Celtic English Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Keltų Anglų akademija yra Britų taryba akredituota, anglų kalbos centras.

MES SIŪLOME Anglų kalbos pamokos su puikia mažas studentui darbuotojų santykis klasės neviršija vos 10 studentų. Tai suteikia draugiškas studentą orientuota mokymosi aplinką, užtikrinant, kad kiekvienas studentas gaus dėmesį, kad jis ar ji turi sėkmingas.

Ar žinojote?

Mes akredituota Britų Tarybos ir ISI ir nariai anglų Karalystėje. 98% mūsų studentai sako, kad jie rekomenduotų Keltų Anglų akademiją su savo draugais ir šeima. Atsižvelgiant į 2015 m vasarą, mes turėjome studentams iki 50 skirtingų tautybių, studijuojantiems su mumis.

Kardifo patogu buvimo taip pat, kad būtų lengva mokiniams tyrinėti daugiau Karalystėje traukiniu ar autobusu. Tai pigus, kosmopolitinis miestas, kuris yra vienas iš didžiausių Europos prekybos centrų, yra buvęs olimpinis vieta ir yra 2014 Europos sostinė Sportas.

Mūsų vardas

Anksčiau žinomas kaip "Celtic" mokykloje, mes atnaujino savo vardą, kad atitiktų mūsų naują tapatybę: "Celtic" atspindi kultūrinį paveldą mūsų vietą. Mes tai laikė mūsų vardu dalį, nes Keltų Anglų akademija įgijo gerą reputaciją per word of mouth kaip Keltų mokykloje. Mes norime, kad mūsų atnaujino prekės ženklą naudos iš to.

English yra produktas mes parduodame. Žodis turi galią kaip produktas ir yra galimybė simbolis tiems, kurie nori išmokti.

Akademija yra daugiau prestižinių žodis nei mokykloje. Mokyklos dažnai susijęs su jaunosios auditorijos ir atvesdinti. Akademijos suteikia studentams augančių ir artėdami viziją ir labiau atitinka mūsų švietimo kokybės, prieinama visoms amžiaus grupėms.

Mūsų vertybės

Vertė, kaina etinis Asmeninis Profesionalus Lankstus Rūpinimasis Įkurta socialinis Įvairus daugiakultūris Studentų draugiškas saugus Sutiktuvių kultūriškai praturtina

Vietos

Kardifas

Celtic English Academy

Address
18 Park Grove
CF10 3BN Kardifas, Velse, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 29 2034 4805