Carfax College Oxford

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mūsų kolegiją

"Carfax" koledže įsikūrusi privati ​​kolegija, įsikūrusi Oksfordo širdyje, specializuojasi teikiant aukščiausios kokybės vienviečius ir mažus mokymus.

"Carfax" siūlo struktūruotą mokymosi aplinką ir draugiška, reaguoja į bendruomenę. Čia kiekvienas mokinys gauna individualų dėmesį, paramą ir skatinimą ne tik siekdamas akademinių tikslų, bet ir jų asmeninės gerovės požiūriu. Nepriklausomai nuo to, ar mokosi A lygio, GCSE ar kitokių kvalifikacijų atžvilgiu, peržiūrėdamas egzaminą ar persikeliant į kitą vietą, mokiniai gauna individualizuotas programas, kurių mokymas yra labai suderintas su jų tikslais ir poreikiais, įskaitant specializuotą aprūpinimą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems asmenims. Jaunesni mokiniai vadovaujasi savarankišku ugdymo turiniu, kuris buvo sukonstruotas taip, kad paruoštų juos vystančių vyresniųjų mokyklų ugdymui.

"Carfax", turėdamas turtingą kultūrinį paveldą savo slenksčio vietoje, ir sporto bei kultūros draugijos, klestinčios visame mieste, "Carfax" skatina moksleivius dalyvauti bendruomenės neakivaizdinėje veikloje. Taip pat siūlomos įvairios apgyvendinimo galimybės.

Grupės kursai prasideda rugsėjį ir vasarį, tačiau individualūs kursai gali prasidėti bet kuriuo metų laiku. Trumpalaikiai ir neakivaizdiniai kursai taip pat siūlomi ištisus metus, įskaitant savaitgalius ir šventes.

Vietos

Oksfordas

Address
39-42 Hythe Bridge Street
OX1 2EP Oksfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė