteikti jums pagrindinį užsienio reikalų supratimą ir supažindinti jus su pagrindiniais tarptautinių santykių principais politinių mokslų sistemoje. ... [+]

Sveiki atvykę į pasaulinę diplomatiją ESE

Šio kurso tikslas - suteikti jums pagrindinį užsienio reikalų supratimą ir supažindinti jus su pagrindiniais tarptautinių santykių principais politinių mokslų sistemoje. Šie principai taps pagrindu pažangesniam tarptautinių santykių srities tyrimui ir padės ne tik ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius, reikalingus norint išanalizuoti valstybių konfliktus, bet ir žmogiškųjų santykių įgūdžius, kurių reikia norint išvengti jų. Skirtumas tarp tarptautinių santykių ir pasaulinės diplomatijos yra tas, kad, nors tradiciniai tarptautiniai santykiai yra tyrimas iš tolo, diplomatija padės jums aktyviai siekti sprendimo.

... [-]
Jungtinė Karalystė London Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE specializuota programa vadyboje yra skirta valdyti ir susieti vadybinius įgūdžius ir sumanumą, siekiant užtikrinti, kad vadovai, dirbantys su tarptautinėmis rinkomis, ... [+]

Šiandienos vadovai turi turėti įvairius pagrindinius įgūdžius ir pagrindines kompetencijas, kurios yra būtinos sėkmingai planuoti, vykdyti ir įvertinti įvairią verslo veiklą. ESE specializuota programa vadovybei suteikia dalyviams teisingą praktinių žinių, paremtų teoriniais pagrindais, derinį, kad išgirstų savo lyderio įgūdžius. Kursas suteikia vertingos informacijos apie vadybos sritį, suteikiančią dalyviams pranašumą, palyginti su likusia vis profesionaliau parengta darbo jėga rinkoje.

ESE specializuota programa vadyboje yra skirta valdyti ir susieti vadybinius įgūdžius ir sumanumą, siekiant užtikrinti, kad vadovai, dirbantys su tarptautinėmis rinkomis, turėtų reikiamą supratimą ir supratimą apie sėkmę šioje srityje. Tai bus pasiekta per kritinį mąstymą, komandinį darbą, kūrybiškumą ir asmeninį tobulėjimą labai interaktyvioje ir skatinančioje aplinkoje.... [-]

Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

Trumpas verslumo kursas ... [+]

Trumpas verslumo kursas

Būtent todėl mes sukūrėme modulius, pagrįstus atvejo analizės metodika ir interaktyviais komandinio darbo veiksmais, tiriant dalyvių fono įvairovę.

Modeliai ir sistema, gauta iš daugelio pasaulinių atvejų tyrimų, yra naudojami kaip įrankiai, leidžiantys atskleisti dalyvių įžvalgas, vedančias į tvarų mokymąsi.

Kitas pradžios datos: sausio / balandžio / rugsėjo mėn

Kursą sudaro 4 moduliai (moduliai gali keistis ir gali skirtis priklausomai nuo ESE centro):

Verslumo valdymas ir etinis vadovavimasĮmonių verslumo kultūros kūrimas ir atkūrimasTarptautinis verslo sprendimų priėmimasE-verslas ir elektroninė prekybaKurso trukmė:3 mėnesiai = 120 klasių valandų peržiūros savaitės egzamino savaitėStažuotė (neprivaloma): 3 mėnesiaiPraktika (neprivaloma)... [-]
Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London  + 4 Daugiau
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics
Address
ESE London 4 Mandeville Place
W1U 3BG London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+39 055 217050