Oficialus aprašymas

Ką mes darom

Nesvarbu, ar reikia tobulinti savo pagrindinius įgūdžius ar studijuoti aukštojo mokslo laipsnį, mes galime suteikti aukščiausios kokybės techninį ir profesinį išsilavinimą, kad užtikrintume jūsų sėkmę.

Mūsų kursai apima šimtus galimų " Pathways , kurie yra skirti pagerinti jūsų karjeros perspektyvas ir padėti jums pereiti prie universitetų ir už jos ribų.

Mūsų jėga priklauso nuo mūsų glaudžių ryšių su pramonės atstovais ir vietiniais darbdaviais, kurie prisideda prie mūsų kursų kūrimo, siekiant užtikrinti, kad jie išliktų aktuali ir atitiktų jų poreikius. Jie taip pat teikia vertingas darbo patirties galimybes, ekspertų konsultavimą ir svečiai, kurie padidins jūsų galimybes užtikrinti jūsų svajonių darbą.

Mes dirbame kartu su jumis, kad įsitikintumėte, ar turite prieigą prie visos reikalingos pagalbos ir paramos, nes tai yra asmeninė, švietimo ar finansinė. Manome, kad Koventris yra puiki vieta gyventi, dirbti ir augti, o mes švenčiame savo studentų pasiekimus.

Kodėl Coventry College ?

Ateitis be kvalifikacijos ir (arba) įgūdžių tampa vis sudėtingesnė. Coventry College yra čia, norėdamas suteikti Koventrio žmonėms paramą, informaciją, mokymą, įgūdžius ir žinias, kad padėtų jums tęsti savo karjerą ir įgyvendinti savo ambicijas.

Didžiuojasi kolegijoje, didžiuojasi miestu

Šis naujas kolegija buvo įkurta, kai "City College" Koventris ir Henlio koledžas Coventry sujungė 2017 m. Rugpjūčio 1 d. Antradienį. Mes turime du universitetus, "City Campus" ir Henley Campus, esančius ankstesnėse buvusių kolegijų vietose. Mes esame didžiausias tolesnio ugdymo koledžas mieste ir apylinkėse. Mūsų misija yra tarnauti šiai sričiai, tobulinti įgūdžius, išlaikyti kompetenciją ir mėgautis šiuo nuostabiu miestu.

Mokymasis visais etapais ir visų amžiaus grupių

Nuo pradinio lygio kvalifikacijos, iki laipsnio lygio ir specialistų profesinių kursų yra kažkas čia studentams su mažai arba be formaliojo švietimo iki karjeros high flyers.

Tikėtis gyvybingos aplinkos, kurioje galėsite susipažinti su skirtingų tautų ir kultūrų žmonėmis.

Puiki įranga

"City Campus" buvo baigtas 2008 m. Ir lengvai pasiekiamas iš miesto centro ir autobusų maršrutų. Vidaus viduje pamatysite nuostabius objektus iš lauko statybos sričių ir žiniasklaidos bei įrašų centrų. Šokių studijos gyvena kartu su IT apartamentais ir atsipalaiduojančiais bendrais kambariais. Galite valgyti, mokytis, susitikti ir kurti studentus visuose kursuose.

"Henley Campus" nauja pertvarkymas buvo baigtas 2014 m. Kovo mėn. "Henley" 8 mln. Svarų sterlingų patalpose yra atriumas su parodos erdve, skirta studentų darbui pristatyti, naujas blokas su 14 didelėmis klasėmis ir naujausiais konferencijų salėmis, keturi nauji plaukai grožio salonai, gyvas restoranas, sporto ir treniruoklių centras bei darželis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Coventry College

Greitojo laipsnio prieiga prie aukštojo mokslo kursų rengia jus studijuoti universitete ir yra plačiai pripažinta daugelyje JK universitetų. Jis skirtas tiems, kurie baig ... [+]

Apžvalga

Greitojo laipsnio prieiga prie aukštojo mokslo kursų rengia jus studijuoti universitete ir yra plačiai pripažinta daugelyje JK universitetų. Jis skirtas tiems, kurie baigė mokyklą ir nori įgyti pakankamai aukštą kvalifikaciją, kad galėtų įgyti aukštąjį universitetinį išsilavinimą Jungtinėje Karalystėje. "Fast-Track" kursas vyksta nuo sausio iki birželio ir bus baigtas tik per 6 mėnesius.

Studijų valandos

Studijų valandos susideda iš 15 privalomų klasių kontakto valandų plius 3 valandų studijų įgūdžių ir anglų paramos per savaitę. Jūs taip pat turėsite įsipareigoti mokytis savarankiškai už klasės ribų.

Studijuosite įvairių modulių, kurie sudarys 45 kreditus. Vienetai gali apimti:... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Rugpjūtis 2020
Anglų
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Coventry College

Nesvarbu, ar norite tik išmokti anglų kalbą, ar paprasčiausiai išmėginti savo įgūdžius, galite pasirinkti Jums tinkamą programą. Coventry College yra gerai aprūpinta, auk ... [+]

Apžvalga

Nesvarbu, ar norite tik išmokti anglų kalbą, ar paprasčiausiai išmėginti savo įgūdžius, galite pasirinkti Jums tinkamą programą. Coventry College yra gerai aprūpinta, aukštos kokybės viešoji kolegija, turinti puikių dėstytojų. Mes esame Britų tarybos akredituotos anglų kalbos mokymas.

Kiekvieną savaitę mokykitės 15, 18 arba 21 valandų anglų kalbos ir mėgaukitės laisvalaikiu šiame fantastiškame studentų miestelyje ir atostogų laikotarpiais ištirkite JK.

Mūsų anglų kalbos EFL programos yra visiškai lanksčios:

Jie prasideda kiekvieną pirmadienį pagal terminąJūs pasirenkate, kiek valandų mokytis per savaitę 15, 18 arba 21 valJūs pasirenkate, kiek savaičių norite studijuotiTiesiog praneškite mums, ko norite, ir mes atsiųsime jums citatąKainos tik 9 svarus per valandąPrograma... [-]
Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Coventry College

Jei norite išmokti anglų kalbą, susirasti draugų, linksminkitės ir sužinokite, kaip JK ateina ir prisijungia prie mūsų liepos ir / arba rugpjūčio mėnesiais. ... [+]

Apžvalga

Jei norite išmokti anglų kalbą, susirasti draugų, linksminkitės ir sužinokite, kaip JK ateina ir prisijungia prie mūsų liepos ir / arba rugpjūčio mėnesiais.

Coventry College yra gerai aprūpinta aukštos kokybės viešoji Koventrio kolegija, kurioje yra puikių mokytojų, ir siūlome puikias vasaros mokyklas už prieinamą kainą. Mes esame Britų tarybos akredituotos anglų kalbos mokymas.

Kiekvieną rytą mokydamiesi anglų kalbos dėstydami savo aukštos kvalifikacijos dėstytojus, galite sužinoti daugiau apie JK ir linksminkitės kartu su mūsų popietės veiklos grafiku.

Mes jus aplankysime kultūrinius miestus, tokius kaip Londonas, Oksfordas, Kembridžas, Batas, Liverpulis ar Mančesteris. Galite apsilankyti JK universiteto miesteliuose, kad lengviau pasirinktumėte ateitį.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba