DLD College London

Įvadas

Oficialus aprašymas

DLD yra seniausia ir viena iš prestižinių koledžų Jungtinėje Karalystėje, kuri nuo įkūrimo 1931 m. Sukūrė stiprią reputaciją tarp studentų, tėvų, mokyklų ir universitetų.London, United Kingdom - Palace of Westminster (Houses of Parliament). UNESCO World Heritage Site.

DLD College London veikia nuo tikslo pastatyto universiteto, esančio Londono centre, su vaizdu į Vestminsterį ir Temzės upę.

Mes orientuojamės į kiekvieną mokinį kaip asmenį, kiekvienam asmeniui siūlant geriausius mokymo ir švietimo išteklius. Mes siekiame didinti pasitikėjimą mūsų studentais, suteikiant jiems galimybę susipažinti su įvairiais aukštojo mokslo universitetų laipsniais. Mes esame kolegija, pažymėta jos draugiškumu ir neformalumu, ir mes traktuojame savo studentus kaip jaunus suaugusiuosius.

Kaip „Alpha Plus“ grupės dalis, DLD kolegija siekia išlaikyti švietimo kokybės „aukso standartą“. Klasės yra mažos, todėl studentai ir mokytojai gali sutelkti dėmesį į efektyviausius mokymosi būdus. Mes ištempiame ir iššaukiame savo studentus, motyvuojame juos ir keliame savo pačių lūkesčius, be to, mūsų mokymosi bendruomenę palaiko e. Mokymosi platforma.

Kolegija siūlo puikius, šiuolaikiškus mokymo būdus ir išteklius vienoje iš saugiausių ir labiausiai prieinamų Londono vietų, nuo akmenų pėsčiomis nuo Vestminsterio tilto ir Parlamento rūmų. Kolegija yra stipri visose akademinėse srityse, mūsų kūrybiniai menai yra skaidrūs, o mūsų teatro, meno ir dizaino, muzikos ir fotografijos studijos yra švytinčios vietos.

Kolegijoje yra apie 500 studentų , iš kurių kai kurie rengiasi A lygiui, kai kurie studijuoja savo GCSE, o kai kurie mokosi dėl BTEC ir Tarptautinių fondų programų. Mūsų didžioji šeštoji forma leidžia Kolegijai pasiūlyti platų temų spektrą, kurį palaiko stipri gerovės sistema ir aukštos kokybės aukštojo mokslo bei karjeros konsultacijos. Studentams, kuriems reikalingas gyvenamasis būstas, „DLD College“ siūlo daugiau kaip 200 kambarių mūsų pastatytiems studentams, kurie yra tiesiai virš mūsų kolegijos patalpų. DLD turi platų veiklos spektrą už klasės, sporto, kultūros ir socialinės veiklos. Aišku, mes manome, kad čia yra kažkas labai ypatingo, ką galite patirti tik apsilankę pas mus. Nekantrauju su Tavimi susitikti.

Irfan Latif, direktorius

Vietos

Londonas

Address
199 Westminster Bridge Road
London
SE1 7FX

SE1 7FX Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė