Cambridge Management and Leadership School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žinių, įgalinančių vadovų ir lyderių skatinimas

 • Išplėstinė mokymo programa

Mūsų mokymo programa bakalauro ir antrosios pakopos studijų programose atitinka naujausius profesinius standartus, suderintus ir pripažintus JK ir Europos kvalifikacijų sistemoje.

 • Universiteto Pathways

Mūsų kvalifikacijos suteikia ekonomiškus ir prieinamus maršrutus į pasaulines universitetų studijų programas. Jūs įvykdysite įvažiavimo reikalavimus arba gausite išimčių.

 • Akademinė kompetencija

Mes dirbame pagal taisykles ir taisykles, kad išlaikytume aukščiausio lygio akademinį standartą, kad galėtume kurti kritinius, analitinius, vizualius, kūrybingus ir praktinius įgūdžius.

 • Sužinokite internete

Mokykitės lanksčiai ir sistemingai, gaukite aukštos kokybės ir išskirtinę vartotojui palankią pagalbą ir rekomendacijas iš dėstytojų ir pasiekite tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją.

Apie Cambridge Management and Leadership School

Cambridge Management and Leadership School yra unikalus, modernus ir novatoriškas akademinis institutas, grindžiamas kompetencijos, inovacijų, lygybės ir galimybių visiems principais. Esame įsisteigę ir remdamiesi visame pasaulyje žinomais ir istoriniais Kembridžo miestais, siūlomais pasaulinio lygio, griežtais, novatoriškais ir tarpdisciplininiais mokymo programomis studentams iš viso pasaulio. Mes ugdome savo studentams kritinius, analitinius, vizualius, kūrybingus, asmeninius, socialinius ir praktinius įgūdžius per mūsų mokymo metodus, strategijas ir aukščiausios kokybės mokymo programas ir rengiame juos tapti kompetentingais ir sėkmingais vadovais bei lyderiais asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Mūsų vizija

Mūsų Cambridge Management and Leadership School vizija - tapti pirmaujančia interneto nuotolinio mokymosi teikėja verslo vadybos ir lyderystės srityje, turinčia gerą reputaciją.

Mūsų strateginiai tikslai

 • Plėtoti ir didinti savo mokymo, mokymosi, valdymo ir valdymo kompetenciją.
 • Pritraukite įvairią studentų grupę iš viso pasaulio mūsų kvalifikacijoje
 • Pritraukite talentingus studentus iš ribotų stipendijų iš viso pasaulio ir ugdykite savo vadovavimo ir vadovavimo įgūdžius, kad jie taptų produktyvia savo šalies socialinės ir ekonominės plėtros dalimi.
 • Parengti naujoviškus, verslininkiškus ir kompetentingus absolventus
 • Plėtoti ir stiprinti bendradarbiavimą su vietos, nacionalinėmis ir tarptautinėmis suinteresuotosiomis šalimis.

kodėl rinktis mus

 • Cambridge Management and Leadership School yra akredituota Tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų (ASIC) akreditavimo tarnyboje, kuri yra nepriklausoma institucija, teikianti akreditavimo paslaugas nepriklausomoms, tolesnėms ir aukštojo mokslo mokykloms. ASIC akreditacija padeda mokiniams ir tėvams pasirinkti labiau informuotus ir taip pat padės mokyklai, kolegijai, universitetui, mokymo teikėjui ar nuotolinio mokymo teikėjui įrodyti tarptautinei studentų institucijai, kad jie yra aukštos kokybės institucijos.
 • Cambridge Management and Leadership School yra akredituota OTHM kvalifikacijų, EBMA, Qualifi Ltd ir ABMA Education.
 • Mes siūlome akredituotas ir tarptautiniu mastu pripažintas kvalifikacijas.
 • Su mumis galite mokytis bet kurioje pasaulio vietoje.
 • Mūsų dėstytojai yra patyrę ir kompetentingi doktorantūros lygiui.
 • Esame pasiryžę užtikrinti puikų mokymą ir mokymąsi.
 • Dauguma mūsų kursų neturi apribojimų.
 • Mūsų kursai suteikia nuolatinį profesinį tobulėjimą
 • Mūsų kursai pasiruošia darbui ar darbo eigai.
 • Mūsų kursai teikia universitetų Pathways pvz., BA (Hons) / MBA.
 • Mokykitės lanksčioje aplinkoje savo laiku.
 • Mūsų politiką užtikrina kokybės užtikrinimas ir auditą atliekančios institucijos.
 • Mes teikiame puikų mokymąsi ir mokymą saugioje aplinkoje.
 • Jūs tapsite Kembridžo, Jungtinės Karalystės, Cambridge Management and Leadership School .

Pažvelkite į mūsų paslaugas

Paslaugos besimokantiems

Mes siūlome vertingą, konkurencingą ir ekonomišką paramą mūsų besimokantiesiems nuo registracijos, įtraukimo į kursą, kuris taip pat apima konsultavimą ir su karjeru susijusius patarimus. Todėl mes turime 100% sėkmės rodiklį ir 95% mūsų absolventų dirba per 6 mėnesius.

Mokymasis per apmąstymus

Mes remiame savo besimokančiuosius, kad jie savo užduotyse pateiktų įrodymus, susijusius su realaus darbo demonstravimu, pavyzdžiais, atvejų tyrimais ir apmąstymais. Mes raginame naudoti esamą mokymąsi iš praeities, dabarties ir potencialios ateities ir įdėti viską į kursinius darbus, pvz., Užduotis. Iš vertintojo gausite skatinamąjį atsiliepimą, kuris apims jums patobulinimo elementus.

Narystė

Mes siūlome narystę mūsų verslo klientams. Mes turime naujausius klientus iš sveikatos ir socialinės rūpybos, atliekų, finansų ir švietimo pramonės, kur mokėme savo darbuotojus su verslo valdymo, klientų aptarnavimo, instruktavimo, konsultavimo, vertinimo ir kokybės užtikrinimo kvalifikacijomis. Jei jus domina tapti mūsų verslo klientais, siūlome 20% nuolaidas mūsų kursams.

Kredito pažymėjimas

Su mūsų kvalifikacija, mokymosi ir vertinimo proceso pabaigoje gausite kredito sertifikatą. Kredito pažymėjimas ir transkriptas neturi galiojimo pabaigos datos ir besimokantieji juos naudoja visą jų gyvenimą. Absolventai juos naudoja tolesniam švietimui ir darbui bet kurioje pasaulio vietoje.

Universiteto priėmimai

Mes padedame absolventams gauti universiteto priėmimus po to, kai baigėme savo kvalifikaciją. Mes skiriame Jums specialų kontaktą, kuris padės jums per visą priėmimo procesą be jokių mokesčių.

MBA ir MBA (Išplėstinis įrašas)

Ar norėtumėte studijuoti MBA po 6-ojo lygio verslo administravimo diplomo ar MBA viršų (disertacijos lygis) su mūsų 7-ojo lygio vadovu? Mes glaudžiai bendradarbiaujame su EBMA, kad galėtume įgyti tarptautiniu mastu pripažintą JK MBA laipsnį, kur Jūs gausite tiesioginius Priėmimus universitete už gerą diskontuotą mokestį už mokslą.

Vietos

Kembridžas

Address
Sheraton House Castle Park
CB3 0AX Kembridžas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: