European School of Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Europos ekonomikos mokykla (ESE) yra privataus verslo mokykla siūlo bakalauro kvalifikacinį laipsnį, magistro magistro ar MBA, trumpi programas prie jos centrų Londone, Romoje, Milane, Florencijoje ir Madride ir interneto mišrių kursų.

ESE absolventai yra tarp labiausiai konkurencingų verslo specialistų rinkoje, paruošti lyderio vaidmens tarptautinio marketingo, finansų, komunikacijos ir valdymo. Su galimybe individualiai pritaikyti savo studijas, ESE Studentai: studijos užsienyje ESE centrų visame pasaulyje; specializuojasi pažangiausius verslo sektoriuose, pavyzdžiui, mados, renginių, muzikos, sporto, meno, žiniasklaidos ir žmogiškųjų išteklių, tarp kitų; pilnas stažuotės, pasirinkti iš daugiau nei 1500 pirmaujančių organizacijų visame pasaulyje.

Mokykla be sienų, Europos ekonomikos mokykla yra nauja koncepcija aukštojo mokslo. Suderinus akademinę kompetenciją, tarptautiškumą ir pragmatizmą, ESE laipsnis ir pažymėjimo programos, skirtos parengti naujos kartos lyderių ir verslininkų. Europos ekonomikos mokykla (ESE) yra pripažinta švietimo įstaiga, akredituota Britų Akreditavimo Tarybos (BAC).

Švietimo filosofija

Graduate Management Admission Test arba Europos ekonomikos mokykla įsivaizdavo naujos žmonijos gimimą, už laisvųjų nuo prietarų ir baimės, ir galinti suderinti dalių, sena antagonizmus tarp ekonomikos ir etikos, veiklos ir kontempliacijos ir finansinės galios ir meilės asmenų kūrimo.

ESE bakalauro, magistro, MBA ir pažymėjimas programas siekiama parengti tarptautinius verslininkus ir vadovus su kultūriniu sąmoningumu, gebėjimų ir moralinių savybių labiausiai reikia šiuolaikinio verslo pasaulyje. Tai pasiekiama per unikalų ESE švietimo filosofija:

"Dream yra realus dalykas yra" - Studentai sukuria unikalų akademinį ir profesinį kelią per savo pasirinktos specialybės kursą, stažuotės vietą ir galutinį disertacijos

pragmatizmas - hands-on patirties šiuolaikinės verslo praktikos per išsamų stažuotės programos

Tarptautiškumas - Kuris yra kildinamas iš daugiau nei 60 tautų, ESE centrų visame pasaulyje, ir stažuotes pasaulinių organizacijų studentas kūnas. Europos ekonomikos mokykla yra nauja koncepcija aukštojo mokslo. Iš tarptautinio verslo kolegija paskelbė apie ESE švietimo sritis peržengia išsamiu paruošimo Ekonomikos, vadybos, rinkodaros ar finansų principais. Šiuolaikinio kolegijose ir universitetuose tikslas turėtų būti kiekvieno individualaus vystymosi, per gyvybinių idėjų sistemą, siekiant sukurti naujos kartos viziją lyderių rengimo.

ESE Vertybės

Už kiekvieno žmogaus pasiekimų, kiekvieno intuicija, kiekvieno mokslo ar socialinės užkariavimo, už didžiausių pasaulyje finansų ir pramonės korporacijos kilmės, ir visa, kas gražu, naudinga, turtingi, yra visada vienas žmogus, individas ir jo svajonė.

Tik asmenys gali transformuoti visuomenę. Tik gali svajoti asmenys. ESE misija yra sukurti naujos kartos jaunų verslininkų ir įmonių vadovų, vizionierių, pragmatinių svajotojų. Norint pasiekti šį tikslą, reikia daugiau nei gerų programų ir gerų mokytojų. Ese yra gyvybiškai idėjų sistema ir rengia savo studentus būti naujos ląstelės, kurių išgydyti žmoniją, nemokamai iš konfliktinių mąstymo, prietarai, prietarai ir pasenusių idėjų, auginti savyje žinutę nesutramdomas aistra didybės.

Iš organizacijos gyvenimą, tautos ateitis, kurio visą civilizacijos priklauso nuo šių vyrų ir moterų egzistuoja. Būsimos organizacijų vadovai bus filosofai veiksmų. Šie žmonės yra brangesnis už auksą kasyklų ir naftos telkinių. Jie atneš sėkmę ir ilgaamžiškumą su pasaulio įmonėse.

Mes priimti idėją, kad juos Forge, akademinis meistriškumas turi suspėti su plėtoti savo individualų žmogiškąjį potencialą, ir kad kuriant intelektinius gebėjimus turi eiti kartu su kuriant tikrą tarptautiškumą ir garsas operacinius gebėjimus, tiek įgyta srityje, per pirmaujančių kompanijų pasaulyje.

Iš žmogaus sėkmė, kaip iš organizacijos yra nustatomas pagal jų filosofijos.

Todėl ESE yra aišku, kad nekilnojamojo švietimas nėra tiesiog sąvokų ir plėtros įgūdžių mokymas, bet visų pirma unikalaus filosofijos mokyklos perdavimo, savo idėjas ir pagrindinius principus. Ese pateikia požiūrį į verslą ir plataus matymo gyvenimo per intelektinės, meninės, politinės, etinės ir socialinės-kultūrinės tyrinėjimo procesas, kurio centras savęs atradimo ir darbo su savimi, kuria siekiama vientisumo.

Nei žinios, nei išsilavinimas, turto, nei socialinės padėties gali nutiesti savo kelią į sėkmę, o tik savo savęs pažinimo ir vientisumą.

Kiekvieno verslo raida, iš vietos kampe parduotuvė tarptautinės pramonės ir finansų gigantai yra jų sąmoningas transformacija į "mokykla yra". Jų tikslas ir realaus verslo tikslai bus visų žmonių evoliucija tiesiogiai dalyvauja, ir suinteresuotosios šalys. Korporacijos ir organizacijos ateityje bus vietos aspiracijos ir asmeninį tobulėjimą, kai darbuotojai ir darbuotojai, liks dar nuo tos dienos su jausmą suprasti, laimės ir atsakomybės, ir, jei bus priimtas net tolimiausių ląstelių organizacijos priežiūrą pabaigoje iš tam vystytis ir pagreitinti jų pažangą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Architektūros Verslo Kursas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 5 savaites July 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Jūs galbūt įgijote puikių gebėjimų iki šiol dizaino ir planavimo, bet jūs turite įgūdžių, kad jūsų idėjos galėtų formuotis ir pasakyti kažką apie aplinką, kurioje gyvenate, apie save? Architektūros verslo programa sukurta tam, kad tilptų tarp dizaino ir realaus pasaulio, dizaino stalo ir pastatytos formos. [+]

"Architektūra - tai mokslas, leidžiantis žmogui atskleisti savo vientisumą pastatytu būdu, o architekto aukščiausia atsakomybė yra visų pirma tapti visateise kaip individas, kad galėtų kuo geriau įvykdyti šią misiją, ir tada tarnauti pasauliui, kad jis sukūrė aplink save. Architektūros verslas formuoja vientisumą. "

Įkūrėjas ir prezidentas Elio D'Anna

Atrodo, šiandien švietimas yra antikūnė prieš klasikinius modelius, kuriuos išdėstė senovės graikai, kuriuose mokyklos mokinys buvo skatinamas apklausti, dalyvauti ir visų pirma - patiems pažinti save. European School of Economics mano, kad pasaulis, kuriame gyvena, yra ne kas kita, kaip vidinių valstybių, kurias jis gyvena, atspindys ir kad kuo daugiau žino ir todėl valdo save, tuo daugiau jis gali sukurti pasaulį, kuris yra malonus sau ir kitiems . Visi European School of Economics kursai yra orientuoti į individą kaip į svarbiausią jų elementą. Pasaulis yra tik pasaulis, kuriame mes gyvename ir svajojame viduje. Asmuo, kurio tikslas yra tvarka ir grožis, negali pasireikšti šio sąžiningumo išoriniame pasaulyje. Tas pats žmogus, kuris myli save ir save, aplink jį pasaulis negali padėti kurti, išeiti ir įsakti, kad ir kur jis eitų.... [-]


Filmas Verslo Vadyba, Spręsti Gamybos, Marketingo Ir Pardavimų

Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Italija Rome Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

Su visais savo šviesų ir šešėlių, kino pramonė išlieka viena stipriausių sektorių visame pasaulyje, ir tai yra tikriausiai labiausiai įtakinga. Kurso tikslas yra aprūpinti studentus su kino pamatus ir bus atlikti tvirtą pagrindą, ant kurio galite augti bet kuria kryptimi. Kai ten, žinoma, padės jums pasirinkti jus dominančią sritį ir suteiks jums tinkamą įrankių specializuojasi. [+]

Kalbant apie žaliavų duomenimis, kino pramonė yra viena iš didžiausių pajamų šaltinių už JAV ir kino studijos siūlomi šimtai kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Mūsų Trumpas kursas suteikia reikiamų įgūdžių ir žinių, kad galėtų patekti į kino verslą, kartu su mokosi tarptautinėje aplinkoje naudą. Visa tai plius praleisti 3 mėnesius Amžinojo miesto patirtis.

Pradėti gyventi "La Dolce Vita" dabar!

Programa susideda iš 4 modulių ir 1 seminaras. Kiekvienas modulis apima vieną 3-HRS sesijos per savaitę daugiau nei 10 savaites, plius papildomą 3 mėnesių stažuotės programą Atlikus visus modulius. Moduliai mes siūlome yra: - Movie Verslas: strategija ir valdymas - Įvadas į Apskaita ir finansai - Tarptautinis marketingas - Tarptautinė Strateginis valdymas - Teisinė ir kino verslo sutartis dirbtuvių Stažuotė: Yra; Studentai turi būti laikomos tinkamomis atsižvelgiant stažuotę (pateikti gyvenimo aprašymą,... [-]


Mada Ir Prabangos Prekių Valdymas

Su bendrabučiu Ištęstinės 6 mėnesių Registracija galima Italija Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Rome + 6 daugiau

Iš ESE Professional programos tikslas Mada ir prabangos prekių valdymas yra suteikti sutelkto ir profesiškai orientuotą švietimą konkrečių aspektų mados ir prabangos susiję disciplinų, būtent mados tyrimai, marketingo, tendencija prognozavimas, prabangos prekių tvarkymo, prekės ženklo valdymas ir mažmeninė valdymo. [+]

Mados industrija yra kompleksinis, auga ir labai konkurencinga verslo sektorius. Tapimas lyderiu šioje sparčiai besivystančioje prekybos reikalauja asmenims turėti platų spektrą vadybinių įgūdžių, aukšto lygio strateginio planavimo galimybes, tarpasmeninių ryšių gebėjimų ir kūrybingą požiūrį į problemų sprendimo.

Iš tikslas Ese Profesionalus programa Fashion & Prabangos prekių valdymas yra suteikti sutelkto ir profesiškai orientuotą švietimą konkrečių aspektų mados ir prabangos susiję disciplinų, būtent mados tyrimai, marketingo, tendencija prognozavimas, prabangos prekių tvarkymo, prekės ženklo valdymas ir mažmeninė valdymo. glaudžiai bendradarbiauja su pagrindiniais skaičiais per mados ir prabangos prekių pramonės, programa bus aprūpinti studentus su neįkainojama švietimo ir įgūdžių bazę. Taip bus užtikrinta, kad kandidatai sukurti konkurencingą mados verslo mokymo, leidžiant jiems tapti pirmaujančia mados novatoriai rytoj.... [-]


Profesionali Programa Renginio Valdymo

Su bendrabučiu Ištęstinės 3 mėnesių Registracija galima Italija Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Rome + 6 daugiau

Profesionalus programa Events Management ne Europos ekonomikos mokyklos tikslas išmokyti studentus su esminių žinių ir įgūdžių, reikalingų tobulėti per kiekvieną renginį valdymo proceso etape. [+]

Renginių organizavimas yra sparčiai auganti lauke per paslaugų sektoriuje ne tik savo rekreacinių savybių, bet ir dėl jo galios komunikacijos. Didysis stiprumas šio verslo sektoriaus yra tai, kad gerai organizuotas renginys yra pajėgi patenkinti svečius ir dalyvius įvairiais lygiais - renginys yra ne tik jos dalyviams diversija, bet priemonė galinti vienijantis didelį Institucijos žmonių visame konkretaus vyksta, ir jos geriausiai aplink tam tikrą idėją.

Su savo daugialypė vaidmenį, kuris apima planavimą, organizavimą ir vykdymą, renginių organizavimas reikalauja nuodugniai suvokti pagrindines procedūras, pavyzdžiui, formuojant pirminį koncepcijos ir nukreipti auditoriją per rinkos tyrimus, taip pat prekės ženklo ir rėmimą.... [-]


Profesionali Programa Tarptautiniuose Santykiuose

Su bendrabučiu Dieninės August 2018 Jungtinė Karalystė London Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid + 5 daugiau

Šio kurso tikslas yra suteikti jums su bazinį supratimą apie užsienio reikalus ir supažindinti jus su pagrindinių principų tarptautinių santykių per Politikos mokslų sistemoje. [+]

Sveiki atvykę į pasaulinę diplomatijos ESE

Šio kurso tikslas yra suteikti jums su bazinį supratimą apie užsienio reikalus ir supažindinti jus su pagrindinių principų tarptautinių santykių per Politikos mokslų sistemoje. Šie principai bus kaip už daugiau pažangių studijų fondo į tarptautinių santykių srityje ir padės jums ne tik plėtoti kritinio mąstymo įgūdžius, jums reikia siekiant išanalizuoti konfliktų tarp narių, o žmogaus realtions įgūdžių jums reikia aktyviai jų išvengti. Skirtumas tarp tarptautinių santykių ir pasaulio diplomatijos yra tai, kad tradiciniai tarptautiniai santykiai yra Tyrimas iš tolo, diplomatija bus parengti jums aktyviai siekti sprendimą.... [-]


Sporto Valdymo Profesionalų Programa

Su bendrabučiu Ištęstinės 6 mėnesių Registracija galima Italija Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Rome + 6 daugiau

ESE Profesionalus programa sporto vadybos kursas suteikia studentams su pilna nuomone įvairių sporto sričių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai šioje valdymo srityje, tikrinti ventiliatoriaus supakuoti stadionuose, prie sporto relikvijų ir vieno žaidėjo valdymas, kontroliuojant gamybos. [+]

Pagal savo pobūdį komandas ypatingą dėmesį sporto pasaulyje. Sportinė veikla pakviesti asmenis dalyvauti įvairiuose lygmenyse - emocinio, fizinio ir intelektualo. Ši veikla suteikia išraiškingą realizavimo kurio žmogaus poreikius masyvas, tenkinant norą būti ginčijamas, pasiseks ir bendrauti su grupe. Sportinė veikla yra unikali tuo, kad pasiekimo jausmą pasiekti yra tiek intensyviai asmens ir grupės orientuota.

Graduate Management Admission Test arba Ese Profesionalus programa sporto vadybos Kursas suteikia studentams su pilna nuomone įvairių sporto sričių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai šioje valdymo srityje, tikrinti ventiliatoriaus supakuoti stadionuose, prie sporto relikvijų ir vieno žaidėjo valdymas, kontroliuojant gamybos. Į sporto vadybos specializacija apdovanoja studentus su išsamų supratimą apie dinamiškus klausimus ir praktiką, esančių sporto vadybos. Trys centrinės temos bus įvaldę šį kursą: sporto vadyba, sporto rinkodaros ir sporto renginių organizavimas.... [-]


Svetingumo Valdymo Profesionalų Programa

Su bendrabučiu Ištęstinės 6 mėnesių Registracija galima Italija Rome Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London Milan + 5 daugiau

Profesionalus programa svetingumo ir turizmo vadybos Europos ekonomikos mokyklos suteikia tvirtą pagrindą žinių ir įrankių, verslo ir valdymo, kurie būtini siekiant tobulėti šioje puikioje augimo srityje. [+]

Graduate Management Admission Test arba Profesionalus programa svetingumo ir turizmo vadybos ne Europos ekonomikos mokyklos suteikia tvirtą pagrindą žinių ir įrankių, verslo ir valdymo, kurie būtini siekiant tobulėti šioje puikioje augimo srityje. Dalyviai nagrinės ekonominį poveikį turizmo ir svetingumo daugelyje tarptautinių kontekstuose, ir apsvarstyti Stiprėjantis socialinius, kultūrinius, ekonominius ir politinius veiksnius, kurie turi įtakos pramonei.

Ši programa bus ištirti nuodugniai vaidmenį Klientų aptarnavimas, Personalo vadyba, Svetingumo vadyba ir Tarptautinio marketingo ir turizmo. Dalyviai galės išanalizuoti ir įvertinti politiką ir principus, kurie geriausiai skatinti klientų orientuota kultūra ir išmokti sėkmingai valdyti komandą gauti šį tikslą. Dalyviai taip pat plėtoti įgūdžius, kurie leis jiems prognozuoti galimas tendencijas ir spąstų pramonės ir dizaino ir kurti veiksmingas strategijas pritaikyti atitinkamai savo rinkodaros strategijas.... [-]


Trumpas Kursas - Finansai

Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London + 5 daugiau

ESE Specializuotos programos Finansų siekiama trokštantis fondų valdytojų ir profesinių investicijų analitikų ir nagrinėja finansavimą ir investicinius sprendimus ir jų poveikį visoje įvairių šiuolaikinių valdymo klausimais principus. [+]

Graduate Management Admission Test arba Ese Specializuotos programos Finansų siekiama trokštantis fondų valdytojų ir profesinių investicijų analitikų ir nagrinėja finansavimą ir investicinius sprendimus ir jų poveikį visoje įvairių šiuolaikinių valdymo klausimais principus. Studentai ne tik nagrinėti išorines priežastis ir pasekmes turtus, bet dar svarbiau yra raginamos pažvelgti į nematomų vidinių priežasčių.

Ši programa suteikia finansinę politiką sintezę į strategiją, kuri sujungia organizacinę paskirtį ir tikslus. Kurso dėmesys skiriamas dabartinės mąstymo apie vertinimo įmonės, investicijų sprendimų priėmimo procesus, finansavimo ir dividendų politiką, turto valdymo, finansinių strategijų ir portfelio teorija. Šis kursas taip pat apima finansinę analizę, planavimą ir rizikos sampratą. Ji apima formavimo ir naudojimo trumpalaikį turtą, apyvartinio kapitalo ir kredito politiką. Finansų valdymas apima ilgalaikio finansavimo priemonių ir kapitalo struktūros supratimą.... [-]


Trumpas Kursas - Meno Ir Kultūros Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 3 mėnesių Registracija galima Jungtinė Karalystė London Italija Florence + 2 daugiau

ESE Profesionalus programa meno ir kultūros vadybos Europos ekonomikos mokyklos Florencijoje yra skirta kurti inovatyvius vadovus per vizualiųjų menų ir kultūros srityje. [+]

Graduate Management Admission Test arba Ese Profesionalus programa meno ir kultūros vadybos ne Europos ekonomikos mokyklos Florencijoje yra skirta kurti inovatyvius vadovus per vizualiųjų menų ir kultūros srityje. Po kurso baigimo, studentai turės galimybę patekti į tarptautinio meno pasaulio kelią per, pavyzdžiui, muziejaus aplinka ir meno rinka. Programa jungia griežtą kursinių mokė profesionalūs docentai ir vertingų vietoje mokymosi galimybes, siekiant atskirti studentų per visuomenės, privataus ir nepelno meno aplinkoje.

Įsiurbimo Datos: Sausio, balandžio, rugsėjo

Siūlomų modulių: Fondas meno istorijos Menas Rinkodara ir verslo Tarptautinis verslas Sprendimų priėmimas E-verslo ir e-komercija ... [-]

Trumpas Kursas - Muzikos Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 mėnesių Registracija galima Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London + 6 daugiau

ESE Profesionalus programa muzikos valdymo buvo sukurta kaip suteikiant studentams su realiomis darbo struktūra nukreipti juos į šį prigimties beformis ir sparčiai besivystančioje srityje priemonėmis. [+]

Graduate Management Admission Test arba Ese Profesionalus programa muzikos valdymo buvo sukurta kaip suteikiant studentams su realiomis darbo struktūra nukreipti juos į šį prigimties beformis ir sparčiai besivystančioje srityje priemonėmis. Muzikos valdymas kursas buvo sukurta siekiant patenkinti studentų, kurie nori tęsti savo verslą ir valdymo karjerą muzikos industrijos poreikius.

Paskaitų, seminarų ir pasitarimų serija su tiek reguliariai ir apsilankymą pramonės specialistai pristato kandidatus į svarbiausių aspektų muzikos versle, įskaitant sutarčių teisės, intelektinės autorių, menininkų valdymo ir įrašų pramonės. Sėkmė šiuolaikinės muzikos pasaulyje vis labiau priklauso nuo verslo know-how. Įvertinimas pagal programos paprastai yra per grupės projektą ir pristatymas. Modulio pavadinimas: ese Profesionalus programa muzikos industrijos valdymas... [-]


Trumpas Kursas - Prekyba

Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London + 5 daugiau

ESE Specializuotos programos marketingo skirta toliau plėtoti dalyvių rinkodaros įgūdžių ir sumanumo, kad vadovai tarptautinėse rinkose reikiamo supratimo ir įžvalgos apie sėkmę šioje srityje. [+]

Graduate Management Admission Test arba Ese Specializuotos programos marketingo yra sukurta siekiant toliau plėtoti dalyvių rinkodaros įgūdžių ir sumanumo, kad vadovai tarptautinėse rinkose reikiamo supratimo ir įžvalgos apie sėkmę šioje srityje. Žinoma, bus parengti dalyvius platų veiklos, pavyzdžiui, prekės ženklo valdymas, produktų kūrimas, paslaugų marketingo ir verslo-verslo rinkodaros, suteikiant jiems galimybę patekti į specializuotų marketingo konsultavimo ir paslaugų įmonių, Excel rinkos tyrimų, reklamos srityse, pardavimų skatinimo, ryšių su visuomene ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

Nuo rinkodara yra menas ir mokslas nukreipti rinkos segmentus ir gauti, išlaikyti ir kurti lojalumą dirbsime nuo efektyvaus bendravimo ir kokybišką aptarnavimą ir vertę pristatymo. Dalyviai galės valdyti, prižiūrėti ir vadovauti savo, ir kitų, veiklą, o suprasti pagrindinius strateginius klausimus ir tendencijas šioje srityje. Tai apima informacijos naudojimą priimti svarbius sprendimus ir teorijų ir metodų taikymą praktinių realių darbo situacijų sektoriuje.... [-]


Trumpas Kursas - Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London + 5 daugiau

ESE Specializuotos programos valdymas yra skirta kurti ir kontekstualizēt vadybinius įgūdžius ir sumanumo, kad vadovai, susiję su tarptautinių rinkų reikiamo supratimo ir įžvalgos apie sėkmę šioje srityje. [+]

Šiandien valdytojai privalo turėti įvairų rinkinį pagrindinių įgūdžių ir pagrindinių kompetencijų, kurios būtinos sėkmingai planuoti, vykdyti ir vertinti platų verslo veiklą. ESE Specializuotos programos valdymas suteikiančias dalyvių su teise derinys praktinių žinių remiamą teorinius pagrindus galąsti jų vadovų įgūdžius Kursas suteikia vertingų įžvalgų vadybos srityje, kuri suteikia dalyviams pranašumą virš vis profesionaliai paruoštą darbuotojų poilsio Parduotuvė.

Graduate Management Admission Test arba Ese Specializuotos programos valdymas yra skirta kurti ir kontekstualizēt vadybinius įgūdžius ir sumanumo, kad vadovai, susiję su tarptautinių rinkų reikiamo supratimo ir įžvalgos apie sėkmę šioje srityje. Tai bus pasiekta per kritinio mąstymo, komandinio darbo, kūrybiškumo ir asmeninės raidos labai interaktyvus ir palankią aplinką.... [-]


Trumpas Kursas - Verslumas

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 6 mėnesių Registracija galima Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London + 6 daugiau

Trumpas kursas pagrindiniame Verslumas ir lyderystė tikslas yra plėtoti dalyvių verslumo įgūdžius bei elgseną. [+]

Graduate Management Admission Test arba Trumpas kursas Verslumas ir lyderystė"Pagrindinis tikslas yra plėtoti dalyvių verslumo įgūdžius bei elgseną. Moduliai yra skirti tiems asmenims, norintiems naudotis ir toliau plėtoti savo kūrybinį potencialą, kuria selfdevelopment ir kaip pasekmė augti ir toliau plėtoti savo dabartinių ir būsimų verslo įmonių galimybes. Verslumas yra praktiškas sąvoka.

Tai yra priežastis, mes sukūrėme modulius remiantis atvejo studijų metodologiją ir interaktyvūs komandinio darbo veiklą tyrinėjančių įvairovę dalyvių fone.

Modeliai ir sistema gautos iš kelių pasaulio atvejų tyrimus yra naudojami kaip įrankiai atskleisti dalyvių įžvalgas pirmaujančių tvaraus mokymąsi.... [-]


Vasaros kursai

Vasaros Programa - Ekonomika Architektūros

Su bendrabučiu Dieninės 5 savaites August 2018 Italija Florence Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

ESE vasaros programa architektūros ekonomiką Europos ekonomikos mokyklos Florencijoje yra sukurta siekiant suteikti tarptautiniams studentams galimybę susitikti stimuliuojančią aplinką ir mokytis ir keistis naujų idėjų architektūros ir ekonomikai. [+]

ESE vasaros programa Architektūros Ekonomika ne Europos ekonomikos mokyklos Florencijoje yra sukurta siekiant suteikti tarptautiniams studentams galimybę susitikti stimuliuojančią aplinką ir mokytis ir keistis naujų idėjų architektūros ir ekonomikai. Tiek antrosios pakopos studentai, taip pat specialistų architektūra gali turėti naudos iš ese anketa atidžiai vadovautis instrukcija ir tuo pačiu metu iš ese Florencijos prestižinėje vietoje, ekskursijos ir puikios grupės profesorių ir lektorių.

5 savaičių programa apima 72 valandų klasės ir studija kartu ir 5 Seminarus veda žinomų šiuolaikinių architektų. PAMOKOSE bus papildytas intensyvaus maršruto ekskursijų ir patikrinimų vietoje, laikantis mokyklos filosofija kreiptis į dalyką iš kiekvienos aspektu.... [-]


Kontaktai

European School of Economics

Adresas ESE London 11-13 Mandeville Place
W1U 3AJ London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė http://www.uniese.it/
Telefonas +39 055 217050