Oficialus aprašymas

Istorija

Cardiff Sixth Form College : pradžia

Cardiff Sixth Form College buvo įkurta 2004 metais. Kaip nedidelė, privati ​​pamokų kolegija, mes buvo skirti naujoviškam naujam požiūriui. Suderinus mažų klasių dydžius, puikų mokymą ir individualų dėmesį kiekvienam studentui; mes tikėjomės ugdymo potencialu - ir rezultatai buvo pirmosios klasės.

Nuo tada kolegija išgyveno stiprybę. Dėl spartus augimo reikėjo vystymosi visose srityse. Mes kolektyvą persikėlėme dviem žodžiais, kai kalbėjome apie mūsų pasiekimus, ir dabar mes gyvename Trinito teisme, Newport Road. Kardifo miesto širdyje mūsų modernus, erdvus universitetas yra puiki svetainė mūsų augančioms ambicijoms - ir mes vis dar plečiasi!

2009 m. " Cardiff Sixth Form College priėmė pirmąjį tarptautinį studentą. Nuo to laiko mes priėmėme daugiau ir daugiau studentų iš užsienio, teikiame įlaipinimo paslaugas ir pirmąsias pastoracines paslaugas. Cardiff Sixth Form College yra kruopščiai daugiakultūrė aplinka. Mes didžiuojamės savo įvairove, ir dabar turime studentų iš daugiau nei 30 skirtingų tautybių, besimokančių mūsų koledže.

Mes auginome visais atžvilgiais - daugiau darbuotojų, daugiau mokymų, daugiau sėkmės! Dabar " Cardiff Sixth Form College " pasiekė savo tikslą - aukščiausia nepriklausoma mokykla Jungtinėje Karalystėje pagal A lygio rezultatus! Mes didžiuojamės savo kilme, bet dabar laukiame ateities. Mes siekiame ir toliau siekti sėkmės; stovintis drausmingo ir kūrybinio mokymo priešakyje kartoms.

Mūsų unikalus požiūris

Kaip mes tai darome?

Kaip pasiekti aukščiausią lygį? Kokios formos švietimas formuoja labiausiai išsivysčiusius studentus? Kuriai mokymosi aplinkai tikrai veikia? Tai klausimai, kuriuos kviečiame kiekvieną dieną Cardiff Sixth Form College .

Kaip ir mūsų studentai, mes sunkiai dirbame mūsų studijose. Mes analizuojame savo klases ir mokymo stilius; nuolat siekia tobula. Visada galima tobulėti - mokymui yra mokslo. Vertinant švietimo detales - didelius ir mažus - mes suteikiame geriausią įmanomą atmosferą, kurią mokiniai mokosi.

Tradicija yra svarbi. Kiekviena mokykla turi kultūrą. Tačiau Cardiff Sixth Form College mūsų kultūra yra kruopščiai. Daugelis anglų internatinių mokyklų remiasi ilga istorija ir paveldu. Čia, Kardife, laukiame. Mes norime sukurti ateitį ir būti standartu, pagal kurį vertinamos visos mokyklos. Ir mūsų rezultatai rodo, kad jau esame ...

2017 m. 92% studentų įgijo A * -A klases, o 99% studentų pasiekė A * -B klases. Aštuoniasdešimt metų apdovanojimai už švietimą buvo apdovanoti "Top Private Co-educational Boarding School" ir "Top Independent Sixth Form College". Be to, mes penkis metus iš eilės užėmėme "The Telegraph" ir "The Times" paskelbtas lenktynių lenteles.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų apdovanojimus ir akreditacijas, apsilankykite mūsų apdovanojimų puslapyje.

Rytai susitiko su Vakarais

Cardiff Sixth Form College pažodžiui ieško pasaulio geriausių švietimo būdų. Mūsų mokymo filosofija remiasi tiek iš Rytų, tiek iš Vakarų. Kaip ir mūsų daugiakultūrė studentų organizacija, mes tikime, kad mūsų integruojami metodai mus išskyrė iš kitų internatinių kolegijų.

Rytų švietimas apdovanojo griežtumą ir drausmę, o studentai gauna aukščiausio lygio supratimą apie pagrindinius dalykus studentų kūne, o Vakarų požiūris vertina individualų kūrybiškumą. Kiekvienam mokiniui suteikiama pastoracija ir skatinama ugdyti jiems unikalius talentus.

Cardiff Sixth Form College mes manome, kad neturėtumėte rinktis. Mūsų mokymo dėka derinama abiejų sistemų pranašumai, siekiant sukurti unikalų mokomąjį požiūrį. Mes teikiame visiems studentams stiprią, disciplinuotą pagrindinių dalykų mokymo programą, kartu stebėdami ir remdami individualią pažangą. Mes sunkiai dirbame klasėse ir aprūpindami kiekvieną mokinį įgūdžiais ir pasitikėjimu, kad tobulintume savo gyvenimą. Mūsų studentai yra pasirengę prisijungti prie universitetų Didžiojoje Britanijoje, JAV ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje! Jų išsilavinimas nesibaigia su mumis, bet mes manome, kad tai yra geriausia pradžia.

Akreditacijos ir apdovanojimai

Cardiff Sixth Form College didžiuojasi tuo, kad jau aštuonerius metus iš eilės švietimo patarėjų lygos stalų viršuje yra dvi kategorijos:

  • Į viršų Privatus bendrojo ugdymo internatinė mokykla
  • Aukščiausiasis nepriklausomas šeštosios formos koledžas

JK Švietimo patarėjai, specialioji privataus švietimo konsultacinė firma, teikianti patarimus tėvams iš viso pasaulio, rengia Lygmenų statistinius duomenis, kuriuos jiems pateikia tiesiogiai Jungtinės Karalystės mokyklos, ir kasmet skiria aukščiausioms institucijoms pagal A * -A procentus.

Crystal apdovanojimai, kaip jie yra žinomi, buvo pristatyti Kardifo šeštosios formos direktoriui Garetui Collieriui, švietimo konsultantams, direktoriui Les Webbui ir švietimo konsultantui Ryan Crittendenui. Cardiff Sixth Form College laimėjo šiuos apdovanojimus dėl neįvykdytų 2017 m. A lygio rezultatų, pagal kuriuos jis pasiekė 99% A * -B kategorijų; 92% iš jų buvo A * - A klasės. Norėdami pamatyti pilną rezultatų ataskaitą, apsilankykite mūsų A lygmens rezultatų skiltyje.

Akreditacijos

Vadovaudamiesi naujausiais patikrinimais (2016 m.), Nepriklausomų mokyklų inspekcija (ISI) įvertino " Cardiff Sixth Form College kaip "viršyti lūkesčius dėl švietimo kokybės".

Pranešime teigiama:

"Studijų kokybės, mokymo ir besimokančiųjų pasiekimai yra puikūs. Studentai gauna labai gerą išsilavinimą pagal savo tikslus ir kolegijos tikslus ... studentų sveikata, sauga ir gerovė yra puikios ... veiksmingumas valdymo, vadovavimo ir valdymo yra puikus. "

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

A lygis

Cardiff Sixth Form College

Cardiff Sixth Form College mes siekiame, kad mūsų mokiniai iš tiesų aistringai mokytųsi. Mūsų mokymas siekia, kad studentai galvoja apie save. Manome, kad tai išskiria mū ... [+]

Apžvalga

Cardiff Sixth Form College mes siekiame, kad mūsų mokiniai iš tiesų aistringai mokytųsi. Mūsų mokymas siekia, kad studentai galvoja apie save. Manome, kad tai išskiria mūsų moksleivius nuo minios, todėl puikūs rezultatai pasiekiami praėjusiais metais.

Toliau pateikiamas trumpas įvadas į JK A lygio sistemą, mūsų pačių A lygio programą ir kaip geriausiai pasirinkti A lygio dalykus. Informacija apie auklėjimo kursus, kuriuos siūlome koledže, galima rasti mūsų departamentų puslapyje.

Norėdami išsamiai išnagrinėti visus studentų pasirinktus dalykus, atsisiųskite mūsų Akademinio vadovo kopiją.

UK A-LYGMENYS - AS IR A2

Vienas iš didžiausių Didžiosios Britanijos švietimo sistemos privalumų yra A lygio (taip pat žinomas kaip GCE pažangių lygių). A lygmenys suteikia studentams galimybę specializuotis savo pasirinktuose dalykuose prieš universitetą.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Parengiamieji metai

Cardiff Sixth Form College

Per vienerių metų intensyvų GCSE kursą Cardiff Sixth Form College suteikia unikalią galimybę jaunesniems studentams, kurių dauguma siekia pereiti į apdovanojimų pelniusią ... [+]

Apžvalga

Per vienerių metų intensyvų GCSE kursą Cardiff Sixth Form College suteikia unikalią galimybę jaunesniems studentams, kurių dauguma siekia pažangos įteikti apdovanojimus užimančią formą, kad galėtų pasinaudoti įkvepiančiu mokymu, puikia karjeros plėtra ir šiuolaikiška įlaipinimo praktika Didžiosios Britanijos mokyklos aplinka.

Tai puiki platforma, leidžianti pereiti į kitą lygį ir tvirtą pagrindą tęsti studijas, šis naujas kursas suteikia studentams galimybę mokytis nuo šešių iki devynių pagrindinių dalykų, taip pat tobulinti anglų kalbos mokėjimą mažų klasių su intensyviu mokymu.

Esamo Kardifo šeštosios formos personalo dėstytoja, visi studentai taip pat dalyvaus sporto, kultūrinės veiklos, superkūrinės programos, akademinio praturtinimo galimybių ir kasdienio kolektyvinio gyvenimo srityse kartu su savo lygmens kolegomis.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Cardiff Sixth Form College

Programa buvo sukurta daugiausia 14 metų moksleiviams, kurie iš karto baigsis ar kitais metais pradės mokytis visą gyvenimą JK institucijose. ... [+]

Apžvalga

Ar tu galvoji apie studijas JK? Kodėl gi neitinki prie mūsų vasaros mokyklos ir nepradėkime savo kolegoms?

2018 m. Vasarą Cardiff Sixth Form College siūlys tris programas:

1. AKADEMINĖ vasaros programa

Programa buvo sukurta daugiausia 14 metų moksleiviams, kurie iš karto baigsis ar kitais metais pradės mokytis visą gyvenimą JK institucijose. Tai taip pat tinka kaip išankstinė GCSE arba prieš lygmenį kursas ir bus teikiama kaip "start-up" arba kaip išsami peržiūros programa. Be intensyvios anglų kalbos parengimo studentams taip pat bus mokomi pagrindiniai akademiniai dalykai (matematika, biologija, chemija, fizika ir ekonomika), kad jie galėtų prisitaikyti prie konkrečių britų švietimo reikalavimų.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba