Chef Academy London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Chef Academy London buvo įkurta 2007 metais. Po didžiulės sėkmės Italijoje atidarėme pirmąją savo mokyklą Didžiojoje Britanijoje, įsikūrusią Londone. Mūsų tikslas yra mokyti mūsų studentus tapti profesionaliais virėjais.

Mes siūlome veiksmingą praktinio mokymo programą, kuri suteikia savo studentams visas priemones ir įgūdžius, kad pradėtumėte profesionalios virėjo karjerą. Kursų metu vienas iš mūsų partnerių restoranų mokys vieną iš mūsų virėjų trenerių. Gausite profesionalios virtuvės virtuvę ir galėsite peržiūrėti restorano verslą. Jūs susisieksite su visais virtuvės patiekalais, nuo šviežių produktų pasirinkimo iki maisto kainų pusiausvyros. Jūs mokysite visus metodus, reikalingus nedelsiant pradėti dirbti. Svarbiausias aspektas ir kodėl mes manome, kad mokome efektyviausiu būdu, yra tai, kad mokosi iš specialistų profesionalioje aplinkoje. Mes esame vienintelė mokykla, siūlanti tokį mokymą, todėl mūsų studentai turi tokį aukštą sėkmės lygį.

Šiuo metu mes siūlome šiuos kursus: Hospitality Management

Baigę vieną iš mūsų kursų, turėsite visas priemones, reikalingas nedelsiant pradėti savo karjerą. Jūs turėsite HACCP sertifikatą, turėsite savo diplomą iš Chef Academy London kuris yra tarptautiniu mastu pripažintas ir akredituotas ASIC (akreditavimo tarnyba tarptautiniams kolegijams). Savo ruožtu pažįstate savo virtuvę ir turėsite visas technologijas, leidžiančias įeiti į virtuvę kaip aktyvi brigados narė.

Čia "Chef" akademijoje mes norime geriausio mūsų studentų ateičiai. Kai baigsite savo kursą, mūsų karjeros komandos narys jums suras puikų darbą ir organizuos jūsų interviu. Šiuo metu mes turime 100% užimtumo lygį.

Nauji ir įdomūs kursai!

Patikrinkite mūsų naują kursą "Hospitality Management" ir "Advanced Food Science"! Sužinokite, kaip tapti profesionaliu virėju ir kaip sėkmingai ir efektyviai valdyti savo virtuvę.

Ar jūs svajote paversti savo aistra maistu į įdomų naują verslą ar karjerą?

Prisijunkite prie mūsų vieno iš mūsų kursų ir pradėkite savo ateitį kulinarijos srityje!


Kurso tikslai

"Chef" akademijos studentai iš profesionalios platformos mokosi virtuvės meno, norėdami įgyti patirties šioje srityje. Mes siūlome individualius, praktinius ir veiksmingus kursus, kurie orientuojasi ne tik į pagrindinių maisto ruošimo būdų mokymą, bet ir moko ką reiškia būti virėja, dirbanti profesinėje virtuvėje.

Mūsų studentai turi galimybę mokytis kartu su geriausiais Londono virėjais, nuo aukščiausio lygio pietų iki "Michelin" žvaigždučių lygio, savo restoranų virtuvėse. Jie bus pasirengę pradėti dirbti iškart po sėkmingo kursų pabaigos. Jie turės visus praktinius ir teorinius įgūdžius, norėdami įsitikinti profesine virtuve.

"Chef Academy" yra prestižinė tarptautiniu mastu pripažinta mokykla. Akademija buvo įkurta Italijoje ir dėl didžiulės sėkmės, netrukus po Londono atidaryta dar viena mokykla, kuri yra viena labiausiai gerbiamų Jungtinėje Karalystėje. Baigus chefų akademiją, galėsite naudotis profesionaliu maisto ruošimo pasauliu. Mūsų mokykla taip pat tarptautiniu mastu pripažįstama ASIC (Tarptautinių kolegijų akreditavimo tarnyba).


Chef Aкадемический pažymėjimas

Chef Academy London yra prestižinė ir tarptautiniu mastu žinoma švietimo įstaiga. Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau kandidatų nori užsiregistruoti vienam iš mūsų aukštos kvalifikacijos kursų. " Chef Academy London yra viena iš labiausiai vertinamų mokymo įstaigų Londone. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti kokybiškus kursus ir paruošti geriausius profesionalius chefus šioje srityje!

Mūsų mokykla yra tarptautiniu mastu pripažinta ASIC (tarptautinių kolegijų akreditavimo tarnyba), todėl mūsų studentai gali siekti karjeros visoje nacionalinėje ar tarptautinėje teritorijoje.

Vietos

„Mayfair“

Address
Hanover Square,17
W1S 1BN „Mayfair“, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: