City College Brighton & Hove

Įvadas

Oficialus aprašymas

Miestas kolegija žada puikią mokymosi patirtį draugiškas, palaikančioje atmosferoje su dideliu bendruomenės dvasia ir puikiomis įrenginių, kurie iš naujo sukurti realias darbo aplinką.

City College centrinis Campus yra Braitono zvimbimas, madingi Šiaurės Laine srityje ir kiekvienais metais, apie 7000 vietos ir užsienio studentams pasirinkti kolegiją kaip savo kitą žingsnį į karjerą arba ant universitete. Kolegija siūlo daugiau nei 700 kursų, iš pagrindinio profesinio mokymo universitetas lygio studijų, taip pat platų anglų kalbos kursus.

Studentai naudojasi unikalią mokymosi aplinką, kurioje jie tampa platesnės kolegijos bendruomenės kartu su JK studentams.

Mes suprantame, kad renkantis kur studijuoti yra svarbus sprendimas, ypač tarptautiniu studento iš užsienio.

Priežastys pasirinkti City College Brighton - KOKYBĖ: Mes esame Britų taryba Akredituotas centras ir nariai anglų Karalystėje. - Patikimi: Mes esame UKVI patvirtino 4 pakopa rėmėjas. - Įkurta: Mums buvo įsteigta daugiau kaip prieš 100 metų ir turi ilgą istoriją sveikinimo tarptautinių studentų. - Skirtoji: Speciali apgyvendinimo ir gerovės tarnyba tarptautiniams studentams. - Profesionalus: Profesionalūs dėstytojai, kurie padės jums pasiekti savo tikslus. - Modernus: Puikiai patogumais, tarp jų bibliotekoje ir kompiuterių centras, Kavinė ir nemokama treniruoklių salė. - Pasirinkimas: Platų kursus iš generalinio anglų iki universiteto lygio. - Integracinis: Panardinamas į JK koledžo aplinką, leidžiančią galimybės bendrauti su mūsų britų besimokantiesiems. - Pramogos: Nuolatiniai socialiniai įvykiai skatinti studentų tarpusavio bendravimą.

Vietos

Braitonas

Address
City College Brighton and Hove
Pelham Street, Brighton

BN1 4FA Braitonas, Anglija, Jungtinė Karalystė