Cardiff Sixth Form College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija

Cardiff Sixth Form College : pradžia

Cardiff Sixth Form College buvo įkurta 2004 metais. Kaip nedidelė, privati ​​pamokų kolegija, mes buvo skirti naujoviškam naujam požiūriui. Suderinus mažų klasių dydžius, puikų mokymą ir individualų dėmesį kiekvienam studentui; mes tikėjomės ugdymo potencialu - ir rezultatai buvo pirmosios klasės.

Nuo tada kolegija išgyveno stiprybę. Dėl spartus augimo reikėjo vystymosi visose srityse. Mes kolektyvą persikėlėme dviem žodžiais, kai kalbėjome apie mūsų pasiekimus, ir dabar mes gyvename Trinito teisme, Newport Road. Kardifo miesto širdyje mūsų modernus, erdvus universitetas yra puiki svetainė mūsų augančioms ambicijoms - ir mes vis dar plečiasi!

2009 m. " Cardiff Sixth Form College priėmė pirmąjį tarptautinį studentą. Nuo to laiko mes priėmėme daugiau ir daugiau studentų iš užsienio, teikiame įlaipinimo paslaugas ir pirmąsias pastoracines paslaugas. Cardiff Sixth Form College yra kruopščiai daugiakultūrė aplinka. Mes didžiuojamės savo įvairove, ir dabar turime studentų iš daugiau nei 30 skirtingų tautybių, besimokančių mūsų koledže.

Mes auginome visais atžvilgiais - daugiau darbuotojų, daugiau mokymų, daugiau sėkmės! Dabar " Cardiff Sixth Form College " pasiekė savo tikslą - aukščiausia nepriklausoma mokykla Jungtinėje Karalystėje pagal A lygio rezultatus! Mes didžiuojamės savo kilme, bet dabar laukiame ateities. Mes siekiame ir toliau siekti sėkmės; stovintis drausmingo ir kūrybinio mokymo priešakyje kartoms.

Mūsų unikalus požiūris

Kaip mes tai darome?

Kaip pasiekti aukščiausią lygį? Kokios formos švietimas formuoja labiausiai išsivysčiusius studentus? Kuriai mokymosi aplinkai tikrai veikia? Tai klausimai, kuriuos kviečiame kiekvieną dieną Cardiff Sixth Form College .

Kaip ir mūsų studentai, mes sunkiai dirbame mūsų studijose. Mes analizuojame savo klases ir mokymo stilius; nuolat siekia tobula. Visada galima tobulėti - mokymui yra mokslo. Vertinant švietimo detales - didelius ir mažus - mes suteikiame geriausią įmanomą atmosferą, kurią mokiniai mokosi.

Tradicija yra svarbi. Kiekviena mokykla turi kultūrą. Tačiau Cardiff Sixth Form College mūsų kultūra yra kruopščiai. Daugelis anglų internatinių mokyklų remiasi ilga istorija ir paveldu. Čia, Kardife, laukiame. Mes norime sukurti ateitį ir būti standartu, pagal kurį vertinamos visos mokyklos. Ir mūsų rezultatai rodo, kad jau esame ...

2017 m. 92% studentų įgijo A * -A klases, o 99% studentų pasiekė A * -B klases. Aštuoniasdešimt metų apdovanojimai už švietimą buvo apdovanoti "Top Private Co-educational Boarding School" ir "Top Independent Sixth Form College". Be to, mes penkis metus iš eilės užėmėme "The Telegraph" ir "The Times" paskelbtas lenktynių lenteles.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų apdovanojimus ir akreditacijas, apsilankykite mūsų apdovanojimų puslapyje.

Rytai susitiko su Vakarais

Cardiff Sixth Form College pažodžiui ieško pasaulio geriausių švietimo būdų. Mūsų mokymo filosofija remiasi tiek iš Rytų, tiek iš Vakarų. Kaip ir mūsų daugiakultūrė studentų organizacija, mes tikime, kad mūsų integruojami metodai mus išskyrė iš kitų internatinių kolegijų.

Rytų švietimas apdovanojo griežtumą ir drausmę, o studentai gauna aukščiausio lygio supratimą apie pagrindinius dalykus studentų kūne, o Vakarų požiūris vertina individualų kūrybiškumą. Kiekvienam mokiniui suteikiama pastoracija ir skatinama ugdyti jiems unikalius talentus.

Cardiff Sixth Form College mes manome, kad neturėtumėte rinktis. Mūsų mokymo dėka derinama abiejų sistemų pranašumai, siekiant sukurti unikalų mokomąjį požiūrį. Mes teikiame visiems studentams stiprią, disciplinuotą pagrindinių dalykų mokymo programą, kartu stebėdami ir remdami individualią pažangą. Mes sunkiai dirbame klasėse ir aprūpindami kiekvieną mokinį įgūdžiais ir pasitikėjimu, kad tobulintume savo gyvenimą. Mūsų studentai yra pasirengę prisijungti prie universitetų Didžiojoje Britanijoje, JAV ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje! Jų išsilavinimas nesibaigia su mumis, bet mes manome, kad tai yra geriausia pradžia.

Akreditacijos ir apdovanojimai

Cardiff Sixth Form College didžiuojasi tuo, kad jau aštuonerius metus iš eilės švietimo patarėjų lygos stalų viršuje yra dvi kategorijos:

  • Į viršų Privatus bendrojo ugdymo internatinė mokykla
  • Aukščiausiasis nepriklausomas šeštosios formos koledžas

JK Švietimo patarėjai, specialioji privataus švietimo konsultacinė firma, teikianti patarimus tėvams iš viso pasaulio, rengia Lygmenų statistinius duomenis, kuriuos jiems pateikia tiesiogiai Jungtinės Karalystės mokyklos, ir kasmet skiria aukščiausioms institucijoms pagal A * -A procentus.

Crystal apdovanojimai, kaip jie yra žinomi, buvo pristatyti Kardifo šeštosios formos direktoriui Garetui Collieriui, švietimo konsultantams, direktoriui Les Webbui ir švietimo konsultantui Ryan Crittendenui. Cardiff Sixth Form College laimėjo šiuos apdovanojimus dėl neįvykdytų 2017 m. A lygio rezultatų, pagal kuriuos jis pasiekė 99% A * -B kategorijų; 92% iš jų buvo A * - A klasės. Norėdami pamatyti pilną rezultatų ataskaitą, apsilankykite mūsų A lygmens rezultatų skiltyje.

Akreditacijos

Vadovaudamiesi naujausiais patikrinimais (2016 m.), Nepriklausomų mokyklų inspekcija (ISI) įvertino " Cardiff Sixth Form College kaip "viršyti lūkesčius dėl švietimo kokybės".

Pranešime teigiama:

"Studijų kokybės, mokymo ir besimokančiųjų pasiekimai yra puikūs. Studentai gauna labai gerą išsilavinimą pagal savo tikslus ir kolegijos tikslus ... studentų sveikata, sauga ir gerovė yra puikios ... veiksmingumas valdymo, vadovavimo ir valdymo yra puikus. "

Vietos

Kardifas

Cardiff Sixth Form College

Interneto svetainė
Telefonas
(+44) 029 2049 3121