Coventry College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ką mes darom

Nesvarbu, ar reikia tobulinti savo pagrindinius įgūdžius ar studijuoti aukštojo mokslo laipsnį, mes galime suteikti aukščiausios kokybės techninį ir profesinį išsilavinimą, kad užtikrintume jūsų sėkmę.

Mūsų kursai apima šimtus galimų " Pathways , kurie yra skirti pagerinti jūsų karjeros perspektyvas ir padėti jums pereiti prie universitetų ir už jos ribų.

Mūsų jėga priklauso nuo mūsų glaudžių ryšių su pramonės atstovais ir vietiniais darbdaviais, kurie prisideda prie mūsų kursų kūrimo, siekiant užtikrinti, kad jie išliktų aktuali ir atitiktų jų poreikius. Jie taip pat teikia vertingas darbo patirties galimybes, ekspertų konsultavimą ir svečiai, kurie padidins jūsų galimybes užtikrinti jūsų svajonių darbą.

Mes dirbame kartu su jumis, kad įsitikintumėte, ar turite prieigą prie visos reikalingos pagalbos ir paramos, nes tai yra asmeninė, švietimo ar finansinė. Manome, kad Koventris yra puiki vieta gyventi, dirbti ir augti, o mes švenčiame savo studentų pasiekimus.

Kodėl Coventry College ?

Ateitis be kvalifikacijos ir (arba) įgūdžių tampa vis sudėtingesnė. Coventry College yra čia, norėdamas suteikti Koventrio žmonėms paramą, informaciją, mokymą, įgūdžius ir žinias, kad padėtų jums tęsti savo karjerą ir įgyvendinti savo ambicijas.

Didžiuojasi kolegijoje, didžiuojasi miestu

Šis naujas kolegija buvo įkurta, kai "City College" Koventris ir Henlio koledžas Coventry sujungė 2017 m. Rugpjūčio 1 d. Antradienį. Mes turime du universitetus, "City Campus" ir Henley Campus, esančius ankstesnėse buvusių kolegijų vietose. Mes esame didžiausias tolesnio ugdymo koledžas mieste ir apylinkėse. Mūsų misija yra tarnauti šiai sričiai, tobulinti įgūdžius, išlaikyti kompetenciją ir mėgautis šiuo nuostabiu miestu.

Mokymasis visais etapais ir visų amžiaus grupių

Nuo pradinio lygio kvalifikacijos, iki laipsnio lygio ir specialistų profesinių kursų yra kažkas čia studentams su mažai arba be formaliojo švietimo iki karjeros high flyers.

Tikėtis gyvybingos aplinkos, kurioje galėsite susipažinti su skirtingų tautų ir kultūrų žmonėmis.

Puiki įranga

"City Campus" buvo baigtas 2008 m. Ir lengvai pasiekiamas iš miesto centro ir autobusų maršrutų. Vidaus viduje pamatysite nuostabius objektus iš lauko statybos sričių ir žiniasklaidos bei įrašų centrų. Šokių studijos gyvena kartu su IT apartamentais ir atsipalaiduojančiais bendrais kambariais. Galite valgyti, mokytis, susitikti ir kurti studentus visuose kursuose.

"Henley Campus" nauja pertvarkymas buvo baigtas 2014 m. Kovo mėn. "Henley" 8 mln. Svarų sterlingų patalpose yra atriumas su parodos erdve, skirta studentų darbui pristatyti, naujas blokas su 14 didelėmis klasėmis ir naujausiais konferencijų salėmis, keturi nauji plaukai grožio salonai, gyvas restoranas, sporto ir treniruoklių centras bei darželis.

Vietos

Koventris

Address
City Campus
50, Swanswell Street
Coventry

CV1 5DG Koventris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Koventris

Address
Henley Campus
Henley Road
Bell Green
Coventry

CV2 1ED Koventris, Anglija, Jungtinė Karalystė