Chichester College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinis skyrius Norėtume Jus pakviesti studijuoti Chichester College. Daugiau nei kalbos mokykloje, mes pasveikino studentus iš viso pasaulio per pastaruosius 30 metų.

Mūsų asortimentas akademinių, profesinių ir pamatų programų siūlome mėgautis atpalaiduojančia Išbandyta sėkmės visose dalykinėse srityse. Mes labai didžiuojamės paramos mes siūlome mūsų tarptautinių studentų. Chichester College yra iš namų į namus.

Yra patogiai ir saugiai vietoje apgyvendinimas. Ką šis vaizdingas socialinė programa padeda jums susitikti ir susirasti naujų draugų, atsižvelgiant jus ir apie atrasti nuostabų miestą Chichester ir netoliese akcentų savo viešnagės metu. Mėgaukitės puikias sąlygas, kaip jūs studijuoti ir bendrauti su Didžiosios Britanijos studentais, turinčiais panašių interesų.

Mes laukiame Jumis!

Puiki vieta

Chichester įsikūręs pietinėje Anglijos pakrantėje. Miestas garsėja savo gamtos grožiu ir istorinių paminklų. Chichester City siūlo tikrą britų patirtimi su nuostabiais architektūros ir saugią atmosferą. Centrinė vieta miesteliu leidžia jums prieigą prie vietinių traukinių ir autobusų stotys, per penkias minutes. Chichester turi gerus ryšius su tarptautinių oro uostų ir tiesioginiai traukiniai į Brighton, Portsmouth ir Londone. Kelionės aplink JK yra lengva, kai jūs gyvenate Chichester.

Programos siūlomi Chichester

Atsižvelgiant į miesto centre

Miesto centras yra vos penkių minučių kelio nuo miestelio ir turi daug ką pamatyti ir mėgautis, pavyzdžiui, parduotuvėse, kino teatruose, teatruose, boulingo, sporto centras ir baseinas, Katedra sodai, meno galerijų ir daug daugiau.

pramogos

Suteikti geriausią išsilavinimą turite geriausius įrenginius. Štai kodėl mes nuolat gerinti mūsų platų aukščiausios kokybės klasės, išteklių ir paslaugų suteikti idealią švietimo aplinką.

socialinė programa

Išnaudokite savo laiką savaitgaliais ir vakarais. Dalyvaukite ekskursijų ir vakare veiklą. Tai puikus būdas pabendrauti su visais savo naujais draugais ir aplankyti kai garsiausių Anglijos miestų.

Renginiai apima:

  • Dienos išvykos ​​į istorines lankytinas vietas ir miestų, tokių kaip Oxford, Cambridge, vonia, Portsmouth, Arundel ir Vindzoro pilyje
  • Pramogos kelionės į Hario Poterio pasaulį ir Thorpe Park
  • Vakaro veikla, pavyzdžiui, boulingo, kino naktų, pobūviai, viktorina naktį ir tt

Laisvalaikio užsiėmimai

Išnaudokite savo laiką po klasę Dalyvavimas sporto ir laisvalaikio veikla suteikia jums galimybę maišyti, pasidalinti idėjomis ir patirtimi savo anglų kalbos žinias su mūsų JK studentams. Sužinokite naujų įgūdžių ar išbandyti naują sporto savo viešnagės metu.

NEMOKAMAI visiems studentams (veiksmai gali skirtis)

Vietos

Čičesteris

Address
Westgate Fields,
PO19 1SB Čičesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Pulborough

Address
North Heath,
RH20 1DL Pulborough, Anglija, Jungtinė Karalystė