Conde Nast College

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Condé Nast" mados kolegija


„Condé Nast“ mados koledžas

Mūsų kursai sujungia įdomų ir intensyvų akademinį mokymąsi, turėdami neprilygstamą priėjimą prie geriausių ir ryškiausių protų pramonėje, įskaitant „Vogue“, „LOVE“, „Glamour“, „GQ“ komandas ir daugybę kitų „Condé Nast“ titulų.

Kolegija teikia labai kūrybingus kursus kartu su tvirtu pagrindu verslo verslo srityje. Mūsų kursų tikslas yra paruošti studentus daugybei darbų /; stilius, žurnalistika, mados pirkimas, rinkodara, prekės ženklo kūrimas, grafinis dizainas, PR, skaitmeninė strategija, verslas, renginių verslumas, elektroninė komercija ir daug daugiau karjeros galimybių.

Šiuo metu siūlome šiuos akredituotus kursus - MA mados žiniasklaidos praktika, MA mados komunikacija, MA verslumas: mada ir kūrybinės industrijos, MA prabangių prekės ženklų valdymas (bendradarbiaujant su Ričmondo universitetu), BA (Hons) mados komunikacija, vienerių metų kursai. „Vogue“ fondo programa ir dešimties savaičių „Vogue“ mados sertifikatas.

Mūsų trumpi kursai apima keturių savaičių intensyvius „Vogue“ vasaros kursus, vienos savaitės mados stiliaus kursus, vienos savaitės mados žurnalistikos kursus, vienos savaitės mados verslo kursus, vienos savaitės grožio verslo kursus ir „Vogue Teen“ savaitgalį. Dabar priimame paraiškas ir laukiame pasveikinimo su Condé Nast šeima.


Studentų patirtis


Mokymasis "Condé Nast" mados koledže


Turėdami prieigą prie ryškiausių kūrybinių minčių versle, be to, intensyvūs, profesionalaus stiliaus kursai ir užimtas tvarkaraštis tiek naujame, moderniame pastate, tiek galerijose, studijose ir pan. - studentai savo dienas ras „Condé Nast“ koledžas yra užimtas ir naudingas. Mes tikime, kad draugystės, kurias studentai užmezga tarpusavyje, kai studijuoja pas mus, yra tokios pat svarbios, kaip ir bendradarbiavimo galimybės, kurias jie turės su daugybe išorės pramonės specialistų. Todėl mes skatiname turtingą, įsitraukusį ir kolegišką požiūrį iš savo studentų, kol jie yra čia su mumis, leisdami jiems užmegzti tvirtas draugystes, kurias jie tęs į savo daugybę ir, be abejonės, žvaigždžių karjeros visame pasaulyje.


Karjera


„Condé Nast“ kolegija suteikia mūsų studentams galimybę pasiekti svajonių karjerą. Kolegija siūlo puikius pramonės ryšius ir partnerystes. Studentai ne tik įgyja išsamų pasirengimą verslo gyvenimui, bet ir prieš išeidami iš Kolegijos jau buvo plačiai įsitraukę į profesinį pasaulį. Darbo patirtis / stažuotės „Condé Nast“ gali būti siūlomos pasirinktai talentingiausių studentų grupei. Kolegija negali įkeisti darbo vietų kitose įmonėse, tačiau ji pateiks įvadus ir rekomendacijas geriausiems studentams.
Kolegijos karjeros konsultantai gali nukreipti studentus į tolesnes studijas, įsidarbinimo galimybes, stažuotes, stažuotes ir projektus, susijusius su kiekvieno studento poreikiais. Jie siūlo profesionalias paslaugas, skirtas patenkinti individualius poreikius.
Karjeros konsultantai taip pat rengia seminarus apie CV rašymą, aplanko pristatymą, darbo paieškos įgūdžius ir interviu metodus.
Atkreipkite dėmesį, kad individualios karjeros konsultacijos yra prieinamos tik studentams, lankantiems mūsų akredituotus kursus - MA mados žiniasklaidos praktiką, MA mados komunikaciją, MA verslumą: madą ir kūrybines industrijas, BA (Hons) mados komunikaciją, „Vogue“ fondo programą ir „Vogue“ madą. Pažyma.


Kolektyvo patogumai


„Condé Nast“ mados koledžas


Kolegija visame pasaulyje pripažįstama švietimo meistriškumo centru - vieta, kur pradedama karjera naujos kartos mados industrijos geriausiomis rinkodaros specialistais, žiniasklaidos atstovais, stilistais, redaktoriais, leidėjais ir žurnalistais. Koledžas pasiekia tai, įkurdamas pažangiausius, į studentus orientuotus "bet kur ir bet kada" mokymus. Kad mūsų studentai gautų maksimalią naudą iš unikalios įžvalgos, kurią jie gauna į mados industriją ir jos istorinį kontekstą, koledžas priima individualų ir labai lanksčią požiūrį į studentų mokymąsi.

Mokymosi aplinka
Mūsų kursai yra pagrįsti praktiniais metodais, o ne tik teorija. Mokymas vyksta intensyviai ir palaiko, derinant didelę dalį tiesioginių susitikimų su internetinėmis mokymosi galimybėmis. Šis šiuolaikiškas mišraus mokymosi metodas taip pat suteikia galimybę dėstytojams reguliariai stebėti studentų pažangą ir teikti veiksmingą bei nuolatinį grįžtamąjį ryšį, kuris yra būtinas norint užtikrinti sėkmingus mokymosi rezultatus. Studentai taip pat įgyja vertingos praktinės patirties teikdami vaizdinius pristatymus. „Condé Nast“ kolegijos esmė yra suteikti studentams žinias ir įgūdžius, tinkamus įvairioms mados pramonės karjeroms, arba paruošti juos tolesnėms studijoms atitinkamose srityse.

Biblioteka - spausdinimas ir skaitmeninis
Studentai gali naudotis daugybe spausdintų ir skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. Kolegijos centrinė Londono vieta taip pat reiškia, kad studentai gali lengvai pasiekti daugybę svarbių viešųjų bibliotekų ir muziejų, įskaitant Britų biblioteką, Nacionalinę meno biblioteką V

Vietos

Londonas

Conde Nast College Of Fashion & Design

Address
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė