Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinis skyrius Norėtume Jus pakviesti studijuoti Chichester College. Daugiau nei kalbos mokykloje, mes pasveikino studentus iš viso pasaulio per pastaruosius 30 metų.

Mūsų asortimentas akademinių, profesinių ir pamatų programų siūlome mėgautis atpalaiduojančia Išbandyta sėkmės visose dalykinėse srityse. Mes labai didžiuojamės paramos mes siūlome mūsų tarptautinių studentų. Chichester College yra iš namų į namus.

Yra patogiai ir saugiai vietoje apgyvendinimas. Ką šis vaizdingas socialinė programa padeda jums susitikti ir susirasti naujų draugų, atsižvelgiant jus ir apie atrasti nuostabų miestą Chichester ir netoliese akcentų savo viešnagės metu. Mėgaukitės puikias sąlygas, kaip jūs studijuoti ir bendrauti su Didžiosios Britanijos studentais, turinčiais panašių interesų.

Mes laukiame Jumis!

Puiki vieta

Chichester įsikūręs pietinėje Anglijos pakrantėje. Miestas garsėja savo gamtos grožiu ir istorinių paminklų. Chichester City siūlo tikrą britų patirtimi su nuostabiais architektūros ir saugią atmosferą. Centrinė vieta miesteliu leidžia jums prieigą prie vietinių traukinių ir autobusų stotys, per penkias minutes. Chichester turi gerus ryšius su tarptautinių oro uostų ir tiesioginiai traukiniai į Brighton, Portsmouth ir Londone. Kelionės aplink JK yra lengva, kai jūs gyvenate Chichester.

Programos siūlomi Chichester

Atsižvelgiant į miesto centre

Miesto centras yra vos penkių minučių kelio nuo miestelio ir turi daug ką pamatyti ir mėgautis, pavyzdžiui, parduotuvėse, kino teatruose, teatruose, boulingo, sporto centras ir baseinas, Katedra sodai, meno galerijų ir daug daugiau.

pramogos

Suteikti geriausią išsilavinimą turite geriausius įrenginius. Štai kodėl mes nuolat gerinti mūsų platų aukščiausios kokybės klasės, išteklių ir paslaugų suteikti idealią švietimo aplinką.

socialinė programa

Išnaudokite savo laiką savaitgaliais ir vakarais. Dalyvaukite ekskursijų ir vakare veiklą. Tai puikus būdas pabendrauti su visais savo naujais draugais ir aplankyti kai garsiausių Anglijos miestų.

Renginiai apima:

  • Dienos išvykos ​​į istorines lankytinas vietas ir miestų, tokių kaip Oxford, Cambridge, vonia, Portsmouth, Arundel ir Vindzoro pilyje
  • Pramogos kelionės į Hario Poterio pasaulį ir Thorpe Park
  • Vakaro veikla, pavyzdžiui, boulingo, kino naktų, pobūviai, viktorina naktį ir tt

Laisvalaikio užsiėmimai

Išnaudokite savo laiką po klasę Dalyvavimas sporto ir laisvalaikio veikla suteikia jums galimybę maišyti, pasidalinti idėjomis ir patirtimi savo anglų kalbos žinias su mūsų JK studentams. Sužinokite naujų įgūdžių ar išbandyti naują sporto savo viešnagės metu.

NEMOKAMAI visiems studentams (veiksmai gali skirtis)

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Chichester College

Pagrindinis dėmesys šio kurso anglų komunikacijos. ... [+]

Pagrindinis dėmesys šio kurso anglų komunikacijos.

15 valandų per savaitę Bendra anglų kalbos kursus

Turimas lygis A1-C2 Studentai Amžius 16+ Maksimalus mokinių skaičius klasėje 16 Pradėti Bet pirmadienis Trukmė 15 valandų per savaitę Minimalus buvimo 2 savaites Privalumai Tyrimą dėl kampusie su daugiau nei 3500 JK studentams ir tarptautinių studentų iš viso pasaulio Mėgaukitės platų įdomių veiklų ir klubuose su JK ir tarptautinių studentų Prisijunkite naują Chi365 savarankiško darbo portalą ir programą Ištisus metus tarptautinės socialinės programos, kelionės ir renginiai [-]
Jungtinė Karalystė Pulborough Čičesteris
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 - 24 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chichester College

Pagrindinis dėmesys šiame kurse yra suteikti jums didžiausią galimybę mokytis anglų kalbos. ... [+]

21 valandų per savaitę Bendra anglų kalbos kursus

Pagrindinis dėmesys šiame kurse yra suteikti jums didžiausią galimybę mokytis anglų kalbos.

Turimas lygis A1-C2 Studentai Amžius 16+ Maksimalus mokinių skaičius klasėje 16 Pradėti Bet pirmadienis Trukmė 21 valandų per savaitę Minimalus buvimo 2 savaites Privalumai Tyrimą dėl kampusie su 3500 JK studentams ir tarptautinių studentų iš viso pasaulio Pasirinkite vieną iš trijų popietės galimybių iššūkį savo anglų kalbos įgūdžius Po klasės veiklą su Jungtinės Karalystės studentų ir ištisus metus socialinę programą užsienio studentams Prisijunkite naują Chi365 savarankiško darbo portalą ir programą Popietė Nustatymai ... [-]
Jungtinė Karalystė Pulborough Čičesteris
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 - 24 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chichester College

Daugiau nei kalbos, žinoma, Studijų Metai užsienyje leidžia jums mokytis akademinių dalykų šalia "JK studentams. Trukmė: 1, 2 arba 3 terms.This kursas yra puiki galimybė ... [+]

Daugiau nei kalbos, žinoma, Studijų Metai užsienyje leidžia jums mokytis akademinių dalykų šalia "JK studentams. Trukmė: 1, 2, arba 3 terminai. Šis kursas yra puiki galimybė turėti atotrūkis metų patirtį Jungtinėje Karalystėje.

Jūs galite mokytis A lygio arba profesinio dalykus su JK studentams ir pagerinti savo kalbinius įgūdžius su tarptautinių studentų apskritai anglų kalbos kursus.

Akademinė Studijų Metai

Pasirinkite iš 10 gru nuoma, kuriems porų

B2 anglų kalba yra būtinas įrašas Studijų du dalykus su JK A lygio studentams ir mokytis anglų kalbos su kitais užsienio studentais Programa yra skirta plėtoti savo dalyko žinias ir tobulinti savo anglų kalbos žinias. Ji taip pat leidžia visą JK studijų užsienyje patirtis Pasirinkite dalykus, kurie geriausiai atitiktų Jūsų interesus porą ir mes paruošime savo studijų tvarkaraštį - skyriai yra ribotas, todėl prašome kreiptis anksti Profesinis Studijų Metai ... [-]
Jungtinė Karalystė Pulborough Čičesteris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

What do our international students think of Chichester College?