Cambridge Marketing College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis "Cambridge Marketing kolegiją?

Reputaciją ir patirtį

Kembridžo Rinkodara College siūlo nuolatinius, ir diplomo kursus rinkodaros ir komunikacijos virš 21 metų. Mes patvirtinu daugiau nei 8000 specialistų visame pasaulyje per grupinių pamokų ir interneto derinys. Mes esame pirmaujanti mokymo centras Europoje su 8 centrų Didžiojoje Britanijoje, bet ir centrai Olandijoje, Vokietijoje, Kanadoje, Rusijoje, Azijoje .... Pernai 99% mūsų delegatai sakė, kad jie mus rekomenduotų kitiems.

Mokymas

Visi mūsų kursai yra

• mokoma anglų kalba, tai leis jums pagerinti jūsų rinkodaros įgūdžius, suteikiant Jums galimybę studijuoti anglų kalba. Šie nauji įgūdžiai leis jums dirbti su rinkodaros visame pasaulyje. Jūs turite būti laisvai kalba anglų šiems kursams.

• kvalifikacija - Akreditavimo CIM CAM, PONIA ir ICRP, pirmaujančių organizacijų rinkodaros ir tarptautiniu mastu pripažintų nariai EMC (Europos Rinkodara konfederacija). Jūsų kvalifikacija duos jums pripažintas visame pasaulyje kvalifikacijos lygį ir palengvinti savo profesinę mutacijas.

• Nuotolinis mokymas / švietimas lt-line tapati pateikta "akis į" turinio ir paramą.

• Privalomas klasės Anglijoje.

Aukštos kokybės švietimas

Mūsų dėstytojai yra visi profesionalus rinkodaros ar ryšių su visuomene. Tai leidžia mums praturtinti mūsų švietimo ir profesinio švietimo bei suteikti puikią sėkmės rodiklis. Šiuo metu mes turime daugiau nei 60 dėstytojų iš įvairių sluoksnių fakultetą, su skirtingos patirties ir įgūdžių.

Sėkmės rodiklis

Mūsų atstovai visada turėjo puikių rezultatų. Pernai mes turėjome 75 klases su sėkmės rodiklis 100%

Mokomoji medžiaga: Svečiai gauna Švietimui būdingų aukštos kokybės

  • Asmens globėjas Jumis susisieksime per savo mokymą - Žinoma, kad yra vertinimo pratimai vadovai, realių pavyzdžių, mėginių paruošimo pratimus, papildomų išteklių gilinti - kopijos egzaminus išlaikė egzaminuotojų ataskaitos, užduotys ir atsakymai mėginiai atrenkami - Nuorodos į papildomus išteklius - Prisijunkite prie mūsų interneto diskusijų forumą diskusijoms ir mokyti vietos paramos grupes - Dabar Webinars - Konferencijos Podcast

Vietos

Kembridžas

Address
Cambridge Marketing Colleges
Cygnus Business Park
Middlewatch
Swavesey

CB24 4AA Kembridžas, Anglija, Jungtinė Karalystė